Jump to content

PawelG7

Użytkownicy
 • Content Count

  268
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About PawelG7

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  SM-A920F + Redmi 9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie ma, niestety ten typ tak ma, żeby było śmieszniej, u mnie odłączanie USB jest losowe i nie występuje za każdym razem.
 2. Widocznie twórca uznał, że BOX nie jest do tego dostosowany, można to obejść instalując Aptoide TV i z niego później pobierać aplikacje.
 3. Jeśli WiFi jest na 2,4GHz, to niestety takie rzeczy się dzieją na tym BOXie.
 4. Ja na Redmi 9 próbowałem na Orange, Plus i Play, nie działa oczywiście tylko na tym ostatnim, więc Play chyba daje dostęp do RCSa losowym modelom telefonów.
 5. Nie wiem do końca jak jest w Samsungu, ale w Sony trzeba ustawić, aby TV wyświetlał pełny format obrazu z zewnętrznego źródła, inaczej jest on lekko powiększony i obcina boki. Nie jest to cecha Mi Boxa, bo występuję to na jakimkolwiek urządzeniu podłączonym do TV. Częstotliwość odświeżania mówi nam, ile widzimy zmian obrazu na sekundę, dla 50Hz na ekranie widzimy 50 obrazów w ciągu 1s, albo inaczej mówiąc maksymalnie 50FPS. Im większa częstotliwość, tym obraz powinien być płynniejszy. Czasami jednak nie zawsze się to sprawdza, wtedy warto jest poeksperymentować z innymi ustawieniami.
 6. Niestety jest to wina Smarta, u mnie było to samo, przestało działać kilka klawiszy. Niestety ta wersja już nie jest rozwijana, więc raczej nikt tego nie naprawi. Wymiana na SmatTubeNext, albo na starszego SmartYT rozwiązuje sprawę. https://github.com/yuliskov/SmartTubeNext#smarttubenext
 7. Gdzie tu masz problem? Skoro Tidal jest włączony na MiBoxie, to będzie on wysyłał dźwięk do swojego wyjścia optycznego. Cokolwiek będziesz oglądał na Boxie, to będzie on wysyłał sygnał na swoje wyjście optyczne.
 8. PawelG7

  IPTV na Mi Box

  U mnie dla odmiany po wymianie rutera na TP-Linka skończyły się problemy z WiFi na Boxie. Z tego co przetestowałem, to najmniej problemowe jest połączenie na 5 GHz. Duże pingi na WiFi często są wynikiem sporej odległości od rutera, albo zapchanego pasma.
 9. Po zainstalowaniu przeglądarki np. Puffin, nie powinno być problemu.
 10. PawelG7

  IPTV na Mi Box

  Poszukaj w Google Play aplikacji Analiti.
 11. W moim przypadku najlepiej sprawdza się podłączenie boxa po kablu. Po wymianie rutera, problem z zacinaniem na WiFi występuje znacznie rzadziej. Może być coś na rzeczy z tym pingiem, bo po kablu prędkość jest w okolicach 95 Mbit, na WiFi 175 Mbit, a na kablu działa lepiej.
 12. Połączenie Boxa z zewnętrznym sprzętem grającym przez BT niestety nie zawsze się sprawdza. Jeśli masz możliwość, to zwróć ten głośnik, jest bardzo mocno wykastrowany jeśli chodzi o możliwość podpięcia zewnętrznych źródeł dźwięku. Jeżeli nie masz takiej możliwości, to możesz spróbować podpiąć Boxa przez wejście optyczne. Niestety, potrzebny będzie specjalny adapter 3,5mm > Toslink, albo kabel 3,5mm - Toslink. Przejściówkę można kupić już za ok. 10 zł, kabel za jakieś 20 zł.
 13. Tak samo to działa na Redmi 9 i na Samsungu, więc chyba tak już jest.
 14. TVN24 GO jest bardziej nakierowana na telefony, na Android TV lepiej chyba wybrać playera (nie mam subskrypcji, ale tak wynika z opinii w internecie). https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tvn.player.tv&hl=pl&gl=US
×
×
 • Create New...