Jump to content

Marioosz

Użytkownicy
 • Posts

  70
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Marioosz

 1. A później można spokojnie znowu zmienić na polski?
 2. Wie ktoś może kiedy będzie aktualizacja do Androida 12 i MIUI 13? Oczywiście wersja Global.
 3. No u mnie takiego komunikatu nie było że telefon zbyt gorący.
 4. Dzisiaj testowałem Poco X3 Pro jako nawigację i się zawiodłem. Rano gdy jechałem głównie w kierunku północnym i szyba nie nagrzewała tak smartfona, to nie było problemu, natomiast po południu jazda praktycznie cały czas pod słońce i smartfon dość mocno się nagrzewał i tracił sygnał GPS. Czy nagrzanie się smartfona może powodować taka dolegliwość? Czasami się odezwała nawigacja, ale głównie na Google Maps było zanik sygnału GPS. Po przyjeździe do domu, telefon ściągnięty, GPS działa. Może telefon nagrzewała ładowarka, która cały czas była podpięta, ładowarka Mi 18 Wat, więc nie za mocna. Na poprzednim Redmi Note 4 nie było takich problemów.
 5. Czujnik światła chyba jednak, po zasłonieniu tego miejsca, nie działa automatyczna regulacja jasności.
 6. Przy korzystaniu z POCO X3 Pro zauważyłem w tym miejscu przy odpowiednim kącie padania światła taka jakby małą ciemną "kreseczkę" długość około 3 mm i 1 mm grubości. Trzeba [pod odpowiednim kątem patrzeć w to miejsce żeby to dostrzec. To jest chyba pod szkłem. Czy w tym miejscu jest jakiś czujnik? https://imgur.com/2aqNFhd
 7. Czy ma znaczenie z którego gniazda sim korzystać, jak się ma jedna kartę sim? W POCO X3 karta sim nr 1, to ta, która jest na miejscu karty micro sd, natomiast nr 2 to gniazdo na samą kartę sim. Tak nietypowo troszkę według mnie. Które gniazdo jest jakby domyślne?
 8. Ja mam założone szkło hartowane, ale mogłoby być z 2 mm większe na dole. Tam chyba jeszcze jest płaska część ekranu: https://imgur.com/AaaiCOQ
 9. Chciałem zakupić do mojego POCO szkło chroniące aparat z tyłu. Ktore lepsze, to?: SZKŁO na aparat obiektyw do Xiaomi Poco X3 NFC | Szkło hartowane \ Szkło na obiektyw Xiaomi \ Xiaomi Poco X3 NFC | (case.pl) To szkło jest chyba z zakrzywionymi krawędziami, bardziej zakrywa obiektywy. Czy może to?: Szkło na aparat 3mk Hybrid Glass Lens Protection dla Xiaomi Poco X3 / NFC Pancernik.eu To drugie zakrywa tylko płaską część. No i ogólnie czy lepsze hartowane, czy hybrydowe. Hybrydowe chyba bardziej podatne na zarysowania, więc może nie być dobre na obiektyw. No i dodatkowo takie pytanie, czy mając szkło na obiektywach aparatu, można założyć bez problemu takie etui, które chroni też aparat?: https://www.izigsm.pl/sklep-pokrowiec-do-xiaomi-poco-x3-pro-id14864467.html
 10. Instaluje się Wam bez problemu ta najnowsza aktualizacja 10.2.3.0? Ja 3 razy pobierałem i za każdym razem po restarcie błąd, że nie można zaktualizować MIUI. Edit: Dziwne, teraz za 4 razem się zaktualizowało bez problemu, tylko że teraz pobrałem aktualizację za pomocą danych mobilnych, a nie jak przedtem, przez Wifi.
 11. Na najnowszej wersji ( ostatniej już chyba), aplikacja pogody mi crashowała.
 12. Mam MIUI 10 Polska. Ustawione mam odblokowanie pinem, twarzą i odciskiem palca. Co kilka dni zdarza mi się, że nie mogę odblokować telefonu odciskiem palca, ani twarzą, mogę tylko pin wpisać. Nie wiem czy w międzyczasie nie występuje restart telefonu. Po prostu nie udało mi się tego wychwycić. W historii i parametrach ile telefon już działa na baterii, nie resetuje się czas działania telefonu po ponownym uruchomieniu telefonu. Tak ma być? Jak mogę sprawdzić czy faktycznie nastąpił samoistny reset telefonu? Najgorsze że ostatnio po takim niby resecie, nie wiem do końca czy on nastąpił czy nie, ale mimo wpisania pin, nie można było się do mnie dodzwonić, ani smsy nie przychodziły. Dopiero jak ręcznie zrestartowałem telefon wszystko działało jak należy. Przy instalacji MIUI 10 zawsze czyszczę cache/ dalvik cache z poziomu recovery. Ostatnio zrobiłem nawet factory reset, ale to nic nie dało, pojawia się co kilka dni ten problem z wpisywaniem pinu. Czy to jest przypadłość MIUI 10 Polska czy na MIUI 10 Global też tak u kogoś się dzieje?
 13. W MIUI 10 Global jest możliwość odblokowywania twarzą? Bo w MIUI 9 nie było tej możliwości, natomiast na MIUI Polska jest taka opcja.
 14. No i przez noc na MIUI 10 Polska od godziny 23 do przed 8 rano zeszło 10 % baterii aż. Przy czym właśnie koło 8 dostałem maila właśnie na fona i nie odczytałem go od razu i w bardzo krótkim czasie spadła bateria o kolejne 5%. Aplikacja poczty to wbudowana w MIUI. Pytanie, czy lepiej ustawić odbieranie poczty w trybie push, czy jakiś interwał godzinowy? Która opcja mniej zużywa baterii?
 15. U mnie są jakieś dziwne nagłe spadki procentów baterii. Nieużywany telefon leżący na półce schodzi jakieś 1% na godzinę, by za jakiś czas nagle w ciągu niecałej godziny 2 % spadło, albo więcej.
 16. Jak Wam się sprawuje bateria w MIUI 10 Polska? Bo u mnie troszkę gorzej jak na ostatniej wersji MIUI 9 Global Stable.
 17. Rozumiem że nie tylko z fejsa nie można pobrać? U mnie bez problemu się zapisują z FB. Tylko był komunikat żeby zezwolić aplikacji Facebook na dostęp do pamięci telefonu.
 18. Przeglądarka ma nadane uprawnienia do zapisywania? Zobacz uprawnienia pamięci czy włączona jest przeglądarka.
 19. Tylko że u mnie 3G zżera baterie dwa razy szybciej niż LTE, natomiast 2G najmniej zżera. Co do LTE to zależy też od zasięgu sieci w tej technologii, jak często zrzuca na 3G, to bateria szybciej leci. Jak telefon nieużywany, to na LTE leci gdzieś 1% na dwie godziny, może nawet mniej, 3G średnio 1% na godzinę.
 20. Tylko że właśnie tak miałem ustawione 3G i bateria leciała szybko.
 21. Jakie macie ustawienia sieci? Ja na LTE i 3G miałem spore zużycie baterii. Zauważyłem że na przełączeniu na 2G znacznie się poprawiło. Między 23 a 7 rano zjadło mi tylko 4 %, wcześniej to było nawet kilkanaście %. Czyżby aż takie różnice były między poszczególnymi trybami sieci?
 22. To faktycznie dziwne, u mnie właśnie tam była ta opcja i ja kliknąłem po prostu
 23. Przecież tam masz opcję żeby zainstalować teraz.
 24. System Android 35,5 %, Android 16,5 %, usługi Google 8,1 %.
×
×
 • Create New...