Jump to content

Thorwald

Użytkownicy
 • Posts

  35
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Thorwald

 1. Witam Niestety nie mam nic podpiętego przez wyjście optical audio.
 2. Kupiłem tą Nokię i po testach porównawczych sprzedałem MiBox S. W Noki nie ma problemu z odtwarzaniem materiałów live na youtube co miałem w MiBoxie. Nokie jest bardziej żwawa niż MiBox. Nokia ma wejście na internet po kablu. W czasie testów po kablu pobierała 80Mb/s, a po Wi-Fi 150Mb/s, ale to może być problem routera. https://www.amazon.pl/Nokia-wbudowanym-Chromecast-podświetlanymi-przyciskami/dp/B08QZZZF9W/ref=sr_1_1?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=Nokia+Streaming+box&qid=1633422638&sr=8-1
 3. Witam Będę sprzedawał MiBox S i zastanawiam jak go przygotować do sprzedaży. Jak przywrócić go do ustawień fabrycznych ? Jak wyczyścić ustawienie kont tak by nie dało się ich przywrócić ? Czy MiBox S i MiBox S 4k to jest ten sam sprzęt czy były dwie wersje ? Pozdrawiam
 4. Witam Przy odtwarzaniu materiałów na youtube, przeważnie materiałów live, pojawiają mi się pionowe kolorowe pasy. Audio się nie zacina .Sprawdzałem na różnych rozdzielczościach i tak samo występuje na 1080 jak i 720 i 480. Router z obsługą AC jest blisko Boxa, a internet jest 500Mb/s. Dźwięk odtwarza się bez problemów i problem dotyczy tylko warstwy wideo. Problem nagrałem na tym filmiku, tylko trzeba skleić linka https:// youtu.be/27SHNrMxsUI
 5. Witam Czy jest możliwość ustawienia innego DNS w ustawieniach MiBox S? Chciałbym zmienić DNS na np. NextDNS.
 6. Mam te samo konto youtube na telefonie (nie Mi), laptopie (nie MI) i miboxie. Na telefonie i na laptopie mogę obejrzeć film, ale na mibox pojawia mi się, że mam potwierdzić wiek. Pojawia się jakiś kod qr do skanowania i dalej żąda płatności kartą lub skanowanie dowodu osobistego. Co jest nie tak, że na telefonie i laptopie ma odpowiedni wiek, a na miboxie już nie mam ?
 7. Druga dziwna rzecz na youtube. Mam te samo konto youtube na telefonie, laptopie i miboxie. Na telefonie i na laptopie mogę obejrzeć film, ale na mibox pojawia mi się, że mam potwierdzić wiek. Pojawia się jakiś kod do skanowania i dalej nie chce w to wchodzić. Co jest nie tak, że na telefonie i laptopie ma odpowiedni wiek, a na miboxie już nie mam ?
 8. Witaj Mam TV Panasonic 42as650. To jest chyba ta sama seria. Jest w menu TV w ustawieniach obrazu (gdzieś w jakiś opcjach) jak ma być odbierany sygnał hdmi. Albo (pixel to pixel true hadmi) albo tv sam dostosowuje skalę. Przy opcje pixel to pixel wielkość obrazu wysyłanego przez laptopa (akurat na nim testowałem) nie zgadza się z obrazem tv. Tak jakby tv nie miał 1080x1920 tylko tv ma jakby kilka mniej. Po rezygnacji z pixel to pixel obraz wygląda ok, ale go jakoś skaluje. Widocznie u ciebie z 16x9 robi 14x9.
 9. Witam Od jakiegoś pół roku gwałtownie rośnie ilość reklam wyświetlanych na youtube na początku i w trakcie odtwarzania materiału. Często jest ze 6 reklam lub więcej. Kiedyś tak nie było. Jest na to jakaś metoda? Jakiś adbocker? Cze te reklamy są od youtuba czy też Xiaomi wciska swoje reklamy poza reklamami youtuba ? To laptopie nie ma takiej ilości reklam.
 10. Witam Czy ten Youtube Vanced działa na Mibox S? Instrukcja z pierwszej strony nie działa i pod linkami nic nie ma.
 11. Nawet nie wiedziałem, że jest taka możliwość.
 12. Witam Dlaczego na Mibox 4S w wyszukiwarce aplikacji nie widać aplikacji stworzonych dla AndroidTV i dostępnych na innych urządzeniach z AndroidTV ? W prezentacji urządzenia PlayNow widziałem kilka aplikacji, które nie są wyszukiwane w Mibox 4S np. aplikacja Twittera.
 13. Witam Udało się komuś uruchomić Teams na Mi Box S? Nie potrzebuję kamerki, jedynie widok wykładu i dźwięk na tv i podłączyć mikrofon potrzebuję. Może dałoby się z mikrofonu w pilocie skorzystać ?
 14. Witam Mam taki problem z Mi Box S. Prawie codziennie pojawia mi się sytuacja, że Mi Box marudzi, że ma Wi-Fi, ale nie ma internetu. Ale na innych odbiornikach internetu w tym samym czasie internet jest. Jest także w telewizorze podłączonym kablem do routera. Nie jest to kwestia zasięgu, bo Mi Box jest 40cm od routera. Łączność na 5Ghz.
 15. Mam to samo. Jak sprawdzić numer wersji programu ? Mógłby ktoś wskazać jakąś instrukcję jak wgrać to starą wersję TVN Playera ?
 16. A da się używać Horizon TV na MiBox ?
 17. Żeby zainstalować app TVN Playera musiałem odinstalować oryginalne. Tak zrobiłem i niestety problemy wyglądają tak samo. Na większości seriali i filmów pojawia się komunikat „brak połączenia sieciowego” (lub kręci się kółko bez końca), ale są takie seriale które się uruchamiają bez problemy. Oczywiście połączenie sieciowe jest. Twittera zainstalowałem z apkmirror.com i da się go obsługiwać pilotem do MiBoxa. Onet pobrałem przez https://apps.evozi.com/apk-downloader/ i zainstalował się, ale poległem na wyrażaniu zgód których pilotem nie da się kliknąć. Ponadto jest obrócony o 90 stopnii.
 18. No więc czuję się zawiedziony Mi Box S. Teraz myślę, że dużo lepiej sprawdziłby mi się stary laptop podpięty przez HDMI do telewizora z klawiaturą i myszką radiową. Dzięki za odpowiedź.
 19. MiBox S (Mi Box 4) to jest arm64 czy arm ? A pytanie dotyczące menadżera plików ?
 20. Mógłbyś napisać jak pobrać plik APK programy który chce się zainstalować i jaki menadżer plików z dających się zainstalować na miboxie , obsłuży mi instalację ?
 21. A jest jakaś opcja instalacji normalnego Androida ?
 22. Mógłbyś opisać jak wygląda ta "ręczna instalacja". Chciałem zainstalować w Google Play otwierając na laptopie. Ale wyświetla Mi Box S i mówi "No eligible devices for app install". Czy przez laptopa się chyba nie da. Sprawdziłem z 10 różnych aplikacji i każda pokazuje "no eligible devices for app install".
 23. Witam Jako, że aplikacja TVN Player nie odtwarza filmów dostałem radę, by odtwarzać TVN Player w Kodi. Ale jak to zrobić. Siedziałem w Kody półgodziny i nic nie udało mi się zainstalować. Co tam można zainstalować i jak ?
×
×
 • Create New...