Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

Na mój RN4 snap aktualizacja przyszła wczoraj.

Tak jak u pkonrada była to paczka ok. 260 MB z tego co widziałem u innych, pełna aktualizacja do 9 to paczka ponad 500 MB.

Pewnie dlatego brakuje edycji siatki ekranu , ( tego oczekiwałem ) i są kłopoty z edycją motywów.

Inne nowości czyli dzielenie ekranu, zmiany w panelu sterowania, widżety... sprawdziłem pobieżnie ale wszystko działa bez zarzutu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, emmail napisał:
Ściągnąłem i działa w końcu jest dzielenie ekranu i znikanie kulki z szybkimi ustawieniami też na plus polecam

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Ktoś tu napisał, że to wersja nightly. Od kiedy dzienna to nightly?

Przecież jest wyraźnie oznaczona jako dzienna. Nie będę już dawał nowego screena bo już tu wisi.

Jedno tylko mnie dziwi, że na screenie jej wielkość to 266MB. Mnie ściągnęło ota chyba 1,3GB.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak jak widać 266 MB. Bardzo liczyłem, że po aktualizacji będzie możliwość zmiany siatki ekranu, tak żeby mieć 5 skrótów obok siebie, a tu niestety dalej nie ma tej funkcji na Redmi Note 4 z MIUI 9 :(

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak jak widać 266 MB. Bardzo liczyłem, że po aktualizacji będzie możliwość zmiany siatki ekranu, tak żeby mieć 5 skrótów obok siebie, a tu niestety dalej nie ma tej funkcji na Redmi Note 4 z MIUI 9

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Jeszcze nie zainstalowałem, więc sprawdziłem jaka jest wielkość pliku.
1.2 gb.


Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pkonrad napisał:
No właśnie miałem o to zapytać jaką ma wersję Android i MIUI przed aktualizacją.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

Tak jak napisałem: nie aktualizowałem jeszcze do MIUI 9. Mam obecnie tę wersję

c1603eeaebb04be5ffe90ea773644f27.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pkonrad napisał:

Kiedy robisz update?

Nie wiem. Być może dzisiaj.

Ale jak ma to być tak jak na Mtku to raczej lipa. Jedynym nowym udogodnieniem dla mnie jest tu drugi ekran blokady z latarką, no i może to

641dceb930691d2c8cf3da6550c9795d.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

Dobra, Mann chwilę czasu. Zrobię update. Zdążę to powiadomię co działa. Wpierw wykonam kopię. 

NO I WYWALIŁ BŁĄD

Przy ponownym wejściu "Brak dostępnych aktualizacji"

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Roman_M napisał:

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Człowieku, ogarnij się trochę. PW nie odczytujesz. Każdy Twój post trzeba poprawiać. Cytujesz samego siebie i innych, powielasz obrazki po kilka razy na jednej stronie wątku, z postów swoich i innych, piszesz posta pod postem, walisz w postach po kilkanaście, kilkadziesiąt pustych wierszy...

Niedbalstwo pierwszej wody. Zacznij pisać tak, jak powinno się pisać - nie zmniejszając czytelności Forum. Ostatnie ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem update na Redmi Note 4X, ogólnie aktualizacja ta nie wnosi niczego spektakularnego w działaniu urządzenia. Szoku w trampkach się nie spodziewajcie, tym bardziej, że nawet w wyglądzie samego interfejsu nie ma praktycznie żadnych zmian; nawet wyczekiwanej (myślę) możliwości zmiany siatki na pulpitach, czy choćby pięciu przełączników w belce szybkich ustawień o Asystencie na lewym skrajnym pulpicie nie mówiąc.

W końcu to 5,5" wyświetlacza i możnaby go nieco bardziej "ubić" treścią skoro są ku temu dobre warunki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.11.2017 o 22:42, Roman_M napisał:

Ktoś tu napisał, że to wersja nightly. Od kiedy dzienna to nightly?

Przecież jest wyraźnie oznaczona jako dzienna. Nie będę już dawał nowego screena bo już tu wisi.

Nazwa wydania nie sugeruje, że aktualizacja jest dzienna/nocna.

"Nightly" oznacza wersję testową oprogramowania, publicznie udostępnioną, ale o ograniczonym zasięgu - jeśli chodzi o ilość osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pkonrad napisał:

Wracając do mojego poprzedniego posta, tak wygląda siatka z motywem: Galaxy S8 Light

Wielkie dzięki za informację! Myślałem, że bez roota nie przejdzie zmienić siatkę a tu takie zaskoczenie. Już zrobiłem u siebie, w końcu normalne 5x5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...