Jump to content

GRV

Użytkownicy
 • Posts

  47
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 4 4/64GB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

GRV's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

 1. Ta wersja 3934 to beta, czy każdy ją dostanie?
 2. Czy można na TV Box 4K w jakiś sposób czytać komentarze pod filmikami, tak jak np. na komputerze, czy telefonie?
 3. No wiem, że jest oficjalna wersja 3575, przecież o tym pisałem 3 posty wcześniej i dlatego pytam czy czegoś nie spieprzyli i czy warto instalować, bo ja z wersji 3420 jestem zadowolony i nie wiem czy pokusić się na instalację tej nowej? Nie cytujemy postów ze zdjęciami, korzystamy z przycisku edycji /pkonrad
 4. 3420, czy 3488? Ja zostałem na 3420 i nie narzekam, dlatego mam obawy przed nowszymi wersjami.
 5. No i jak się sprawuję ta nowa wersja 3575? Jakoś dziwnie wszyscy milczą:) Opłaca się instalować? Nie spieprzyli znowu czegoś?
 6. Pomogło odinstalowanie aplikacji iPKO i ponowne jej zainstalowanie. Nawet uprawnień wszystkich nie muszę nadawać, bo mam tylko jedno.
 7. Wielkie dzięki. Piwko dla Was. Box już zaktualizowany. Teraz tylko nadzieja, aby w miarę już dobrze działał.
 8. Ściągnąłem tą wersję 3420, ale powiedzcie mi proszę jak zaktualizować tego Box-a krok po kroku:) Wrzucić te pliki na pendrive i z pendrive pójdzie?
 9. Właśnie o to chodzi, że jak minimalizuję aplikację iPKO po wygenerowaniu kodu BLIK, wklejam kod tam gdzie chcę, klikam zapłać, to w aplikacji iPKO nie wyskakuje mi okno z potwierdzeniem płatności, tylko pojawia się ponownie nowy już kod BLIK. W tym cały szkopuł.
 10. W moim egzemplarzu TV Box-a format nie pomógł. Wiesza się na YouTubie, gubi prędkość WiFi i ma problem z załączaniem. Prawdą jest natomiast, że przy większych aktualizacjach, jak np. podwyższenie wersji Androida format należy zrobić. W telefonie Xiaomi jak miałem aktualizację z MIUI 10 na MIUI 11, to dopiero po formacie pojawiły się pewne opcje. Nie pamiętam już jakie, ale faktycznie tak było i od tamtej pory przekonałem się, że po dużych aktualizacjach ten format trzeba zrobić.
 11. Posiadam Redmi Note 4 i nadanie uprawnień nie pomaga. Tzn. zapłacić BLIK-iem mogę jeśli ten kod BLIK wpisuję na komputerze, ale jeśli chcę wpisać ten kod BLIK w jakiejś aplikacji na tym samym telefonie co generuję kod BLIK to się już nie da. Gdy mam potwierdzić kod BLIK w aplikacji iPKO to wyświetla nowy kod BLIK.
 12. Czyli to pewnie wersja beta. Znowu czekanie nie wiadomo jak długo, bo nawet wersji 3301 nie udostępnili. A w TV stick dostałem aktualizację. Mówię Wam, szkoda nerwów. Kupcie TV Stick i po problemie. Nawet przed aktualizacją dobrze działał.
 13. To dlaczego ja i moi znajomi, którzy również mają takiego Box-a nie mają tej aktualizacji?
 14. A może Wy mylicie TV Box 4K od TV Box 4S i piszecie w niewłaściwym dziale? Może aktualizacja wyszła do TV Box 4S?
 15. Ja nie mam. Sprawdzałem kilkanaście razy i nawet resetowałem urządzenie odłączając od prądu.
×
×
 • Create New...