Jump to content

Thorwald

Użytkownicy
 • Posts

  35
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mibox S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Thorwald's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

 1. Witam Niestety nie mam nic podpiętego przez wyjście optical audio.
 2. Kupiłem tą Nokię i po testach porównawczych sprzedałem MiBox S. W Noki nie ma problemu z odtwarzaniem materiałów live na youtube co miałem w MiBoxie. Nokie jest bardziej żwawa niż MiBox. Nokia ma wejście na internet po kablu. W czasie testów po kablu pobierała 80Mb/s, a po Wi-Fi 150Mb/s, ale to może być problem routera. https://www.amazon.pl/Nokia-wbudowanym-Chromecast-podświetlanymi-przyciskami/dp/B08QZZZF9W/ref=sr_1_1?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=Nokia+Streaming+box&qid=1633422638&sr=8-1
 3. Witam Będę sprzedawał MiBox S i zastanawiam jak go przygotować do sprzedaży. Jak przywrócić go do ustawień fabrycznych ? Jak wyczyścić ustawienie kont tak by nie dało się ich przywrócić ? Czy MiBox S i MiBox S 4k to jest ten sam sprzęt czy były dwie wersje ? Pozdrawiam
 4. Witam Przy odtwarzaniu materiałów na youtube, przeważnie materiałów live, pojawiają mi się pionowe kolorowe pasy. Audio się nie zacina .Sprawdzałem na różnych rozdzielczościach i tak samo występuje na 1080 jak i 720 i 480. Router z obsługą AC jest blisko Boxa, a internet jest 500Mb/s. Dźwięk odtwarza się bez problemów i problem dotyczy tylko warstwy wideo. Problem nagrałem na tym filmiku, tylko trzeba skleić linka https:// youtu.be/27SHNrMxsUI
 5. Witam Czy jest możliwość ustawienia innego DNS w ustawieniach MiBox S? Chciałbym zmienić DNS na np. NextDNS.
 6. Mam te samo konto youtube na telefonie (nie Mi), laptopie (nie MI) i miboxie. Na telefonie i na laptopie mogę obejrzeć film, ale na mibox pojawia mi się, że mam potwierdzić wiek. Pojawia się jakiś kod qr do skanowania i dalej żąda płatności kartą lub skanowanie dowodu osobistego. Co jest nie tak, że na telefonie i laptopie ma odpowiedni wiek, a na miboxie już nie mam ?
 7. Druga dziwna rzecz na youtube. Mam te samo konto youtube na telefonie, laptopie i miboxie. Na telefonie i na laptopie mogę obejrzeć film, ale na mibox pojawia mi się, że mam potwierdzić wiek. Pojawia się jakiś kod do skanowania i dalej nie chce w to wchodzić. Co jest nie tak, że na telefonie i laptopie ma odpowiedni wiek, a na miboxie już nie mam ?
 8. Witaj Mam TV Panasonic 42as650. To jest chyba ta sama seria. Jest w menu TV w ustawieniach obrazu (gdzieś w jakiś opcjach) jak ma być odbierany sygnał hdmi. Albo (pixel to pixel true hadmi) albo tv sam dostosowuje skalę. Przy opcje pixel to pixel wielkość obrazu wysyłanego przez laptopa (akurat na nim testowałem) nie zgadza się z obrazem tv. Tak jakby tv nie miał 1080x1920 tylko tv ma jakby kilka mniej. Po rezygnacji z pixel to pixel obraz wygląda ok, ale go jakoś skaluje. Widocznie u ciebie z 16x9 robi 14x9.
 9. Witam Od jakiegoś pół roku gwałtownie rośnie ilość reklam wyświetlanych na youtube na początku i w trakcie odtwarzania materiału. Często jest ze 6 reklam lub więcej. Kiedyś tak nie było. Jest na to jakaś metoda? Jakiś adbocker? Cze te reklamy są od youtuba czy też Xiaomi wciska swoje reklamy poza reklamami youtuba ? To laptopie nie ma takiej ilości reklam.
 10. Witam Czy ten Youtube Vanced działa na Mibox S? Instrukcja z pierwszej strony nie działa i pod linkami nic nie ma.
 11. Nawet nie wiedziałem, że jest taka możliwość.
 12. Witam Dlaczego na Mibox 4S w wyszukiwarce aplikacji nie widać aplikacji stworzonych dla AndroidTV i dostępnych na innych urządzeniach z AndroidTV ? W prezentacji urządzenia PlayNow widziałem kilka aplikacji, które nie są wyszukiwane w Mibox 4S np. aplikacja Twittera.
 13. Witam Udało się komuś uruchomić Teams na Mi Box S? Nie potrzebuję kamerki, jedynie widok wykładu i dźwięk na tv i podłączyć mikrofon potrzebuję. Może dałoby się z mikrofonu w pilocie skorzystać ?
×
×
 • Create New...