nołbady

Użytkownicy
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About nołbady

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trzymasz te dwa przyciski i podłączasz go zasilania. Trzymasz je aż przejdzie do recovery.
 2. A więc nie ma żadnej możliwości dostać się do recovery mode przez pilota?
 3. ES File Explorer to syf, dlatego wyleciał ze sklepu https://www.telepolis.pl/wiadomosci/aplikacje-i-rozrywka/skasuj-natychmiast-es-file-explorer-skandal-w-google-play Lepszy jest X-plore File Manager. Znajdziesz go w sklepie.
 4. Klikasz środkowym okrągłym przyciskiem pilota na ten czerwony kafelek Aplikacje ---> Odkrywaj aplikacje. Ja bym ci jednak polecał zainstalowanie spatchowanej apki TVP VOD z wyciętymi reklamami https://anonfile.com/reRbecx5ne/tvp_vod_1.1.4_patched_tv_apk Sam mam i jestem zadowolony.
 5. 1. Pobierasz plik apk https://www23.zippyshare.com/v/Iu24vKod/file.html 2. Kopiujesz go na pendrive'a. 3. Wtykasz pena do portu USB Mi Boksa i instalujesz Cyfrowy Polsat GO z tego pliku apk, który skopiowałeś na pendrive'a. Pamiętaj, że to apka przeznaczona na normalnego Androida, więc do jej obsługi będziesz potrzebował myszki, a najlepiej klawiatury bezprzewodowej z touchpadem.
 6. Bardzo dziwne. Próbowałeś inne wersje refresh rate? Kiedy przypiszesz rozdzielczość i odświeżanie dla innej apki, np. Ipli, Playera albo HBO GO to też nie zapamiętuje?
 7. W tej aplikacji można właśnie ustawić, na jaką częstotliwość odświeżania ma się przełączyć. Na przykład dla aplikacji Playera albo Ipli to ustawiasz wartość 50 hz, tak samo powinno być i w tym przypadku.
 8. Przyda się ta apka https://forums.geforce.com/default/topic/1105215/shield-tv/-apk-refresh-rate-tool/ Nie będziesz musiał ręcznie przełączać.
 9. Ta jest przeznaczona dla Europy, powinno być ok https://www.apkmirror.com/apk/hbo-holding-zrt/hbo-go-europe-android-tv/hbo-go-europe-android-tv-5-10-6-release/hbo-go-europe-android-tv-5-10-6-android-apk-download/
 10. Spróbuj zainstalować z pliku apk https://www.apkmirror.com/apk/home-box-office-inc/hbo-go-android-tv-android-tv/hbo-go-android-tv-android-tv-22-0-0-540-release/
 11. Drobiazgi. Mi Box S nie ma czujnika IR ani nie obsługuje niektórych formatów audio w przeciwieństwie do poprzednika.
 12. Wystarczy zaznaczyć tylko tą pierwszą od góry.
 13. Próbowałeś w ustawieniach włączyć HDMI CEC? W większości przypadków to pomaga.
 14. Dla pewności sprawdź apką DRMInfo, czy twój Mi Box wspiera HDCP. Powinien, jeśli pochodzi z legalnej dystrybucji. Problem z telewizorem, który nie obsługuje HDCP rozwiąże konwerter HDCP, niestety trochę kosztuje. Są też rozdzielacze, które są tańsze, ale nie próbowałem.
 15. Zależy, jakie są jego wymagania. Jeśli będzie chciał korzystać z aplikacji typu Netflix, HBO GO czy Player, to któryś z Mi Boksów (4k lub S - 4k jest pod pewnymi względami lepszy od młodszego brata). Jeśli nie zależy mu na tego typu aplikacjach i na przykład będzie używał tylko Kodi, to można wziąć najtańszego chińczyka.