lastbutnotleast

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About lastbutnotleast

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spadanie baterii bez zmian czyli jest lepiej czy gorzej niż na 9.0.5.0? Możesz porównać drenaż baterii w stosunku do miui8?
 2. Skoro nic nie zepsuli, to o co chodzi osobom na 14 stronach narzekań na drenowanie baterii na MIUI9? Zmowa chińczyków przeciw chińczykom? http://en.miui.com/thread-750278-14-1.html
 3. Próbowałeś programu GPS Reset Com? Być może po aktualizacji próbuje Cię łączyć z bardzo odległymi satelitami i przez to taki sygnał lub jego brak.
 4. Ładowarka, kabel, zabrudzone piny przy porcie microUSB, uszkodzony port, uszkodzona płyta główna. Spróbuj najpierw na innej ładowarce, innym kablu, przeczyść port i daj znać.
 5. Spróbuj inny kabel. Miałem identyczną sytuację z brakiem wykrywania telefonu (tylko ładowanie działało). Wymiana kabla pomogła.
 6. Co do NETLINK: http://forum.android.com.pl/topic/281262-wakelock-detector-light-bez-roota/?page=31 Co do timerfd - https://illumos.org/man/5/timerfd Krótko mówiąc sprawdź sobie jaki masz zasięg i wyłącz sobie na początek synchronizację 15-minutową na aquamailu. Reszta procesów wygląda jak przyznawanie dostępu do pamięci, aktualizacja SRAM (http://linux-sunxi.org/SRAM_Controller_Register_Guide) oraz wybudzanie telefonu ze względu na wakelocki z aplikacji niesystemowych. By dojść dokładnie czym spowodowane jest 2299 wakelocków z PowerManagerService, prześledź sobie partial wakelocki.
 7. https://www.youtube.com/watch?v=oUdYRw6DV38
 8. Jakość rozmów również przez bluetooth? Co do 1+5, to już na kanale JerryRigEverything jest bend test, flame test etc. Przeszedł je wzorowo.
 9. @painball dziękuję za szczerą opinię. Ja też poleciłem ten model mimo, że sam go nie miałem ani nie mam. Specyfikacja jest znakomita jak na średnią półkę a stosunek cena/jakość też nie jest zły. Naczytałem się też masę pozytywnych opinii aż trafiłem tutaj. Szczęśliwym trafem kolega nie zakupił go lecz coś od huawei (bodaj p9 lite). Nie jest wniebowzięty ale przynajmniej na mnie nie pomstuje. A zapewne tak by było jakby zakupił Note 4X.
 10. Czy istnieje opcja, że egzemplarze, które posiadacie są problematyczne/wadliwe w kwestii jakości połączeń po bluetooth? Czy drogi #painball próbowałeś może wymienić telefon u sprzedawcy? Wiem, że instalowałeś praktycznie wszystkie możliwe ROMy, począwszy od xiaomi.eu a skończywszy na globalach ale może pasowało zacząć od wymiany telefonu na nowy. Czy może należy zakładać, że sam telefon (wszystkie egzemplarze, które zeszły z taśmy) jest wadliwy i powinien zniknąć z rynku niczym Note 7. Tyle, że ten nie wybucha ale nie spełnia podstawowej funkcji telefonu.
 11. Hm, wg. moich informacji Note 4X ma plastikowe wstawki u góry i u dołu na pleckach telefonu. Ma również inaczej ułożony mikrofon do redukcji szumów na górze. Note 4 International ma jedynie plastikowe paski z tyłu, poza tym cały metalowy.
 12. Niby ten sam a różnice w obudowie posiada. Sądziłem, że w hardware też się coś znajdzie. Z tym sprawdzaniem przed zakupem, to chętnie poznam tego sprzedawcę, który daje taką możliwość. Na ogół sprzedaż wysyłkowa a jeśli już możliwość obejrzenia na miejscu, to na pewno nie "ja sobie tylko kartę SIM włożę i zadzwonię do przyjaciół bo a nuż ich będzie źle słychać albo oni mnie" Realia smutne ale musiałbym trafić na jakiegoś sprzedawcę 1 na milion.
 13. Wiem, że temat o Note 4X ale czy na modelu Note 4 (wersja international ze snapem 625) też są identyczne problemy z rozmowami? Mnie by chyba krew zalała jakbym wydał na telefon 1000 zł i nawet nie mógł przez niego rozmawiać. Oddałbym u kogo kupiłem i zażądał zwrotu kasy.
 14. Mogę wiedzieć z jakiego ROMu korzystasz? Może problem związany jest z wadliwym ROMem aniżeli z wadliwymi egzemplarzami modelu.
 15. Czy opisany w wątku problem z mikrofonem/problem z rozmowami, występuje w każdym modelu Redmi Note 4X? Użytkownicy Redmi 4 Pro również uskarżają się na problemy z rozmowami. Byłem już praktycznie zdecydowany na kupno tego modelu (wybierałem między Redmi Note 4X, Redmi Note 4 International oraz Lenovo P2) ale jeśli ów telefon nie posiada poprawnej, najważniejszej funkcjonalność, to ciężko zdecydować się na zakup.