PawelG7

Użytkownicy
 • Content Count

  246
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by PawelG7

 1. W moim przypadku aktualizacja trochę poprawiła działanie z Netflixem, mikroprzycięcią przytrafiają się teraz naprawdę rzadko, prawie wcale, z dźwiękiem nie ma problemów.
 2. Czy ktoś już może testował ten sprzęt? Jak jest z zasięgiem i osiąganymi prędkościami? Interfejs jest w całości po polsku/angielsku, czy nie wszystko zostało przetłumaczone?
 3. Niezbyt ciekawe rozwiązanie, jak nie masz dostępu do internetu i chcesz go dopiero skonfigurować.
 4. Słuchawki mogą być podłączone do jednego urządzenia na raz. Po prostu trzeba się przełączać między urządzeniami. To co opisujesz mają np. słuchawki Jabry, są tam dwa osobne układy BT i są one o wiele droższe niż Xiaomi.
 5. To okienko działa z automatu na każdym Xiaomi, czy coś trzeba instalować?
 6. Mój Redmi 9 w piątek zaktualizował się do 11.0.3, tej wersji po OTA nie znajduje.
 7. Dokładnie tak, ale pulpitu z telefonu 4X nie chce przesłać, z czym w A9 nie ma problemu.
 8. Kwestia systemu, w Android TV od wersji chyba 8 jest usunięte część bibliotek używanych przez zwykłego Androida, w starszych one były, więc tu może być problem.
 9. Nie ma u mnie problemu z wysyłaniem obrazu z Samsuna A9 na boxa, ale Redmi 4X wysyła sygnał tylko przez aplikacje, więc to chyba nie wina MiBoxa.
 10. Najpierw sprawdź w ustawieniach audio MiBoxa, jaki dźwięk wysyła.
 11. Usuń całkowicie Netflixa i zainstaluj go ponownie.
 12. Tutaj prędkość internetu po kablu jest tylko do 100 mega? Tak, tylko do czego Ci większa?
 13. Natec powinien działać bez problemu.
 14. PawelG7

  Klawiatura Mibox S

  Jest to błąd systemu, który podobno został naprawiony w uaktualnieniu, może w końcu się go doczekamy, bo na razie jest tylko beta.
 15. Sprawdź, czy czasem router nie nadaje kanału w trybie AUTO, jeżeli tak, to ustaw kanał ręcznie na taki z zakresu 1-11.
 16. Wypróbuj KODI, u mnie dobrze się sprawdza w roli odtwarzacza.
 17. Dorzuć kilka złotych i kup od razu coś z hubem USB. https://allegro.pl/oferta/hub-usb-2-0-adapter-lan-rj-45-ethernet-natec-7923109461
 18. PawelG7

  Mi Box S Zasilacz

  Jeżeli masz w domu ładowarkę do telefonu minimum 5V 2A (parametry znajdziesz na obudowie), to wystarczy dokupić kabel USB do ładowania Sony PSP. Ewentualnie można szukać uniwersalnych zasilaczy, które mają wtyczkę DC 4,0x1,7 mm (jednak te zasilacze często mają duży rozrzut jakościowy i potrafią szybko padać). Jak się skończy cała sprawa z wirusem, to pewnie wtedy jakikolwiek serwis RTV wymieni Ci ten kabelek, jak box jest na gwarancji, to możesz próbować go reklamować. https://pl.aliexpress.com/item/32855645060.html https://allegro.pl/oferta/kabel-zasilajacy-ladowania-usb-dc-jack-4-0x1-7-mm-9054822666 https://allegro.pl/oferta/ladowarka-sieciowa-zasilacz-230v-do-psp-8180073093
 19. KODI i odpowiednia wtyczka (z repozytorium mbebe) załatwią sprawę, najprostszy sposób i najlepiej działa.
 20. Mam z boxem sparowaną mysz przez BT i bez problemu wybudza ona MiBoxa. Jednak mysz podpięta pod USB, ani pilot-klawiatura MX3 nie mogą wybudzić boxa. Wydaje mi się, że jak jest w trybie uśpienia, to zasilanie na USB zostaje, ale nie reaguje na urządzenia w niego wpięte, tylko BT jest chyba cały czas aktywne. Jak BOX się włączy, to wszystkie urządzenia podpięte na USB działają prawidłowo. Najtańsze myszy na BT kosztują poniżej 30zł, zawsze można kupić i wypróbować, a w razie czego odesłać. https://www.ceneo.pl/80112225;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q02WnsAqEsNg5&gclid=EAIaIQobChMIgcjvnrfR6AIVVKmaCh24kABsEAYYASABEgJaN_D_BwE#tab=click&shop=146732783
 21. Faktycznie zawsze działa, na przycisk włączania, nie zawsze reaguje.
 22. Wyeliminowali problem z działaniem zewnętrznej klawiatury i gboarda?
 23. Możliwe, że jest to wina samej aplikacji, u mnie potrafiła się zawiesić sama z siebie (wersja oryginalnie zainstalowana wraz z aktualizacją systemu), nie jest ona chyba zbyt dobrze dopracowana.
 24. W moim telefonie wystarczy w odtwarzaczu wcisnąć przycisk pełny ekran.
 25. Jeśli chodzi o pierwsze, to telefon i box muszą być podłączone do tej samej sieci WiFi, żeby to działało, nie jestem pewien jak jest z połączenie BT, bo tego nie testowałem. IMHO obsługa przez telefon jest średnio wygodna. Co do drugiego, to full reset, powinien pomóc na te przypadłości, ewentualnie odinstaluj apkę YT i zainstaluj na nowo, albo zainstaluj Smart YT TV.