damiano78

Użytkownicy
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

damiano78 last won the day on August 17 2018

damiano78 had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

About damiano78

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi RN2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja polecam nie naklejać żadnej. Szybka jest na prawdę odporna i wygląda normalnie. Zegarek nie kosztuje majątku ale daje radę.
 2. Witaj w klubie ale płakać nie ma o co. Przynajmniej mniej możemy sobie zepsuć. Czy żałuję? Bynajmniej.
 3. Dzięki za info ale czy warto tylko dla aktualizacji mieć to WiFi? Przecież znając życie aktualizacji nie będzie za dużo i zbyt często. Dla mnie bajer nie do końca zrozumiały i jakby na siłę... To tylko moje zdanie oczywiście.
 4. Ja tylko zmieniłem czcionkę na tą od Janusza żeby wiadomości były czytelne.
 5. Ad. 1 Powinno być 100%. Ładuj ładowarką od telefonu np. Ad. 3 U mnie spada co 1 %. Ad. 5 Spróbuj, na pewno nie zaszkodzi a może pomóc. PS. U mnie bateria spada o 2% dziennie z analizą snu i powiadomieniami.
 6. Jak nie jest sparowany to z tego co pamiętam menu nie działa. Poprawcie mnie jeżeli się mylę.
 7. Nie masz się czemu dziwić. Poczytaj jak Apple podchodzi do wodoodporności swoich produktów więc co się dziwisz. Kup, zapłać i całuj psa w ...
 8. Wszystko zależy jaki ruch ręką wykonujemy podczas chodzenia. Moja lepsza połowa też ma Bip a i podczas chodzenia np. po targu trzyma się za pasek od torebki. Dzięki czemu chodząc razem z nią u mnie na Bip ie jest nawet 500-1000 kroków więcej. Zamienialiśmy się zegarkami i różnica była taka sama.
 9. Każdy oceni wg swojego rozumu. Oby tylko zrobił to świadomie. Jak można udowodnić że tylko było pływanie a nie nurkowanie w basenie jeżeli zegarek zostanie zalany nie z naszej winy? To są trudne sprawy później podczas serwisu i na pewno do przyjemnych nie należą... Pamiętajcie o tym.
 10. Możesz pływać z nim ale ryzyko jest duże że w razie czego będzie po gwarancji - ja bym nie ryzykował. Na basen to jedynie WR100 bez stresu się nadaje.
 11. Krótko - ten typ tak ma. Przecież początek wiadomości już informuje czy warto sięgać po smartfon żeby doczytać resztę czy olać.
 12. Szkoda że nie zobaczyłeś Amazfit Bip na żywo. Dla mnie czytanie powiadomień w Mi Band to totalna porażka oczywiście względem Bip a. Najważniejsze żebyś Ty był zadowolony a co Tobie pasuje mnie nie musi i odwrotnie.