Jump to content

GRV

Użytkownicy
 • Posts

  47
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by GRV

 1. Ta wersja 3934 to beta, czy każdy ją dostanie?
 2. Czy można na TV Box 4K w jakiś sposób czytać komentarze pod filmikami, tak jak np. na komputerze, czy telefonie?
 3. No wiem, że jest oficjalna wersja 3575, przecież o tym pisałem 3 posty wcześniej i dlatego pytam czy czegoś nie spieprzyli i czy warto instalować, bo ja z wersji 3420 jestem zadowolony i nie wiem czy pokusić się na instalację tej nowej? Nie cytujemy postów ze zdjęciami, korzystamy z przycisku edycji /pkonrad
 4. 3420, czy 3488? Ja zostałem na 3420 i nie narzekam, dlatego mam obawy przed nowszymi wersjami.
 5. No i jak się sprawuję ta nowa wersja 3575? Jakoś dziwnie wszyscy milczą:) Opłaca się instalować? Nie spieprzyli znowu czegoś?
 6. Pomogło odinstalowanie aplikacji iPKO i ponowne jej zainstalowanie. Nawet uprawnień wszystkich nie muszę nadawać, bo mam tylko jedno.
 7. Wielkie dzięki. Piwko dla Was. Box już zaktualizowany. Teraz tylko nadzieja, aby w miarę już dobrze działał.
 8. Ściągnąłem tą wersję 3420, ale powiedzcie mi proszę jak zaktualizować tego Box-a krok po kroku:) Wrzucić te pliki na pendrive i z pendrive pójdzie?
 9. Właśnie o to chodzi, że jak minimalizuję aplikację iPKO po wygenerowaniu kodu BLIK, wklejam kod tam gdzie chcę, klikam zapłać, to w aplikacji iPKO nie wyskakuje mi okno z potwierdzeniem płatności, tylko pojawia się ponownie nowy już kod BLIK. W tym cały szkopuł.
 10. W moim egzemplarzu TV Box-a format nie pomógł. Wiesza się na YouTubie, gubi prędkość WiFi i ma problem z załączaniem. Prawdą jest natomiast, że przy większych aktualizacjach, jak np. podwyższenie wersji Androida format należy zrobić. W telefonie Xiaomi jak miałem aktualizację z MIUI 10 na MIUI 11, to dopiero po formacie pojawiły się pewne opcje. Nie pamiętam już jakie, ale faktycznie tak było i od tamtej pory przekonałem się, że po dużych aktualizacjach ten format trzeba zrobić.
 11. Posiadam Redmi Note 4 i nadanie uprawnień nie pomaga. Tzn. zapłacić BLIK-iem mogę jeśli ten kod BLIK wpisuję na komputerze, ale jeśli chcę wpisać ten kod BLIK w jakiejś aplikacji na tym samym telefonie co generuję kod BLIK to się już nie da. Gdy mam potwierdzić kod BLIK w aplikacji iPKO to wyświetla nowy kod BLIK.
 12. Czyli to pewnie wersja beta. Znowu czekanie nie wiadomo jak długo, bo nawet wersji 3301 nie udostępnili. A w TV stick dostałem aktualizację. Mówię Wam, szkoda nerwów. Kupcie TV Stick i po problemie. Nawet przed aktualizacją dobrze działał.
 13. To dlaczego ja i moi znajomi, którzy również mają takiego Box-a nie mają tej aktualizacji?
 14. A może Wy mylicie TV Box 4K od TV Box 4S i piszecie w niewłaściwym dziale? Może aktualizacja wyszła do TV Box 4S?
 15. Ja nie mam. Sprawdzałem kilkanaście razy i nawet resetowałem urządzenie odłączając od prądu.
 16. Chciałem wrócić do Androida 8 oreo R2167, ale gdy uruchamiam program Amlogic-USB_Burning_Tool_v2.2.0 to nie mam możliwości wciśnięcia przycisku START. Tak jakby Mi box nie był połączony z komputerem za pomocą kabla USB. Na innym forum przeczytałem, że aby powrócić do starego softu to trzeba zewrzeć piny na płycie, a tutaj nic o tym nie jest wspomniane. Mógłbym kupić jakiś porządny kabel USB, bo ponoć to może pomóc z połączeniem, ale jak mam wydać kilkadziesiąt złotych za dobry kabel, to już chyba wolę dołożyć do Mi TV Stick, który działa naprawdę dobrze, bo posiadam coś takiego przy innym telewizorze. Pomimo, że ma 1 GB RAM, to radzi sobie doskonale z Youtube i Netflix, a tylko na tym mi zależy.
 17. Rok temu w Biedronce. A co to ma wspólnego z problemami? :)
 18. U mnie po tej aktualizacji jest znowu niska prędkość WiFi, dźwięk z Youtube jest w zwolnionym tempie (opóźnia do obrazu) i co najgorsze nie pomaga odłączenie z prądu. W dniu wczorajszym musiałem go odłączyć z prądu chyba z 8 razy, aby Youtube zaczął działać prawidłowo i prędkość WiFi była w miarę dobra.
 19. viader80 - zrozumiałem:) Mówię tylko, że już nie trzeba szukać motywów, które mają siatkę 5 * 5, ponieważ po ostatniej aktualizacji możemy to wybrać z ustawień:)
 20. Wiem, że można dostosowywać motyw, ale zawsze coś mi tam nie pasowało, bo albo kolor tła, albo napisy czasami są niewidoczne, np. edytując jakieś zdjęcie i jeszcze wiele innych. Motyw Tempest wypróbuję. Dzięki. A żeby włączyć siatkę 5 * 5 wystarczy przytrzymać palcem na ekranie - ustawienia - układ ekranu głównego 4 * 5 lub 5 * 5 Tylko musicie mieć aktualne aplikacje systemowe. Aktualizacja wyszła kilka dni temu.
 21. Od kilku dni dostępna jest aktualizacja aplikacji systemowych i w końcu można wybrać sobie układ 5 * 5
 22. Ustawienia - Ekran - Screen resolution - Display Mode
 23. Po ostatniej aktualizacji w dalszym ciągu gubi sygnał WiFi. Spada do 2 Mb/s. Przywracałem do ustawień fabrycznych. Mam modem Connect Box z UPC i nie zamierzam zmieniać na inny. W recovery również wejść nie mogę, jedynie załączanie z pilota się poprawiło.
 24. U mnie też nie działa. W ogóle dziwne rzeczy się dzieją. Np. wczoraj nie wyszukiwało mi aplikacji w sklepie.
×
×
 • Create New...