Jump to content

Marioosz

Użytkownicy
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Marioosz

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Instaluje się Wam bez problemu ta najnowsza aktualizacja 10.2.3.0? Ja 3 razy pobierałem i za każdym razem po restarcie błąd, że nie można zaktualizować MIUI. Edit: Dziwne, teraz za 4 razem się zaktualizowało bez problemu, tylko że teraz pobrałem aktualizację za pomocą danych mobilnych, a nie jak przedtem, przez Wifi.
 2. Na najnowszej wersji ( ostatniej już chyba), aplikacja pogody mi crashowała.
 3. Mam MIUI 10 Polska. Ustawione mam odblokowanie pinem, twarzą i odciskiem palca. Co kilka dni zdarza mi się, że nie mogę odblokować telefonu odciskiem palca, ani twarzą, mogę tylko pin wpisać. Nie wiem czy w międzyczasie nie występuje restart telefonu. Po prostu nie udało mi się tego wychwycić. W historii i parametrach ile telefon już działa na baterii, nie resetuje się czas działania telefonu po ponownym uruchomieniu telefonu. Tak ma być? Jak mogę sprawdzić czy faktycznie nastąpił samoistny reset telefonu? Najgorsze że ostatnio po takim niby resecie, nie wiem do końca czy on nastąpił czy nie,
 4. W MIUI 10 Global jest możliwość odblokowywania twarzą? Bo w MIUI 9 nie było tej możliwości, natomiast na MIUI Polska jest taka opcja.
 5. No i przez noc na MIUI 10 Polska od godziny 23 do przed 8 rano zeszło 10 % baterii aż. Przy czym właśnie koło 8 dostałem maila właśnie na fona i nie odczytałem go od razu i w bardzo krótkim czasie spadła bateria o kolejne 5%. Aplikacja poczty to wbudowana w MIUI. Pytanie, czy lepiej ustawić odbieranie poczty w trybie push, czy jakiś interwał godzinowy? Która opcja mniej zużywa baterii?
 6. U mnie są jakieś dziwne nagłe spadki procentów baterii. Nieużywany telefon leżący na półce schodzi jakieś 1% na godzinę, by za jakiś czas nagle w ciągu niecałej godziny 2 % spadło, albo więcej.
 7. Jak Wam się sprawuje bateria w MIUI 10 Polska? Bo u mnie troszkę gorzej jak na ostatniej wersji MIUI 9 Global Stable.
 8. Rozumiem że nie tylko z fejsa nie można pobrać? U mnie bez problemu się zapisują z FB. Tylko był komunikat żeby zezwolić aplikacji Facebook na dostęp do pamięci telefonu.
 9. Przeglądarka ma nadane uprawnienia do zapisywania? Zobacz uprawnienia pamięci czy włączona jest przeglądarka.
 10. Tylko że u mnie 3G zżera baterie dwa razy szybciej niż LTE, natomiast 2G najmniej zżera. Co do LTE to zależy też od zasięgu sieci w tej technologii, jak często zrzuca na 3G, to bateria szybciej leci. Jak telefon nieużywany, to na LTE leci gdzieś 1% na dwie godziny, może nawet mniej, 3G średnio 1% na godzinę.
 11. Tylko że właśnie tak miałem ustawione 3G i bateria leciała szybko.
 12. Jakie macie ustawienia sieci? Ja na LTE i 3G miałem spore zużycie baterii. Zauważyłem że na przełączeniu na 2G znacznie się poprawiło. Między 23 a 7 rano zjadło mi tylko 4 %, wcześniej to było nawet kilkanaście %. Czyżby aż takie różnice były między poszczególnymi trybami sieci?
 13. To faktycznie dziwne, u mnie właśnie tam była ta opcja i ja kliknąłem po prostu
 14. Przecież tam masz opcję żeby zainstalować teraz.
×
×
 • Create New...