GRV

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About GRV

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 4 4/64GB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. GRV

  Android Oreo

  Rok temu w Biedronce. A co to ma wspólnego z problemami? :)
 2. GRV

  Android Oreo

  U mnie po tej aktualizacji jest znowu niska prędkość WiFi, dźwięk z Youtube jest w zwolnionym tempie (opóźnia do obrazu) i co najgorsze nie pomaga odłączenie z prądu. W dniu wczorajszym musiałem go odłączyć z prądu chyba z 8 razy, aby Youtube zaczął działać prawidłowo i prędkość WiFi była w miarę dobra.
 3. viader80 - zrozumiałem:) Mówię tylko, że już nie trzeba szukać motywów, które mają siatkę 5 * 5, ponieważ po ostatniej aktualizacji możemy to wybrać z ustawień:)
 4. Wiem, że można dostosowywać motyw, ale zawsze coś mi tam nie pasowało, bo albo kolor tła, albo napisy czasami są niewidoczne, np. edytując jakieś zdjęcie i jeszcze wiele innych. Motyw Tempest wypróbuję. Dzięki. A żeby włączyć siatkę 5 * 5 wystarczy przytrzymać palcem na ekranie - ustawienia - układ ekranu głównego 4 * 5 lub 5 * 5 Tylko musicie mieć aktualne aplikacje systemowe. Aktualizacja wyszła kilka dni temu.
 5. Od kilku dni dostępna jest aktualizacja aplikacji systemowych i w końcu można wybrać sobie układ 5 * 5
 6. Ustawienia - Ekran - Screen resolution - Display Mode
 7. GRV

  Android Oreo

  Po ostatniej aktualizacji w dalszym ciągu gubi sygnał WiFi. Spada do 2 Mb/s. Przywracałem do ustawień fabrycznych. Mam modem Connect Box z UPC i nie zamierzam zmieniać na inny. W recovery również wejść nie mogę, jedynie załączanie z pilota się poprawiło.
 8. GRV

  Android Oreo

  U mnie też nie działa. W ogóle dziwne rzeczy się dzieją. Np. wczoraj nie wyszukiwało mi aplikacji w sklepie.
 9. Niezbyt dobrze działa, ponieważ przy próbie zainstalowania niektórych skrótów wywala z programu, ale dziękuję, bo część z nich udało się utworzyć.
 10. Jak dodać skrót na ekranie głównym programów zainstalowanych spoza sklepu, np. z pendrive? Nie chciałbym instalować jakiś launcher-ów. Może macie jakiś fajny sposób.
 11. GRV

  Android Oreo

  Było miło, ale się skończyło. Po tej aktualizacji prędkość WiFi również spada do 2 Mb/s i co najdziwniejsze, że nie pomaga reset w postaci wybrania "uruchom ponownie", czy też przytrzymanie przycisku "Power", tylko trzeba mu odciąć zasilanie i dopiero wtedy prędkość WiFi jest w normie. Nie mam już sił...
 12. GRV

  Android Oreo

  Faktycznie, nie zauważyłem, że w "informacjach" jest "uruchom ponownie" i przytrzymanie "Power" też działa:) Jak na razie prędkość WiFi nie spada diametralnie, uruchamia się też z pilota, ale i tak co jakiś czas trzeba zrobić "reset-a", bo tak muli, że...
 13. GRV

  Android Oreo

  Nie ma w ustawieniach "uruchom ponownie", chyba, że w wersji "S", bo w 4K nie ma. Po ostatniej aktualizacja jak na razie załącza się z pilota. Jeśli się nie załączy to TV box-a mam podpiętego do gniazda sieciowego sterowanego na pilota. Zestaw trzech gniazd można kupić za ok. 50 zł w markecie.
 14. Przed aktualizacją nie miałem problemów z utrzymanie prędkości po WiFi, ale po aktualizacji muszę codziennie lub co drugi dzień go resetować wyciągając wtyczkę, bo zwalnia do 2 Mb/s. Mam UPC 500 Mb/s.