Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, wenazyr napisał:

Zainstalowałem wczoraj i polecam, żadnych kłopotów i jak na razie nawet bez przywracania do ustawień fabrycznych bateria trzyma normalnie. Trochę beznadziejny jest ten nowy wysuwany panel z lewej strony ze skrótami i powiadomieniami notatnika i kalendarza. Jeśli ktoś wie jak to wyłączyć to będę wdzięczny.

Ustawienia / Pulpit / Włącz asystenta. Dezaktywowanie tej opcji sprawia że znika ten panel ze skrótami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zapomniałem że na MIUI Polska jestem, więc możliwe ze w Globalu nie ma  :D 

U mnie jest tam gdzie mam ekran blokady i odcisk palca, powiadomienia i pasek stanu, właśnie pulpit, profile i bateria i wydajność.

Edytowane przez Marioosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Marioosz napisał:

Ustawienia / Pulpit / Włącz asystenta. Dezaktywowanie tej opcji sprawia że znika ten panel ze skrótami.

Nie mam czegoś takiego, a trochę mnie denerwuje ten pulpit po lewej ze skrótami. Mam od wczoraj zainstalowane  MIUI Global 9,2 stabilna 9.2.1.0(NCFMIEK). Może ktoś z Was pomoże. A czy idzie też usunąć z pulpitu ikony  MI Drop i Mi Wideo. Zainstalowały się wraz z nową aktualizacją.

 

 

Screenshot_2018-01-2xxxxxxx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2018 o 11:25, pkonrad napisał:

To nie kropka tylko strzałki które oznaczają ruch w sieci.

Potrafie odroznic kropke od strzalki, tym bardziej ze jest tylko jedna a nie dwie.

Swieci sie na czarno nie zaleznie od tego czy WiFi jest wlaczone czy nie.

Moze to wina motywu "Feel like Pure"??

EDIT:

Tak, kropka wyswietla sie w tym motywie, w pozostałych  widać w prawym dolnym roku trojkacik, taki sam jak przy BT.

Edytowane przez Mario80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji widziałem nową funkcjonalność a mianowicie ustawienie ograniczenia danych pakietowych bądź wifi dla konkretnej aplikacji ale nie mogę tego teraz znaleźć(wyswietlalo liste wszystkich aplikacji i mozna bylo przy konkretnej apce zaznczyc czy moze badz nie moze korzystac z wifi itp). Z góry dzieki za pomoc

Edytowane przez tomson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tomson napisał:

Po ostatniej aktualizacji widziałem nową funkcjonalność a mianowicie ustawienie ograniczenia danych pakietowych bądź wifi dla konkretnej aplikacji ale nie mogę tego teraz znaleźć(wyswietlalo liste wszystkich aplikacji i mozna bylo przy konkretnej apce zaznczyc czy moze badz nie moze korzystac z wifi itp). Z góry dzieki za pomoc

Chodzi ci o to : Panel Sterowania>Użycie Danych>Ogranicz użycie danych. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2018 o 14:27, drago68 napisał:

Nie mam czegoś takiego, a trochę mnie denerwuje ten pulpit po lewej ze skrótami. Mam od wczoraj zainstalowane  MIUI Global 9,2 stabilna 9.2.1.0(NCFMIEK). Może ktoś z Was pomoże. A czy idzie też usunąć z pulpitu ikony  MI Drop i Mi Wideo. Zainstalowały się wraz z nową aktualizacją.

 

 

Screenshot_2018-01-2xxxxxxx.jpg

Też bym się chciał tego pozbyć...Na pulpicie nie mam nowych ikon bo wrzuciłem je do folderu z aplikacjami xiaomi ale ten pulpit nadal jest i wygląda identycznie jak Twój..Znalazłeś sposób na jego usunięcie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie zrobiłem aktualizację do 9.2.2.0 (przeskok z 9.0.5.0). Zmiany kosmetyczne. Spadania baterii jak na razie bez zmian. Na pasku powiadomień zauważyłem sumę odebranych danych w ciągu dnia i miesiącu. Duży plus, przydatne dane na wierzchu.  Ciężko też znaleźć nieprzetłumaczone zwroty w ustawieniach. Doszła apka MiVideo, która umożliwia przesyłanie odtwarzanego obrazu z telefonu na TV przez Wifi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Huhus1984 napisał:

Właśnie zrobiłem aktualizację do 9.2.2.0 (przeskok z 9.0.5.0). Zmiany kosmetyczne. Spadania baterii jak na razie bez zmian. Na pasku powiadomień zauważyłem sumę odebranych danych w ciągu dnia i miesiącu. Duży plus, przydatne dane na wierzchu.  Ciężko też znaleźć nieprzetłumaczone zwroty w ustawieniach. Doszła apka MiVideo, która umożliwia przesyłanie odtwarzanego obrazu z telefonu na TV przez Wifi. 

Spadanie baterii bez zmian czyli jest lepiej czy gorzej niż na 9.0.5.0? Możesz porównać drenaż baterii w stosunku do miui8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90tomash czy chodzi tobie o np. wyłączanie sie mikrofonu podczas rozmowy? W telefonie żony podczas prowadzenia rozmowy przestaje działać mikrofon, tzn. ona słyszy rozmówcę ale druga strona już nie. Czytałem, że zmiana softu może rozwiązać problem ale jeśli ta aktualizacja rozwiązuje problem to mam z głowy troche dłubania z bootloaderem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90tomash czy chodzi tobie o np. wyłączanie sie mikrofonu podczas rozmowy? W telefonie żony podczas prowadzenia rozmowy przestaje działać mikrofon, tzn. ona słyszy rozmówcę ale druga strona już nie. Czytałem, że zmiana softu może rozwiązać problem ale jeśli ta aktualizacja rozwiązuje problem to mam z głowy troche dłubania z bootloaderem itp.

To raczej jest nieświadome wyłączanie mikrofonu podczas rozmowy. Też miałem parę razy.to. Stwierdziłem że podczas rozmowy ekran po lekkim oddaleniu słuchawki od ucha, po ponownym przyłożeniu nie zdążał gasnąć i wtedy prawdopodobnie wyłączałem mikrofon. Teraz, pamiętając o tym, już nie mam problemu.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zrobić aby zaktualizować swój telefon . Miałem wczoraj dostępną aktualizacje i chciałem podładować telefon, a dzisiaj jeszcze była w pasku i znikła. Telefon nie wykrywa nowej aktualizacji. Jak mam to zrobić??

Edytowane przez drago68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, drago68 napisał:

Jak mam zrobić aby zaktualizować swój telefon . Miałem wczoraj dostępną aktualizacje i chciałem podładować telefon, a dzisiaj jeszcze była w pasku i znikła. Telefon nie wykrywa nowej aktualizacji. Jak mam to zrobić??

Wejdź w "Ustawienia" -> "Informacje o telefonie" -> "Aktualizacja systemu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...