Radasss

Użytkownicy
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Radasss

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=275083&pid=2971833#pid2971833 Gdzieś tam powinna być odpowiedź.
 2. Jednak jest mały ale znaczący lifting. Wg komputerświat ma sprzętową obsługę kodeka H.265, DTS HD, HDMI 2.0,WiFi 5 oraz BT 4.3. Jeżeli to prawda to warto poczekać.
 3. Radasss

  Mi Box S - ghosting

  Spróbuj innym programem do odtwarzania filmów.
 4. Niestety ale czym nowszy box do Xiaomi tym gorszy. 4k był OK. W kolejnej wersji S wycięli gęsty dźwięk HD i obsługę pilota na podczerwień... Zobaczymy co wymyślą z 4S.
 5. Część, Xiaomi Mi Box S ma Android TV bo jest to przystawka do telewizora i w tej roli sprawdza się znakomicie. Ma boksa od 3 lat i nic nie muli. W Mi Box S można bez problemu instalować Androida TV 9. Przeglądarkę plików i www jak zainstalujesz ze sklepu to będziesz miał. Nie zrywa wifi. Warto.
 6. Sprawdź przejściówkę i kabel na komputerze.
 7. Piszesz o przestarzałej technologi w kontekście podczerwieni jednocześnie ciesząc się z spdif...
 8. Bez urazy ale u Ciebie problemem nie był MiBox tylko kino domowe bez wejścia HDMI. Ja na szczęście mam zablokowaną aktualizację bo używam dźwięku HD i jeszcze mam pilota Harmony.
 9. Z tego co podał admin Kodi obsługuje DTS Core czyli zwykły podstawowy DTS, a z Dolby tak jak napisałeś DD+. W Netfix podobno jest DD+ (Atmos). Z tego co doczytałem to problemy licencyjne AMLogic. Czyli oprogramowanie.
 10. Dotyczy to wszystkich urządzeń z chipsetami AMLogic.
 11. Ja zapełniłem pamięć boksa jakimiś plikami. Zostało 600MB wolnego. Także nie ma jak pobrać i zainstalować aktualizacji.
 12. Ponownie odpisał mi admin z forum KODI. Stwierdził, iż informacje od @zc36804 są błędne. Załączył dzienniki z KODI z których mało co rozumiem ale ma z nich wynikać, iż nie ma gęstego dźwięku. Edit: @zc36804 ale tu nie chodzi o KODI. Ze względów licencyjnych, aktualizacja do Android TV 9, wycięła gęste formaty dźwięku z całego boksa. Na razie nie instaluje i zobaczę co napiszą inni.
 13. Admin z forum KODI odpisał mi, iż dźwięk HD został wycięty. Podałem mu link do tego wątku i zdjęć @zc36804 Zobaczymy co odpisze.