Jump to content

damiano78

Użytkownicy
 • Posts

  122
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

damiano78 last won the day on August 17 2018

damiano78 had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi RN2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

damiano78's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

9

Reputation

 1. Super że Wam się udało. Ja na IOS po prostu nie odpalam Mi Fit i mam z głowy. Za to powiadomienie kto dzwoni wyświetla się u mnie prawidłowo. Synchronizacja i tak leci w tle ale czcionkę nadpisuje dopiero po wejściu do menu. Z tym da się żyć.
 2. U mnie w Amaztools wyświetla komunikat invalid file natomiast wersja z literą w wchodzi ale Mi Fit ją nadpisuje... Straszna padaka...
 3. Niestety te najnowsze z ruskiego forum lecą w kosmos - Mi Fit je nadpisuje również... Dziwna sprawa...
 4. Gdzie wrzucałeś jeszcze ten plik? Na ruskim forum dodali go we wtorek bodajże. Przecież to świeży plik i jest uszkodzony więc jak może u kogoś działać? Proszę wrzuć oryginały z ruskiego forum dla mnie - te w/w pliki w zip. Z góry dzięki!
 5. Twojego pliku nie próbowałem wrzucać... Pisałem o pliku od Pan Arek. To nie ma znaczenia. Oba programy robią to samo tylko na innych systemach. Kolego Pan Arek Możesz wrzucić obie czcionki z rosyjski forum? Tym razem spakowane? Wersja bez i z literą "w" Może coś źle się podłączyło do załącznika.
 6. Kolego Pan Arek Mam informację - Invalid file Amaztools nie chce tego przyjąć. Spróbuję w domu ściągnąć może...
 7. Problem w tym że te od Janusza nie działają na tym nowym firmware...
 8. Kolego Pan Arek Twoja czcionka nie działa. Wyświetla się jedynie jakby deszcz pikseli. Szkoda.... Kolego bembenek Skąd można pobrać twoją czcionkę? Obawiam się że 1 MB to chyba nie wejdzie do zegarka... Mogę się mylić oczywiście.
 9. Kolego Pan Arek Nowe czcionki mają rozmiar około 153 kB a stare od Janusza około 52 kB czy jakoś tak. Postaram się spróbować ale czuję że się nie uda. Tak jak z tymi od Janusza które teraz już nie działają.
 10. U mnie po prawie roku mam jedną mikro rysę dlatego mnie zadziwia odporność. Miałem wcześniej Pebble Classic i było gorzej niż tutaj.
 11. Wszystko zależy w jakich warunkach użytkujesz. Dla mnie jest to po prostu zbędne bo mój zegarek ma lekko. Ty zegarka nie oszczędzasz więc powinieneś o tym pomyśleć. Każdy musi sobie odpowiedzieć co mu jest koniecznie potrzebne.
 12. Może masz wyłączone powiadomienia dla smsa.
 13. Pokaż cały zegarek wraz z nadgarstkiem bo przy takim powiększeniu to wygląda nieźle. Normalnie to jest pyci pyci malutkie... Nikt nie podłoży sobie zegarka na 2 cm od oczów...
 14. U mnie nie ma tego problemu a wczoraj zainstalowałem poprawkę najnowszą.
×
×
 • Create New...