nołbady

Użytkownicy
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About nołbady

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nołbady

  Android Oreo

  Spokojna głowa. Nie dostaniesz tej aktualizacji, bo masz Mi Boxa S. Aktualizacja jest przeznaczona na Mi Boxa 3 (4K jak kto woli).
 2. nołbady

  Android Oreo

  Może po prostu tego nie uwzględnili w zestawieniu zmian. Czyżby użytkownicy kłamali? Niech ktoś to sprawdzi. Ja na razie nie mogę, bo jestem poza domem.
 3. nołbady

  Android Oreo

  Sprawdziłem na grupie Mi Box Android TV Users. Użytkownicy piszą, że działa. Nareszcie
 4. nołbady

  Android Oreo

  A co z długo wyczekiwanym auto odświeżaniem? W końcu działa?
 5. nołbady

  Po nocy urządzenie nie włącza się przez pilota

  Szkoda, że częściej nie wypuszczają aktualizacji dla "zwykłych" użytkowników, a testerów już nie przyjmują...
 6. nołbady

  Mi Box 4K S - zacinanie

  Czy te urządzenia mają na swoim pokładzie prawdziwego Androida TV i działają na nich aplikacje typu Netflix, Ipla, Player czy HBO GO? Posiadają certyfikat oraz mają zapewnione aktualizacje? Napisz, co to za boxy. Może kupię sobie jeszcze jednego. Aha, a na swoim próbowałeś włączyć wszystkie trzy opcje w HDMI CEC? Mam poprzedni model Mi Boxa i mi pomogło. Zrywania sieci nie doświadczyłem ani razu, więc się nie wypowiem. Ogólnie żałuję, że zaktualizowałem do Oreo. Na Andku 6.0.1 śmigał bez zarzutu.
 7. nołbady

  Android Oreo

 8. nołbady

  Android Oreo

  Miałem dokładnie to samo. Trochę pomogło coś takiego. Wejdź w Ustawienia ---> HDMI CEC i tam włącz te wszystkie trzy pozycje.
 9. nołbady

  Zielony obraz na YouTube

  Problem z oryginalnym Youtube'em nadal nie jest rozwiązany. Sprawdziłem u siebie i jest ok, ale na co dzień korzystam ze Smart Youtube TV ze względu na brak reklam. Jak na coś wpadnę, to napiszę. Może ktoś inny będzie w stanie coś poradzić. Co do uruchamiania, to próbowałeś w Ustawienia >>> HDMI CEC włączyć wszystkie trzy opcje? Ja miałem taki problem, że po wybudzeniu Mi Box strasznie zamulał, był ociężały, a to pomogło. Może i w tym przypadku coś da. Jak spróbujesz, to potestuj dłuższy czas i daj znać, tak samo jak z Youtube'em.
 10. nołbady

  Zielony obraz na YouTube

  Próbowałeś zainstalować Smart YouTube TV z linka powyżej? Też jest zielony ekran?
 11. nołbady

  Zielony obraz na YouTube

  Próbowałeś zrobić factory reset? Wypróbuj Smart YouTube TV i napisz, czy jest tak samo https://github.com/yuliskov/SmartYouTubeTV/releases/download/stable/smartyoutubetv_latest.apk
 12. nołbady

  Mi Box 4k Oreo - przeglądarka

  Bo to przeglądarka pod ATV, więc lepiej się jej używa pilotem niż myszką. Jak chcesz coś pod myszkę, to spróbuj mobilną wersję Chrome albo Operę.
 13. nołbady

  Mi Box 4k Oreo - przeglądarka

  Masz na Mi Boksie menedżer plików? Jeśli nie, to zainstaluj. Polecam X-plore File Manager. Ściągnij z apkmirror.com na kompa plik apk przeglądarki, która cię interesuje i skopiuj na pena. Potem wtyknij go do Mi Boksa, odpal menedżer plików i zainstaluj. Mnie najbardziej przypasował Puffin TV.
 14. nołbady

  Android Oreo

  Szkoda, że nie wypuścili Andka 8.1 na MiBoksa 3. Na co oni czekają? Przecież oba modele mają niemal te same bebechy, więc nie powinno być z tym duźo zachodu. O dziewiątce nie ma pewnie nawet co marzyć.
 15. nołbady

  MI Box3 - problem po kolejnym uruchomieniu

  Spróbuj wejść w ustawienia i w HDMI CEC daj wszystko na ON.