drago68

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About drago68

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday March 16

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN4X

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po zainstalowaniu od razu była jedna "zwiecha". Mam zainstalowane od 3 dni i już jest OK. Wszystko śmiga.
 2. Jak trzyma Wam bateria na najnowszej aktualizacji..?
 3. Czy macie już w swoich telefonach asystenta Google. Niektórzy znajomi już mają, ale na innych telefonach. A co ciekawe, podobno google przypisuje go już do różnych kont google i nie zależy to od telefonu , tylko androida od 6,0. Jak u Was z tym asystentem ?
 4. I jak wszystko ok??? Czy miał ktoś taki problem?
 5. @ mariusz.ur dziękuję. Pomogło :-), niby proste, ale jak się jest nie obyty w takich ustawieniach to wszystko staje się trudne.
 6. Witam. Jak w tytule gdy mam włączone dane mobilne i włączam chrome to wyskakuje komunikat "Brak dostępu do internetu" Na wi-fi jest wszystko ok. Co może być przyczyną takiego stanu zachowania się internetu w komórce. Apki otwierają się ok jak na danych mobilnych jak i na wi-fi. Tylko chrome coś nie hula na danych mobilnych.
 7. Mam pytanie odnośnie nowej aktualizacji MIUi V9.2.4.0.NAMMI... Obecnie żona posiada MIUI Global 8.5 stabilna 8.5.2.0(MAMMIED). Wersja androida 6.0.1 Czy mogę normalnie pobrać i aktualizować. ???
 8. To wiem, ale jak daję szukaj aktualizacji wyskakuje brak dostępnych aktualizacji.
 9. Jak mam zrobić aby zaktualizować swój telefon . Miałem wczoraj dostępną aktualizacje i chciałem podładować telefon, a dzisiaj jeszcze była w pasku i znikła. Telefon nie wykrywa nowej aktualizacji. Jak mam to zrobić??
 10. Nie mam czegoś takiego, a trochę mnie denerwuje ten pulpit po lewej ze skrótami. Mam od wczoraj zainstalowane MIUI Global 9,2 stabilna 9.2.1.0(NCFMIEK). Może ktoś z Was pomoże. A czy idzie też usunąć z pulpitu ikony MI Drop i Mi Wideo. Zainstalowały się wraz z nową aktualizacją.