Jump to content

Radasss

Użytkownicy
 • Posts

  179
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Radasss

 1. Niestety potwierdzam. U mnie tak samo. Wybudzanie pilotem Logitecha nie działa.
 2. Zainstalowałem 3934 i działa u mnie wybudzanie pilotem Lohitecha.
 3. Weź swojego boxa i podłącz do TV ojca.
 4. Masz zainstalowaną najnowszą wersję systemu?
 5. Miesiąc temu miałem u siebie jakieś cuda z netflixem. Już nie pamiętam co ale też na forach mówili o wymianie kabla HDMI. Nic nie pomagało i skończyło się na reinstalacji Androida i przywróceniu ustawień fabrycznych. Wtedy ruszyło.
 6. Mój stary, dwunastoletni Panas TH-42PY8 śmiga bez problemu z Amazon Prime Video.
 7. Paluch mi się omsknął. Miał napisać 3617. Najnowszej wersji czyli 3934 mój box jeszcze nie widzi.
 8. Część, u mnie nie pytając się nikogo o zgodę box sam zaktualizował się do wersji 3616. A miał jeszcze Andka 8. Nagle pojawiło się kółeczko, że jest w trakcie aktualizacji i po temacie. I już nie mam gęstych formatów dźwięku...
 9. Już wyjaśniam, a w zasadzie to Ty wyjaśniłeś. Użyłem złej aplikacji. Myślałem, że zegarki BIP/BIP LITE/BIP S można modyfikować tym samym programem. Okazało się, że do BIP S musi być inny. Dziękuję za wyjaśnienie i pozdrawiam. R.
 10. https://play.google.com/store/apps/details?id=paolo4c.bips.watchfaces Działa! Edit. Jest to klon apki, którą Ty podałeś.
 11. Mam zainstalowaną tą apkę. Nie działa. Twierdzi, iż zegarek nie jest podłączony do telefonu.
 12. Możesz podać linka do sklepu Google? Jest tam pełno podobnie brzmiących apek od których już się odbiłem.
 13. Część, jak te tarcze wgrać do zegarka? Zepp nie widzi tarcz lokalnych, a tylko swoje z internetu. Mi fit nie widzi zegarka.... Edit. W sklepie Google, w opiniach pod aplikacją Zepp, użytkownicy zgłaszają, że zablokowano możliwość zmiany tarcz na inne niż z oficjalnego sklepu.
 14. Część, poległem na wgrywaniu tarcz. Miałem zainstalowane kilka aplikacji do wgrywania dodatkowych tarcz, m.in. Amazfit Bip/Lite WatchFaces czy My WatchFace (Free) for Amazfit BIP. Po "wgraniu" tymi programami nowej tarczy mam ją wybrać w aplikacji Zepp ale ona nie widzi tarcz lokalnych tylko swoje z internetu. Jak to ogarnąć? Pozdr. r. Edit. A jak Wy wygrywacie tarcze do zegarka? Edit 2 W sklepie Google, w opiniach pod aplikacją Zepp, użytkownicy zgłaszają, że zablokowano możliwość zmiany tarcz na inne niż z oficjalnego sklepu.
 15. @koala01 rózgi dostałeś za mocne, że takie rzeczy piszesz? Co ma wspólnego Windows z Androidem opartym na Linuksie? Jakiego rejestru w Androidzie? Przecież tam są zwykłe configi. Może miałeś na myśli systemd ale tam też tego nie ma. Jak "rzadko się zdarza że działa po tylu latach"? Wipe robi ułamek promila użytkowników tzn. że reszcie (miliardy telefonów) masowo pada sprzęt? Prywatnie mam Samasungi S3, S5 i S7 bez żadnych wipów i działają jak nowe (S3 i S5 pada bateria). Ponadto OPPO i Xiaomi po wielu aktualizacjach i też żadnych problemów. W pracy od 10 lat Samsunga S3 - też gdyby nie bateria byłby jak nowy. 3,5 roku mam Xiaomi Mi Box 4k. Po wielu aktualizacjach i beż żadnego wipa działa płynnie i jak nowy. A tego już nie komentuje.
 16. Cześć, jak wszyscy wiemy Xiaomi w kolejnych aktualizacjach wycięło w naszych boksach obsługę gęstych formatów dźwięku. W związku z tym nowa wersja KODI 19 nie obsługuje w naszych boksach Dolby Digital True HD i DTS HD MA. Dotyczy to także boksów z Oreo 8.0, gdzie na KODI 18.X wszystko było OK. Podsumowując: jak ktoś, jak np. tak jak ja, ma jeszcze Oreo 8.0 i zależy mu na gęstym dźwięku to lepiej pozostać na KODI 18.9. Pozdr. R.
 17. Po kilku godzinach użytkowania Kodi 19 stwierdzam, że nowa wersja działa dużo lepiej, a przede wszystkim bez porównania szybciej. Niestety, z nieznanego mi powodu w Kodi 19 została wycięta obsługa gęstych formatów dźwięku Dolby Digital True HD. DST-HD MA działa. Jeżeli nic się nie zmieni to ja także powracam do Kodi 18.x.
 18. Cały czas czytam Twoje negatywne komentarze na temat MiBox. Ja i wszyscy moi znajomi, którym poleciłem tego boksa, mają dokładnie odwrotną opinię niż Twoja. Xiaomi MiBox 4k działa płynnie i stabilnie.
 19. Zadzwoń do Miejskiego Rzecznika Konsumentów. Niech on do nich zadzwoni.
 20. W moim boksie, kupionym z polskiej dystrybucji, nie było karty gwarancyjnej. Gdzie kupiłeś urządzenie? Pozdr. r.
 21. Na moim MiBox 4k mam cały czas AndroidTV 8.0. Kompilacja 2573. Od kilku miesięcy miałem informację o dostępności tak niechcianej aktualizacji do AndroidTV 9. Od kilku dni nie mam tej informacji. Nie wiem dlaczego Xiaomi ją usunęło ale cieszy mnie to
×
×
 • Create New...