Huhus1984

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Huhus1984

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi redmi note 4x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam 3gb, global 9.6.1.0. Z ciekawości odpaliłem 5 apek: film na nc+go, film na YouTube, NHL, Flashscore i przeglądarkę miui. Po 15min zablokowania ekranu wszystko było w tle bez żadnego przeładowywania apek.
 2. Również ze strony google nie zapisują się zdjęcia. A z facebooka tylko poprzez stronę w stockowej przeglądarce. W apce nie ma problemu, ale wolę używać fejsa poprzez przeglądarkę i tą stockową, dlatego tak szukam odp. Może ktoś sprawdzi na miui 9.5.9 region Polska, czy też stockowa przeglądarka nie zapisuje zdjęć ze stron takich jak Google i facebook. Sts Ps. Po aktualizacji do miui 9.5.10.0 problem nie ustąpił. To się zaczęło rypać po którejś aktualizacji.
 3. Tak, posiada uprawnienia. Zauważyłem że po zmianie regionu na Szwajcarię zdjęcia zapisują się bez problemu. Po powrocie na Polskę problem z zapisywaniem wraca. Czyżby to miało jakiś związek z RODO i nie można pobierać zdjęć z netu?
 4. Witam, posiadam xiaomi redmi note 4 global. Przeszukałem już wiele stron, ale nie znalazłem rozwiązania. Mianowicie korzystam z fejsa w wersji mobile przez przeglądarkę stockową mi. Dlaczego nie mogę pobrać zdjęć z fejsa. Niby na chwilę wyskoczy, że trwa pobieranie, ale nigdzie się ta fotka nie zapisuje. To samo się dzieje, gdy chce pobrać zdjęcie, grafikę ze strony google. Natomiast google chrome bez problemu zapisuje zdjęcia. Przeglądarka posiada uprawnienia do pamięci telefonu. Mam wrażenie, że problem pojawił się po aktualizacji do global 9.5.8/9.5.9. Wcześniej działało.
 5. Jestem kilka godzin po aktualizacji do 9.5.8.0. Na duży plus czyszczenie ram oraz drenaż baterii. Na moje użytkowanie przedtem 1% przypadło na ok 7-9minut, a teraz to ok 11-14minut. Zmienili też ciut wygląd przeglądarki stockowej i powiadomień. Na minus to wspomniany brak motywów i zmiana dźwięku blokowania/odblokowania tel. Na razie bugów nie znalazłem.
 6. Można też po prostu pobrać ze strony miui download. Tylko lepiej się wstrzymać i poszukać opinii na temat tej aktualizacji.
 7. "Xiaomi rozpoczęło aktualizowanie swoich smartfonów do najnowszej wersji nakładki: MIUI 9.5. (....) W niektórych przypadkach po instalacji MIUI 9.5 użytkownicy odnotowali zwiększone zużycie baterii oraz problem z powiadomieniami pochodzącymi z budzika. Nie działa także aplikacja WeChat jednak wątpię, aby ktoś w Polsce używał jej na szeroką skalę...." (za instalki.pl)
 8. Można wgrać odpowiedni motyw, który posiada pogodę na ekranie blokady. Wiele takich motywów znajdziesz w stockowej apce.
 9. Właśnie zrobiłem aktualizację do 9.2.2.0 (przeskok z 9.0.5.0). Zmiany kosmetyczne. Spadania baterii jak na razie bez zmian. Na pasku powiadomień zauważyłem sumę odebranych danych w ciągu dnia i miesiącu. Duży plus, przydatne dane na wierzchu. Ciężko też znaleźć nieprzetłumaczone zwroty w ustawieniach. Doszła apka MiVideo, która umożliwia przesyłanie odtwarzanego obrazu z telefonu na TV przez Wifi.
 10. Musisz wejść w Ustawienia, dodatkowe ustawienia i tam zmień region, np. na Wielką Brytanię. Wtedy pojawi Ci się (lub zajrzyj w Informacje o telefonie) aktualizacja MIUI do 9.0.5. Zainstaluj i sprawdź czy ta łatka pomogła rozwiązać Twoje problemy.
 11. Kolega miał na myśli taką ścieżkę do ustawień : Ustawienia, info o telefonie, pamięć wewn. kilka razy, informacje o telefonie 1 lub 2 zależy do jakiej karty SIM chcesz ustawić, Ustaw preferowany typ sieci.
 12. Witam, podepnę się do istniejącego tematu. Ciekawi mnie sprawa czujnika światła. Ogólnie potrzebuje około 6-7 sekund na reakcję. Najbardziej uciążliwe jest to przy wyjmowaniu z kieszeni dzwoniącego telefonu. Trzeba odczekać kilka sekund zanim ekran się rozjaśni. Stąd moje pytanie czy da się z tym coś zrobić (naprawić przez aktualizację systemu), czy to już wina zastosowanego czujnika i nic się nie da przyspieszyć reakcji?
 13. Za kilka dni mojemu note 4 stuknie równo 5 miesięcy. Na razie nie widać spadku wydajności baterii. Zawsze to jest minimum 12h sot, ale tel używany głównie do internetu, apka flashscore, sporadycznie nc+ go i hbo go, wszystko przez wifi generalnie. Zobaczymy jaka jest żywotność tej baterii. Kolega boniekk jest pierwszym tutaj, który posiada ten tel na snapie najdłużej. Zobaczymy może po pół roku drastycznie spada kondycja baterii. W końcu to chińczyk.
 14. Phone idle powinno mieć około 5%, bo to jest zużycie w trybie gotowości na wyłączonym ekranie. Może multum synchronizacji i powiadomień?
 15. Podaj więcej szczegółów. Jaki procesor, jaki zainstalowany system. Na pierwszy rzut oka masz duże zużycie baterii przez sprzęt, czyli Ekran i Telefon w gotowości (phone idle). Ja mam wręcz odwrotnie: Aplikacje ok 65-70%, a sprzęt 30-35%. Co masz w ogóle powłączane, że phone idle zżera Ci aż 22% z tych 60% Sprzętu?