darekgra

Użytkownicy
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About darekgra

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. darekgra

  jaki player do filmów polecacie ??

  że ja kto nie odtwarza odtwarza bez problemu tylko trzeba to włączyć
 2. Mi w języku polski dział tylko "start odkurzacz" i "stop odkurzacz"
 3. właśnie w obudowie filtra jest wtopiony taki mały kawałeczek metalu i on odpowiada za wykrywanie filtra w odkurzaczu. Znajduje się on przy pojedynczym zatrzasku tj z wąskiej strony którą jako pierwszą wkładamy do pojemnika na kurz. Nowy obraz mapy bitowej.bmp
 4. darekgra

  Android Oreo

  po ostatnich aktualizacjach z wi fi jest już w miarę ok a na 5GHz to problemów już niema w ogóle, jedyny problem w moim wypadku to kwestia wybudzania po dłuższym uśpieniu
 5. darekgra

  Po nocy urządzenie nie włącza się przez pilota

  ja zapisałem się kilka dni temu na FB grupa " Mi Box Android TV Users " był link do zapisów... w tej chwili zapisy są zamknięte. lista na zapisy do beta testów ponownie otwarta.
 6. darekgra

  Po nocy urządzenie nie włącza się przez pilota

  Ja problemów z wybudzeniem nie mam nawet po 3 dniach uśpienia, ustawienia HDMI CEC wszystkie 3 na ON. Telewizor to 9 letnia plazma FHD Panasonica, internet światłowód od Orange na FB2 częstotliwość pasm na auto. Dziś wyszła dla beta testerów łatka 2405 która niby naprawia błąd z wybudzeniem, zainstalowałem z ciekawości czy coś innego zepsuli:-)
 7. darekgra

  Android Oreo

  To jest wkurzające... czytasz temat z pytaniem i kilkoma odpowiedziami i bez dalszego odzewu/wiedzy czy coś działa czy nie. Taki kraj:-) W moim przypadku wszystko z mi box 3 jak najbardziej jest ok, dziecko 6 letnie cieszy się że tylko jednym guziczkiem od 2 dni wszystko włącza. Zauważyłem tylko że czasami YouTube zalicza zwiechy, poza tym Netflix itp. działają bezbłędnie włącznie z wyszukiwaniem głosowym ktore w porównaniu z androidem 6.0 działa tam na 95% bezbłędnie.
 8. darekgra

  Android Oreo

  Ja mam cec włączone i wybudzenie bez problemu działa przyajmniej po 7 godzinach, fakt w 11 letniej plaźmie Panasonica mam włączone wszystkie opcje z viera link.
 9. darekgra

  Android Oreo

  Mam w NTFS cały dysk w jednej partycji, na USB 3, działa bez problemu.
 10. darekgra

  Android Oreo

  U mnie jak na razie po 7 h przerwy włączył się normalnie z pilota.
 11. darekgra

  Android Oreo

  W moim przypadku 4 TB Seagate działa bez problemu. Przeszłem na 8.0 (2396) bezpośrednio z 6.0.1
 12. darekgra

  Android Oreo

  moja żona właśnie zainstalowała niechcący wersję 2396 waga coś ponad 600 MB, a miałem w nowym box-ie jeszcze Androida 6.0.1 jak na razie działa wszystko, HDMI CEC włączone i działa
 13. darekgra

  Mi box S

  nic nie wiadomo... ja nie czekam kupiłem wczoraj Mi box 4k, w sumie to te same urządzenia a nowy ma zainstalowanego Androida 6.0 więc niema problemów ósemki.
 14. darekgra

  Oryginalny pilot do mibox - gdzie kupić

  fakt mój błąd, lecz w przypadku kolegi kanti box na 99% jest sterowany poprzez telewizor komunikując się za pomocą kabla HDMI.