Jump to content

Radasss

Użytkownicy
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Radasss

 1. @koala01 rózgi dostałeś za mocne, że takie rzeczy piszesz? Co ma wspólnego Windows z Androidem opartym na Linuksie? Jakiego rejestru w Androidzie? Przecież tam są zwykłe configi. Może miałeś na myśli systemd ale tam też tego nie ma. Jak "rzadko się zdarza że działa po tylu latach"? Wipe robi ułamek promila użytkowników tzn. że reszcie (miliardy telefonów) masowo pada sprzęt? Prywatnie mam Samasungi S3, S5 i S7 bez żadnych wipów i działają jak nowe (S3 i S5 pada bateria). Ponadto OPPO i Xiaomi po wielu aktualizacjach i też żadnych problemów. W pracy od 10 lat
 2. Cześć, jak wszyscy wiemy Xiaomi w kolejnych aktualizacjach wycięło w naszych boksach obsługę gęstych formatów dźwięku. W związku z tym nowa wersja KODI 19 nie obsługuje w naszych boksach Dolby Digital True HD i DTS HD MA. Dotyczy to także boksów z Oreo 8.0, gdzie na KODI 18.X wszystko było OK. Podsumowując: jak ktoś, jak np. tak jak ja, ma jeszcze Oreo 8.0 i zależy mu na gęstym dźwięku to lepiej pozostać na KODI 18.9. Pozdr. R.
 3. Po kilku godzinach użytkowania Kodi 19 stwierdzam, że nowa wersja działa dużo lepiej, a przede wszystkim bez porównania szybciej. Niestety, z nieznanego mi powodu w Kodi 19 została wycięta obsługa gęstych formatów dźwięku Dolby Digital True HD. DST-HD MA działa. Jeżeli nic się nie zmieni to ja także powracam do Kodi 18.x.
 4. Czy odtwarza DD True Hd i DTS MA?
 5. Gęste formaty dźwięku wróciły?
 6. Cały czas czytam Twoje negatywne komentarze na temat MiBox. Ja i wszyscy moi znajomi, którym poleciłem tego boksa, mają dokładnie odwrotną opinię niż Twoja. Xiaomi MiBox 4k działa płynnie i stabilnie.
 7. Zadzwoń do Miejskiego Rzecznika Konsumentów. Niech on do nich zadzwoni.
 8. W moim boksie, kupionym z polskiej dystrybucji, nie było karty gwarancyjnej. Gdzie kupiłeś urządzenie? Pozdr. r.
 9. Na moim MiBox 4k mam cały czas AndroidTV 8.0. Kompilacja 2573. Od kilku miesięcy miałem informację o dostępności tak niechcianej aktualizacji do AndroidTV 9. Od kilku dni nie mam tej informacji. Nie wiem dlaczego Xiaomi ją usunęło ale cieszy mnie to
 10. Nie musisz nic ustawiać. Ja uruchamiam MiBoxa i amplituner. TV wyłączony. Puszczam muzykę z telefonu przez Chromecast.
 11. W tej chwili najlepszy współczynnik możliwości do ceny ma Amazon Cube. Ostatnio był do kupienia za ok. 320 zł.
 12. Oczywiście, że Cube jest szybszy. Ale jaki sens ma porównanie dwóch urządzeń jeżeli jedno jest 3 x droższe? W klasie cenowej do 200 zł. prowadzi AMAZON Fire TV Stick 4K, później Xiaomi Mi Box S .... i nie ma nic więcej z obsługą DRM - Widevine L1. Później masz właśnie sprzęty za 500 zł. w górę. Pozdr.R. Edit. Widzę, że na Amazonie jest promocja na Cube. 310 zł. Bardzo dobra cena! Ja 3 lata temu dałem tyle za Xiaomi Mi Box 4k.
 13. Kolejny powód aby nie aktualizować do Android 9.
 14. Kup najtańszy pilot uniwersalny na podczerwień. Nie ma problemu z "rozparowaniem".
 15. Zaloguj się na router i dla mac adresu Twojego MiBoxa przypisz stałe IP. Wszystko powinno być opisane w instrukcji obsługi routera. Pozdr. R.
 16. Część, Xiaomi zapowiedziało nowego boksa z obsługą 8k. Jak na razie wiadomo, że ma 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Nie będzie miał czystego Google TV tylko nakładkę MIUI TV. Pozdr. R. Edit. Ma obsługiwać HDMI 2.1
 17. Bezapelacyjnie, w tej chwili najlepszy współczynnik możliwości do ceny ma AMAZON Fire TV Stick 4K. Obecnie do kupienia w promocji w niemieckim MM za niecałe 150 zł. Jeżeli w przyszłości zaktualizuje mi się Mi Box 4k i wytnie gęsty dźwięk to kupie sprzęt Amazona. Powinno być gdzieś przybite, że u 99% użytkowników WiFi działa OK.
 18. @Misz Jest kilka piw za późno i nie chce mi się szukać fachowych terminów ale masz źle (dla twojej potrzeby słuchania Spotify) skonfigurowane połączenie TV - box. Telewizor gdy otrzymuje polecenie wyłączenia się także wysyła te polecenie do boxa. Spróbuj użyć w TV inne wejście HDMI.
 19. Zakładam, że admin/developer KODI orientuje się lepiej od nas.
 20. No przecież zmienili nazwę. Był Xiaomi Mi Box 4k, później Mi Box S, a teraz jest Mi Box 4S.
 21. To wszystko jest napisane na tym forum. Wystarczy usiąść i poświęcić trochę czasu. Z Android boxów dostępnych w Polsce, oficjalne wsparcie dla Netflix, Disney oraz Amazon Prime dla najwyższych oferowanych rozdzielczości czyli praktycznie 4k mają: Nvidia Shield TV i TV Pro Amazon Fire TV Cube 4k (2 generacja) Amazon Fire TV Stick 4k (3 generacja) Google Chromecast TV Xiaomi Mi Box 4k/S Wszystkie inne boksy oficjalnie nie obsługują ww. usług. Natomiast tak jak powyższe prawie wszystkie obsługują YouTube 4k. No i oczywiście jest jeszcze Apple TV 4K. Słyszałem jesz
 22. Ferguson w Fboxie też podobnie kombinował, aż Netflix go zablokował i masa klientów została z podstawką pod kwiatki. Jak masz czas się bawić i kombinować to OK. Coś pokręciłeś. Jeżeli miałeś na myśli, iż sens używania huba USB 3.0 jest tylko wtedy gdy mamy takowy port to jesteś w błędzie. Proste. I jeszcze kilka innych.
 23. Jak nie ma certyfikatu Google/Netflix to nie będzie 4k, nie będzie FHD i nie będzie HD. Tylko zwykłe SD. Odnośnie huba USB to już wiele razy było napisane: NIE kupuje się huba USB 2.0 tylko USB 3.0
×
×
 • Create New...