nołbady

Użytkownicy
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About nołbady

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nołbady

  Android Oreo

  Szkoda, że nie wypuścili Andka 8.1 na MiBoksa 3. Na co oni czekają? Przecież oba modele mają niemal te same bebechy, więc nie powinno być z tym duźo zachodu. O dziewiątce nie ma pewnie nawet co marzyć.
 2. nołbady

  MI Box3 - problem po kolejnym uruchomieniu

  Spróbuj wejść w ustawienia i w HDMI CEC daj wszystko na ON.
 3. nołbady

  Android Oreo

  Identyczny problem występuje u mnie, ale nie ma na to rady. Może kiedyś to naprawią. Spróbuj wejść w ustawienia, potem w HDMI CEC i tam wszystko daj na ON. Podobno komuś to pomogło, ja jeszcze nie próbowałem. Daj znać, czy poskutkowało.
 4. nołbady

  MI Box3 - problem po kolejnym uruchomieniu

  Też tak mam Pozostaje czekać na aktualizację rozwiązującą ten problem. Próbowałeś na innym telewizorze? Natknąłem się na coś takiego Ja jeszcze nie miałem okazji tego sprawdzić, ale to może nie być takie głupie. Aktualnie mam go podłączone do leciwego Grundiga w salonie i strasznie się przycina. Pamiętam, że na moim drugim telewizorze Mi Box nie lagował. Ciekawa sprawa. Może gnój się gryzie z niektórymi TV.
 5. nołbady

  Zasilacz do MiBox

  Zgadza się, zasilacz nie powinien piszczeć.
 6. nołbady

  Po nocy urządzenie nie włącza się przez pilota

  Dzięki za odpowiedź. Mam dokładnie to samo. Obecna kompilacja (2396) tego nie naprawiła i nadal ostro laguje po wybudzeniu. Mam nadzeję, że ta kolejna rozwiąże mój problem. Mój błąd, że wpakowałem się w Oreo nie poczytawszy sobie wcześniej. Na andku 6.0.1 wszystko było tip-top. Moźna się zapisać do beta testerów, czy pozostaje czekać na oficjalkę?
 7. nołbady

  Po nocy urządzenie nie włącza się przez pilota

  A czy wcześniej zamulał ci po wybudzeniu?
 8. nołbady

  Po nocy urządzenie nie włącza się przez pilota

  Cholera :/ Mógłby ktoś to zgłosić Xiaomi? Niech zauważą ten problem i go naprawią, bo to uciążliwe.
 9. nołbady

  Po nocy urządzenie nie włącza się przez pilota

  A co z zamulaniem po wybudzeniu? Mnie niemal po każdym wybudzeniu laguje i muszę go odłączać. Naprawili to w końcu?
 10. nołbady

  Android Oreo

  Mam dokładnie taki sam problem z zapychaniem pamięci po wybudzeniu, podobnie było na kompilacji 2303. Po zainstalowaniu najnowszej dałem Wipe cache partition i Wipe data/factory reset, ale to na nic. Nie wiem, co jeszcze mogę zrobić. Z samym wybudzaniem na razie jest ok, ale to za wcześnie, by ocenić.
 11. nołbady

  Android Oreo

  To chyba oczywiste?
 12. nołbady

  Android Oreo

  Dziwne. Ja też miałem kompilację 2303 i dostałem aktualizację, która ważyła 93,9 MB. Po zainstalowaniu jaką masz teraz kompilację?
 13. nołbady

  Android Oreo

  U mnie tak samo, chyba wszyscy dostali. Zainstalowałem, ale jeszcze nie mogę potestować. Ciekaw jestem, co tym razem zostało popsute. Niech ktoś porządnie "pomaltretuje" Mi Boxa.
 14. nołbady

  Android Oreo

  Planuję downgrade do 2179, bo mam już dość ciągłego zamulania i tego, że następnego dnia, żeby odpalić Mi Boxa muszę wyciągnąć wtyczkę z gniazdka. Mam dwa pytania do tych, którzy wrócili do builidu 2179: 1. Czy po wszystkim nie było żadnych problemów z YT i Netflixem? 2. Jak by wyglądała sprawa z ewentualną aktualizacją do Oreo 8.1? Cyba nie powinno być problemów z OTA?
 15. nołbady

  Android Oreo

  Dzięki za odpowiedzi. Mam teraz inny problem. Chciałem jeszcze raz przywrócić ustawienia fabryczne, ale Mi Box zawiesił się na amen przy animacji z napisem Android. Nie mogę wejść w recovery, bo pilot przestał działać. Odłączenie od prądu nic nie daje. Da się jakoś wejść w recovery przez klawiaturę?