Mokry

Użytkownicy
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About Mokry

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 4 (MIDO)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W sumie zmian jakiś nie ma, nowsze poprawki bezpieczeństwa, procenty w ikonie baterii, klika błędów w tłumaczeniu poprawili i dodali jakieś niepotrzebne ikonki w menu ostatnich aplikacji...
 2. Była informacja z czasem do końca ładowania pod kółeczkiem na dole ekranu. W MIUI 10 zostało to usunięte. Dlaczego? Nie wiem.
 3. Urządzenia serii Redmi dostają zazwyczaj jedną aktualizację Androida. RN4x startował z 6.0, dostał 7.0. Na 8.0 raczej nie ma co się łudzić przy stocku. Jeśli masz parcie na nowego Androida, to pozostaje custom. Tam nawet jest 9.0 i treble.
 4. Bo ustawiasz w ten sposób głośność multimediów. Klikasz 3 kropki pod ikoną wyciszania i pojawia się cały panel sterowania głośnością.
 5. Czy ja wiem? U mnie przy pełnej synchronizacji wszystkiego, Wi-Fi (1/3 czasu) i LTE (2/3 czasu), portale społecznościowe, oglądanie filmików, przeglądanie sieci, słuchanie muzyki ponad 4h. Na koniec dnia miałem SOT 6.5h przy pozostałych 25% baterii. Korzystam z DualSIM.
 6. U mnie to samo. Pozostaje czekać na następną aktualizację.
 7. Też tak macie, że na ekranie blokady na pasku powiadomień nie widać powiadomień. Ale po odblokowaniu się pokazują?
 8. Na minus MIUI10, kiedy po naciśnięciu przycisku głośności zamiast najpierw regulować dzwonek, to regulujemy multimedia... Reszta na plus, czas pracy baterii też na lekki plus.
 9. Wynika z tego mniej więcej, że bateria dokonuje żywota i będzie potrzebna jej wymiana.
 10. Wygląda na problem z baterią lub sekcją zasilania na płycie głównej. Oddałby na gwarancję.
 11. Nowe informacje mówią o połowie listopada.
 12. Bateria przy średnim użytkowaniu 2 dni i jakieś 7-10h SoT. Da się rozładować w jeden dzień, ale też zdarza się nie ładować 4 dni. MIUI 10 wg zapowiedzi powinno pojawić się w październiku, Androida 8 raczej nie przyniesie (Redmi zazwyczaj mają 1 aktualizację systemu, a RN4 startował z Androidem 6).
 13. U mnie wszystko działa dobrze, nie zauważyłem niedoróbek.
 14. Niby w połowie października mamy dostać.