Skocz do zawartości

Android Oreo


ghost12

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, auto frame rate... jak wam dziala ? Na netflixie odpalajac tytuly nie widze by odtwarzacz zmienial odswiezanie (mam caly czas tyle ile ustawione jest recznie). Na opcji "wykryj nejlepsza rozdzielczosc z TV" i na projektorze 4K i telewizorze 4K ustawia jedynie 720p. Tak jak bylo. Auto frame rate powinno chyba tez dzialac na YT.. niektore materialy sa 60fps a inne 24 czy 30... tak samo nie dziala HDR na YT a jedynie na Netflixie. Netflix ogolnie 4K, HDR oraz dzwiek dolby 5.1 (oprocz Atmos - a szkoda).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Frame rate działa tylko na aplikacjach które to wspierają. Ja mam takie dwie na SHIELDZIE (Mi boxa nie ruszałem jeszcze więc nie wiem czy na nim działają poprawnie) to kodi i plex - w obu przypadkach trzeba włączyć tą funkcję. Netflix puki co nie wspiera auto framerate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.04.2019 o 15:17, Thorwald napisał:

Żeby unikać problemów po każdym zakończeniu oglądania odłączam kabel prądowy. Jak chce oglądać to podłączam kabel prądowy. To leczy problemy z lagami. 

 

Dnia 3.04.2019 o 16:19, nołbady napisał:

Genialny sposób:lol:Nie prościej wejść w ustawienia i dać "Uruchom ponownie"?

Nie ma w ustawieniach "uruchom ponownie", chyba, że w wersji "S", bo w 4K nie ma. Po ostatniej aktualizacja jak na razie załącza się z pilota. Jeśli się nie załączy to TV box-a mam podpiętego do gniazda sieciowego sterowanego na pilota. Zestaw trzech gniazd można kupić za ok. 50 zł w markecie.gniazdo.thumb.jpg.1fb9c864e81a60c598c5821a93843b20.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nie zauważyłem, że w "informacjach" jest "uruchom ponownie" i przytrzymanie "Power" też działa:) Jak na razie prędkość WiFi nie spada diametralnie, uruchamia się też z pilota, ale i tak co jakiś czas trzeba zrobić "reset-a", bo tak muli, że...

Edytowane przez GRV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było miło, ale się skończyło. Po tej aktualizacji prędkość WiFi również spada do 2 Mb/s i co najdziwniejsze, że nie pomaga reset w postaci wybrania "uruchom ponownie", czy też przytrzymanie przycisku "Power", tylko trzeba mu odciąć zasilanie i dopiero wtedy prędkość WiFi jest w normie. Nie mam już sił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowaliście najnowszą aktualizacje. nie tą 2550 tylko tą nowszą  ? Jakieś uwagi do niej ?

Co do działania boxa to przyznaje że po aktualce 2550 wszystko działa mi już ok oprócz samousuwających się opcji z dźwiękiem hd w kodi. Ale zaznaczam że po wyłączeniu apliakcji google i włączeniu HDMI CEC. No i zmieniłem router na Xiaomi AC1200 i o ile chodziło na Tp-linku ok to na Xiaomi sieci 5G działa idealnie

Edytowane przez Abdel85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest chyba z Huaweiami, bo ludzie piszą, że jest problem z Andorid TV i telefonami Huawei oraz Honor. Do niedawna miałem Huawei Honor 7 i czasem też wymagał kilku prób, żeby puścić obraz na ekran TV, ale ostatecznie zaskakiwało. Z Samsungiem i Xiaomi nie mam tego problemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh....
Już się cieszyłem że problem z pilotem został naprawiony.
Dziś niestety znów miałem problem z włączeniem (czy raczej wybudzeniem) Mi box'a.
5x Power - nic
Środkowy przycisk - nic.
Dopiero po kilkunastu sekundach Mi box na coś zareagował, ale nie wiem na co :) i w końcu się włączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Mam duży problem z moim mi boxem. Otrzymałem komunikat że dostępna jest aktualizacja 143MB. Rozpocząłem pobieranie. Pobralo bez problemu, zresetowalo boxa ale wyskakuje komunikat że aktualizacja się nie powiodła. Tak 3 razy z rzędu. Robiłem reset, następnie twardy reset z full wipem. Chyba wszystko co możliwe i dalej wyskakuje błąd z Instalacja tej aktualizacji. Co radzicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.04.2019 o 14:24, digimen napisał:

Zauważyłem, że na Xiaomi Mi Box 4K nie można udostępnić ekranu z telefonów Huawei. Sprawdzałem to na modelach P20 i Mate 20. Oba telefony nie znajdują Mi Box-a. Co ciekawe ten problem nie występuje z telefonami LG i Samsung.

Macie jakieś sugestie?

No mi od 3 dni nie działa udostępnianie ekranu z telefonu redmi 4x. Wykrywa go ale po chwili wyskakuje "zakończono przesyłanie". Po wczorajszej aktualizacji to samo. Chromecast w tidal i zdjęcia google nie działa, w netflixie hula. Mi box s. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Mi Box S. Jak próbuję zainstalować programy w sklepie Play np. Onet Twitter to nic nie znajduje. Są tylko jakiej głupie gry, płatne kanały wideo i coś po rosyjsku. 

Mam na razie tylko youtube, TVP Vod, WP pilot, ipla, niedziałający tvn player co ciągle zgłasza awarie, netfix i redbull chanel, aljezira, i vlc. 

Dlaczego google play jest tak ograniczone ? Da się jakoś uruchomić więcej kanałów ? Co jeszcze warto zainstalować ?

Edytowane przez Thorwald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2019 o 09:59, Rioter napisał:

No mi od 3 dni nie działa udostępnianie ekranu z telefonu redmi 4x. Wykrywa go ale po chwili wyskakuje "zakończono przesyłanie". Po wczorajszej aktualizacji to samo. Chromecast w tidal i zdjęcia google nie działa, w netflixie hula. Mi box s. :/

Ostatnio miałem okazję przetestować Mi Box S. Także z tym box-em nie działa udostępnianie ekranu z Huawei-ami serii P20 i Mate 20. Z innymi modelami nie testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...