Radasss

Użytkownicy
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Radasss

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam od ponad 2 lat wersję Mibox 4K. Podłączony jeden HDD WD Green 2TB. Po kupnie podobnie jak u Ciebie dyski wariowały ale po chyba kilkunastu dniach się uspokoiły. Nie wiem co jak i dlaczego ale od tego czasu jest OK.
 2. Ogólnoświatowe firmy zazwyczaj realizują naprawy gwarancyjne niezależnie od miejsca zakupu towaru. Można zgłosić naprawę do polskiego oddziału i zobaczyć co odpiszą.
 3. Na Xiaomi Mibox nie znalazłem takiej opcji. Jakość obrazu zależy od wielu zmiennych na które nie mamy wpływu: obciążenie serwerów Netflixa, kompresja obrazu itd...
 4. Przecież plex jest oficjalnie dostępne w sklepie play na platformę Android TV.
 5. To jest tylko informacja, że jest dostępna aktualizacja. Nie musisz instalować.
 6. Jaką aplikacje polecacie do wyświetlania zdjęć z podłączonego dysku USB? Teraz używam KODI ale to trochę przerost formy nad treścią jeżeli chodzi o same zdjęcia,
 7. Nie ma czegoś takiego jak Mi Box S 4k. Jest albo Xiaomi Mi Box 4K albo Xiaomi Mi Box S. Jeżeli już masz Androida 9 to masz Xiaomi Mi Box S. Android jest na nim jest w wersji beta 3.
 8. Tak na szybko po 30 minutach testowania: Mam ten błąd: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.courville.nova&hl=pl&reviewId=gp%3AAOqpTOH1aRjssvogHii2uzY8fpyBC7V_ctQcEUWV7VsyOwQPrv9Vc3WknQeF4urB38qqR7hP7IlvwlTpAeANUw Radze sobie z nim w ten sposób, że po uruchomieniu filmu pauzuje go i ponownie uruchamiam. Wtedy jest OK. Dźwięk DTS HDMA zmienia na zwykły PCM. Niestety nie wiem jak to naprawić. Skanowanie dysku. Skanuje cały napęd zewnętrzny a ja chcę tylko poszczególne foldery. Będę dalej testował...
 9. Jeżeli się pytasz o Xiaomi Mi Box 4k to ma być Android 9. Pewnie jak wyjdzie stabilna wersja na "S" bo obecna to jest beta3.
 10. Przypominam, że po aktualizacji boksa powinno się przywrócić do ustawień fabrycznych i od nowa skonfigurować. Trochę roboty ale wtedy powinien działać najlepiej.
 11. Np wersja S nie obsługuje podczerwieni, a 4K tak. Także wersją S nie możesz sterować np pilotami Logitech Harmony. I jeszcze kilka innych sprzętowych różnic.
 12. NIE RÓŻNIĄ SIĘ tylko wyglądem i pilotem więc nie łapie Cię za słówka.
 13. NIE RÓŻNIĄ się tylko przyciskiem na pilocie więc ostrożnie z obrażaniem majfrendów. A aktualizacja ma być także za jakiś czas na 4k.
 14. W necie masz filmiki. Jakieś dwa przyciski należy jednocześnie na pilocie nacisnąć.
 15. Coś innego miałem na myśli. W czym lepszy będzie KODI 19 po przejściu na Python 3?