Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, rzemic napisał:

No właśnie mi chodzi o to, czy na Globalu jest możliwość wyłączenia dźwięku podłączenia ładowarki.

Na Globalu nie ma możliwości wyłączenia dźwięku podłączania ładowarki. Ja bym się z chęcią przesiadł na Global 9.0.5.0 ale denerwują mnie braki w tłumaczeniu na polski. Tylko ciekawy jestem czy kiedyś poprawią tłumaczenie, bo w wersjach Global dev nawet najnowszych też są braki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh, jestem albo ślepy, albo mi się to w oczy nie rzuca. Jedno co znalazłem, to błędne tłumaczenie z kalendarzu - ale bez tragedii.

 

EDIT. Zresztą, póki MIUIPolska nie dorobi się nowych powiadomień, dopóty lepiej na Global Beta siedzieć.

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, trev79 napisał:

To Jak, można instalować update? Bateria dobrze trzyma? Nic nie zepsuli?

 

3 godziny temu, TomoS napisał:

Zepsuli tylko tłumaczenie, reszta jest ok

Skoro nic nie zepsuli, to o co chodzi osobom na 14 stronach narzekań na drenowanie baterii na MIUI9? Zmowa chińczyków przeciw chińczykom? 

http://en.miui.com/thread-750278-14-1.html

Edytowane przez lastbutnotleast
link
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak. Nie siedzę non stop wpatrzony w telefon a jednak gdzieś te 4,5h SOT się już nazbierało. Do wieczora będzie pewnie 5 albo i więcej a to już 5 dzień od ładowania. Na MIUI8 mogłem pomarzyć o takich wynikach ;) Także narzekania chińczyków na pewno są do innego romu, albo mają jakiegoś pecha.

Screenshot_2017-12-07-12-26-14-524_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2017-12-07-12-26-19-954_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji do miui9 global stable na mi max mam problem z opaską mi band 2
Dokładnie po jakimś czasie od wyłączenia ekranu przestają działać powiadomienia na opaskę. Dopiero ponowne wybudzenie ekranu przywraca powiadomienia.

Mam wyłączone oszczędzanie energii (battery saver) więc nic nie powinno blokować apki mi fit.

Kłódka jest również założona na apkę. Na miui8 nie było najmniejszych problemów z opaską.

Słabo trochę bo już nie mam pomysłu co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji do miui9 global stable na mi max mam problem z opaską mi band 2
Dokładnie po jakimś czasie od wyłączenia ekranu przestają działać powiadomienia na opaskę. Dopiero ponowne wybudzenie ekranu przywraca powiadomienia.
Mam wyłączone oszczędzanie energii (battery saver) więc nic nie powinno blokować apki mi fit.
Kłódka jest również założona na apkę. Na miui8 nie było najmniejszych problemów z opaską.
Słabo trochę bo już nie mam pomysłu co jest nie tak.
U mnie to działa bez problemu.
Używam dodatkowo mi band tools
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to mam ustawione w mifit powiadomienia dla sms, tel i kilku aplikacji (gmail,massenger,...).

Jak wyświetlacz nie jest wygaszony to wszystkie powiadomienia przychodzą na opaskę. Kiedy ekran zostanie wygaszony ale nie odejdę z opaską za daleko od tel aby zgubić sygnał bluetooth to nadal wszystkie powiadomienia działają.

Natomiast jeśli pójdę gdzies dalej bez tel i wrócę potem do tel to nie działają już powiadomienia sms i tel. Co jest ciekawe działają powiadomienia z aplikacji np. z gmaila i massengera.

Świadczy to, że połączenie z opaską mimo wygaszonego ekranu zostało nawiązane. Tylko nie mam pojęcia czemu te sms i tel nie działają.

Dopiero jak wybudzę tel (czytaj włącze wyświetlacz) to powiadomienia sms i tel znowu działają aż do momentu kolejnego utracenia łączności bluetooth.

W miui 8 nie było tego problemu i dopiero po aktualizacji do miui 9 tak się te notyfikacje dziwnie zachowują. Przeinstalowanie apki mi fit nie pomaga. Prze fleszowanie tel również nic nie pomaga. Zastanawiam się czy to jest kwestia miui9 tylko na MiMaxie Prime czy też ktoś ma podobny problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji do miui9 global stable na mi max mam problem z opaską mi band 2

Dokładnie po jakimś czasie od wyłączenia ekranu przestają działać powiadomienia na opaskę. Dopiero ponowne wybudzenie ekranu przywraca powiadomienia.

Mam wyłączone oszczędzanie energii (battery saver) więc nic nie powinno blokować apki mi fit.

Kłódka jest również założona na apkę. Na miui8 nie było najmniejszych problemów z opaską.

Słabo trochę bo już nie mam pomysłu co jest nie tak.

A masz włączoną funkcję odblokowywania telefonu za pomocą urządzenia bluetooth, konkretnie opaski ? Jeśli tak to wyłącz tą funkcję i to powinno wyeliminować problem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w PL nie ma możliwości zaktualizowania do  9.0.5.0?Zmieniając region ta aktualizacja jest dostępna ale ja specjalnie czekam kiedy będzie u nas bez konieczności zmiany regionu.Szlag mnie już trafia dlaczego to u nas nie działa? bo we wszystkich państwa dookoła nas nie ma takiego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh zmień ten region, wgraj update i wróć z powrotem na PL zamiast czekać i płakać. Zmiana regionu pociągnie ten sam rom. Region nie ma wpływu na pobierany plik. Po prostu Xiaomi nie przygotowało wszystkiego pod region PLN i są w tym bardzo opieszali. Ale i tak wszystko powinno działać.

Wysłane z MI 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam xiaomi redmi 4x, gdy telefon jest w ustawiony na region Polska ( teraz mam MIUI Global 8.5.2.0 MAMMIED stabilną) nie wykrywa aktualizacji, ale jak mu zmienie region na np Niemcy to dostepna jest juz aktualizacja do MIUI V9.1.1.0.NAMMIEI Stabilna, i moje pytanie czy ta 9 zawiera jezyk polski? czy wogóle brac sie za tą aktualizacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2017 o 11:01, Acid napisał:

Eh zmień ten region, wgraj update i wróć z powrotem na PL zamiast czekać i płakać. Zmiana regionu pociągnie ten sam rom. Region nie ma wpływu na pobierany plik. Po prostu Xiaomi nie przygotowało wszystkiego pod region PLN i są w tym bardzo opieszali. Ale i tak wszystko powinno działać.

Wysłane z MI 6
 

Ja wiem że po  zmianie regionu jest ten sam rom chodzi mi tylko o to czemu polacy są traktowani jak ciemnogród!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale ja nie czuję się ciemnogrodem jak Ty.

OTA zależy od regionów bo teraz dużo jest roboty z operatorami. O ile Niemcy stoją na wyższym poziomie rozwoju od Polski to po prostu u nas trzeba więcej spędzić czasu na testy. Choćby VoLTE z którym jest problem. Te dyskusje kiedy OTA do MIUI9 czy Android 7 na mój Xiaomi są zbędne. OTA będzie kiedy będzie. Macie na stronach miui publiczne wersje i tyle, wgrajcie ręcznie.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...