Jump to content

[email protected]

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About [email protected]

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Mam 1s kupionego tydzień temu. Jest to mój pierwszy odkurzacz wobec czego mam pytanie. Mieszkam w domku z pietrem. Uruchomiłem go na dole. Zmapowal teren i wykonal sprzątanie. Kiedy zanioslem go na piętro i odpaliłem zaczął się gubic bo piętro pokrywa się z partnerem i probuje nakładać mapy. Gdzie mogę wybrać aby na piętrze zamapowal mi tylko piętro oczywiście pozostawiając bazę na dole? Druga uwaga to to, że mam ustawione od nowości region Europa/Warszawa i wszystko działa świetnie.
 2. Posiadam model mdz-16-AB. Kilka miesięcy temu zaktualizowałem soft do wersji 2550. Obecnie objaw jest taki że po logo android nie wskakuje obraz. Chciałem wgrać ponownie nowy soft z kompilacji ale nie mam możliwości wejscia do trybu Recovery Mode. Bez tej możliwości jest "udupiony"
 3. Cześć Mam duży problem z moim mi boxem. Otrzymałem komunikat że dostępna jest aktualizacja 143MB. Rozpocząłem pobieranie. Pobralo bez problemu, zresetowalo boxa ale wyskakuje komunikat że aktualizacja się nie powiodła. Tak 3 razy z rzędu. Robiłem reset, następnie twardy reset z full wipem. Chyba wszystko co możliwe i dalej wyskakuje błąd z Instalacja tej aktualizacji. Co radzicie?
 4. Witajcie, Otóż wgrałem na poprzedniego MiFita MrTomi-3.5.4-PL.apk . Standardowo jak piszą inni nie mogłem zaktualizować GPS. Zrobiłem tak jak zasugerował Tomurbanowicz i cofnałem się do nowego fw, res. Zaktualizowałem do nowego Mi Fit - tym razem GPS zainstalowal sie bezbłednie. Problem zaczął się kiedy po tym wszystkim zainstalowałem ponownie MrTomi-3.5.4-PL.apk i za kazdym razem przy probie zalogowania do konta na okrągło kreci się ikona "czekaj"
 5. Coś jest nie tak z tą aktualizacja. Mam wersję Oreo 8 2197. Dostałem aktualizacje 94,4MB. Zainstalowałem i wyskoczył błąd. Później było jeszcze gorzej. Box uruchamiał się i od razu zawieszał. Nieb pomógł wipe, etc. Musiałem na nowo zainstalować 2197. Wtedy wyskoczyła znowu aktualizacja ale na 624 MB ale po jej ściągnięciu pokazuje że nie można jej zainstalować. Nie wiem o co z tym wszystkim chodzi. Ps. HDMI cec też mam wyłączony
 6. Witajcie. To mój pierwszy post na forum. Posiadam zegarek Amazfit BiP w oryginalnej wersji chińskiej. Postanowiłem uaktualnić polski firmware i soft. Wszystko poszło ok, do momentu gdy wgrałem program do zarządzania zegarkiem z poziomu telefonu - niestety wgrałem wersję, która automatycznie uaktualniała firmware z bazy producenta i "nadpisała" custom ROM, co w rezultacie doprowadziło do "uceglenia" sprzętu. W tej chwili efekt jest taki, że zegarek jest martwy, ale "ożywa" po podłączeniu do ładowarki - wtedy pojawia się godzina, ale nie można dalej z zegarkiem nic zrobić.
 7. Witajcie. To mój pierwszy post na forum. Posiadam zegarek Amazfit BiP w oryginalnej wersji chińskiej. Postanowiłem uaktualnić polski firmware i soft. Wszystko poszło ok, do momentu gdy wgrałem program do zarządzania zegarkiem z poziomu telefonu - niestety wgrałem wersję, która automatycznie uaktualniała firmware z bazy producenta i "nadpisała" custom ROM, co w rezultacie doprowadziło do "uceglenia" sprzętu. W tej chwili efekt jest taki, że zegarek jest martwy, ale "ożywa" po podłączeniu do ładowarki - wtedy pojawia się godzina, ale nie można dalej z zegarkiem nic zrobić. Znacie
×
×
 • Create New...