Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

@pawel789 Jedyne co udało mi się dotychczas znaleźć to ręczne wymuszenie oficjalnego czarnego motywu przez ADB. Zostało to opisane na XDA, ale, że nie wiem czy można udostępniać tu linku to opiszę to tutaj.


Czarny motyw:

adb shell settings put secure ui_night_mode 2

Domyślny biały motyw:

adb shell settings put secure ui_night_mode 1

Automatyczna zmiana motywu w zależności od pory dnia:

adb shell settings put secure ui_night_mode 0

Za każdym razem należy jeszcze po wprowadzeniu tamtej komendy wpisać adb reboot w celu zresetowania telefonu aby zostały wprowadzone zmiany. 

Nie biorę odpowiedzialności za skutki wywołane działaniem powyższych komend. Robicie to na własną odpowiedzialność. 

 

Niestety to rozwiązanie nie jest idealne i ma swoje wady. Kolor nie zmienia się wszędzie np. w ustawieniach telefonu, ale w najważniejszych miejscach jak aplikacja od smsów, galeria zdjęć, pasek od zmiany głośności i panel powiadomień ulega zmianie. Niestety w panelu powiadomień zostaje czarna czcionka w powiadomieniach na szarym tle co mocno osłaba czytelność (załączam zrzut ekranu). Niestety dla mnie jest to dyskwalifikujące. 

1.thumb.jpg.e7a2c391937f9eb236c2b49756341500.jpg

 

@skay77 Ten motyw nie zmienia kolorów. 

Edytowane przez segbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również podtrzymam temat czarnego motywu w Redmi Note 4 Global, Czy u was też po zmianie motywu nie zmienia się pasek stanu, sms i klawiatura??? Zmianie ulegają tylko ekran blokady, ikony i pasek ulubionych. Nie wiem czy to taki urok Miui 11 czy jakiś błąd u mnie.

Edytowane przez wenazyr
doprecyzowanie wpisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FromWP napisał:

Taki urok Miui 11, wszyscy na starszych telefonach tak mają.

To się wkopałem z tą aktualizacją i pewnie nie tylko ja. Jedna z największych zalet MIUI czy spora możliwość personalizacji wyglądu odpada. Jeszcze te szumne zapowiedzi od roku, że w MIUI 11 wszyscy dostaną czarny wygląd. I co? Klops...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.12.2019 o 18:18, FromWP napisał:

Taki urok Miui 11, wszyscy na starszych telefonach tak mają.

No,nie wszyscy....https://megaroms.net/xiaomi-eu-9-11-7-new-miui-11-android-pie-port-for-redmi-note-4x/

Bardzo fajny rom.jestem od tygodnia.Dziala gcam.Dobra bateria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...