Jump to content

nołbady

Użytkownicy
 • Posts

  112
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by nołbady

 1. Przywróciłem nawet ustawienia fabryczne, nie pomogło.
 2. Mam podobne odczucia. Ktoś jeszcze tego doświadczył?
 3. Co sądzicie o takim etui? https://allegro.pl/oferta/pancerne-etui-oxygen-cr-do-poco-x3-nfc-szklo-9810529902
 4. Dziękuję za odpowiedź. Mogę prosić o jakąś dobrą propozycję z allegro? Przepraszam za kłopot.
 5. Czy taka też będzie ok? https://allegro.pl/oferta/ladowarka-sieciowa-usb-2a-5v-samsung-xiaomi-huawei-9242533885
 6. A więc jednak lepiej zainwestować w ładowarkę bez szybkiego ładowania? Jaką polecacie? Czy ta od starego Samsunga, o której wspomniałem się nada? INPUT: 100/240V (100-240B) - 50/60 Hz, 0.2A OUTPUT: 5.0V (5.0B) - 550mA
 7. Dziękuję. Czy długie ładowanie nie wpłynie negatywnie na telefon/baterię? Zdarza mi się zapomnieć o telefonie podłączonym do ładowarki i odłączyć dopiero po 2-3h.
 8. Ładuję telefon za pomocą fabrycznej ładowarki. Czytałem jednak, że szybkie ładowanie nie jest dobre dla baterii. Powinienem zmienić ładowarkę? Znalazłem taką od bardzo starego Samsunga: INPUT: 100/240V (100-240B) - 50/60 Hz, 0.2A OUTPUT: 5.0V (5.0B) - 550mA
 9. Dzięki Chyba rzeczywiście pomyślę o czymś lepszy, chociaż boję się zrywać fabrycznej folii w obawie przed tym, że zadrapię wyświetlacz.
 10. Przed zarysowaniami, a przed czym jeszcze może?
 11. Rozumiem. Czy jest w stanie dobrze ochronić telefon?
 12. Jaką folię ma fabrycznie naklejoną ten telefon? Można na niej polegać?
 13. Ech, niestety. Tak zrobiłem i niewiele pomogło.
 14. Jak w temacie. W jaki sposób mogę ściszyć rozmówcę? Nawet bez włączonego głośnika jest zbyt głośno.
 15. Dłuższy czas reakcji, ale nie ma jakiejś wielkiej tragedii.
 16. Mam identyczny problem. W dodatku pilot często się rozparowuje i trzeba parować ponownie.
 17. Załączyłem screen z apki Aida64 zrobiony na świeżo po uruchomieniu. WP Pilot działa odrobinkę ślamazarnie, ale spokojnie da się używać. Jeśli chcesz, żebym coś jeszcze sprawdził, to pisz śmiało.
 18. Poużywałem prawię tydzień. Recenzja będzie krótka. Poza wymiarami zbliżonymi do pendrive'a ten sprzęt nie ma żadnych plusów. Doskwiera brak portu USB i możliwości podpięcia pena lub dysku. 1 GB to za mało do płynnej pracy, ale to moja wina, bo nie doczytałem, że ponoć wypuszczono dwa warianty. Jeden tańszy 1080p z 1 gb ramu, drugi droższy 4K z 2 gb ramu. Ja przez nieuwagę kupiłem ten pierwszy. Zamula. Odradzam zakup zwłaszcza tej biedniejszej wersji. Mi Box S lepszy.
 19. Dzisiaj stałem się posiadaczem tego cudeńka https://allegro.pl/oferta/odtwarzacz-multimedialny-xiaomi-mi-tv-stick-smart-9458232004 W jaki sposób mogę instalować aplikacje spoza Sklepu, np. Smart Youtube TV? Nie ma portu USB jak Mi Box.
 20. Wystarczy X-plore File Manager. Bez reklam i innych śmieci. Po co polecasz mu ten chiński syf, który wyleciał z Google Play, jeśli są dobre alternatywy?
 21. https://github.com/yuliskov/SmartYouTubeTV/releases/download/stable/smartyoutubetv_latest.apk
 22. Trzymasz te dwa przyciski i podłączasz go zasilania. Trzymasz je aż przejdzie do recovery.
 23. A więc nie ma żadnej możliwości dostać się do recovery mode przez pilota?
 24. ES File Explorer to syf, dlatego wyleciał ze sklepu https://www.telepolis.pl/wiadomosci/aplikacje-i-rozrywka/skasuj-natychmiast-es-file-explorer-skandal-w-google-play Lepszy jest X-plore File Manager. Znajdziesz go w sklepie.
×
×
 • Create New...