Lekter

Użytkownicy
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Lekter

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 4 Global

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Owszem była taka informacja. Usunęli ją pewnie dlatego, że nie była miarodajna. Czas do końca ładowania był wyliczany według bieżącej prędkości ładowania, a prędkość ta różni się i to bardzo w zależności od stopnia naładowania baterii, na początku, jak jest bardzo rozładowana bateria ładuje się szybko, później przy około 80% już zwalnia, a ostatnie 10% ładuje już całkiem powolutku w porównaniu do prędkości początkowej. Więc jeżeli na początku pokazywało np. 1 godz. do końca ładowania, to w rzeczywistości do 100% mogła się ładować około 1,5 godz.
 2. Zrobiłem kopie ustawień ale i tak z niej nie skorzystałem, postanowiłem zainstalować wszystko na nowo, będzie świeży system bez starych "śmieci". Przywróciłem tylko swoje dane takie jak SMS-y, kontakty, itp.
 3. A da się jakoś zrobić listę zainstalowanych aplikacji z Google Play, żeby później po przywróceniu do ustawień fabrycznych wszystkie je z powrotem hurtowo zainstalować?
 4. @p89 Długo nie pociągnie Ci bateria jak będziesz ją tak mocno rozładowywał, nie powinno się dopuszczać do rozładowania poniżej 20%, bo to najbardziej szkodzi baterii.
 5. Mi bateria trzyma około tygodnia jak mało używam telefonu, jak dużo to około 4 dni, a jak bardzo dużo to 2 dni. Aktualizacja do MIUI 10 ma być w połowie października.
 6. Jednak się okazało, że to nie wina nowej wersji MIUI tylko bluetooth, w Yanosiku po aktualizacji sam włączył się "Yanosik Connect" (wcześniej go wyłączyłem) i to on niepotrzebnie dodatkowo zużywał baterię. Wyłączyłem go i teraz mam zużycie 9,7%.
 7. U mnie też zaczęła szybciej schodzić bateria. Na 9.2 schodziło około 10-11% na dobę, na 9.5.8 schodziło ok. 8-10%, a na 9.5.9.0 obecne zużycie mam 11,8% na dobę. Zauważyłem też, że bluetooth zużył mi 10,7% baterii (33,5 min aktywności), a w ogóle nie używam bluetootha, cały czas jest wyłączony, więc coś jest nie tak, coś go musi uruchamiać w tle.
 8. Zmień region na jakiś inny np. Szwajcaria, i wtedy pojawi Ci się aplikacja "Motywy" i w niej na samej górze jest wyszukiwarka i tam wpisz "sNougat UX", lub samo "sNougat". Po zainstalowaniu nowego motywu można z powrotem ustawić region Polska, aplikacja motywy zniknie, ale zainstalowane motywy pozostaną w "Ustawienia" -> "Motywy".
 9. U mnie po aktualizacji MIUI do wersji 9.5.8.0 zużycie baterii spadło około 20% w stosunku do wersji 9.2.1.0.
 10. "Ustawienia" -> "Dodatkowe ustawienia" -> "Prywatność" -> "Administratorzy urządzenia".
 11. Wiem, właśnie to miałem na myśli odpisując na Twojego posta, że to inna ikona. Sprawdzałem na kilku motywach i zmieniają się tylko ikony aplikacji, a te na pasku są niezmienne.
 12. Po uruchomieniu sklonowanej aplikacji pojawia się ikona z dwoma kółkami zachodzącymi jedno na drugie (ta pierwsza z lewej).
 13. Spróbuj zamiast wbudowanej funkcji w MIUI użyć do połączenia aplikacji "AllConnect", w tej aplikacji można wygasić ekran telefonu a film będzie leciał dalej.
 14. Jeżeli znaleźli jakiś poważniejszy błąd to lepiej, że ją wycofali niż gdyby zostawili i mogło by to narobić jakichś szkód.