Jump to content

szablix

Użytkownicy
 • Posts

  168
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN4X, RN9P

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

szablix's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

6

Reputation

 1. Taki OT, nie ma co narzekać jak się uda wgrać Walczyłem z 3 dni, żeby wgrać xiaomi.eu i chyba jestem za stary na to, żeby siedzieć tyle przy zabawach z romami, jeszcze jakieś 15 lat temu to mi się chciało teraz wszystko ma wyjść za pierwszym razem. Btw. wielki dzieki @tomas111 za czas na pw przy walkach z twrp.
 2. Szkoda, że nie dopisali, że na romach 12.x.x.x też ten problem występuje ale przynajmniej wiedzą, że jest problem.
 3. Finał sprawy taki, że dla siebie kupiłem moto g 5gplus. Dzieciaki dostały rn9x i leży na testach po zmianach romu. Bo tak nakombinowałem, że kilka razy tylko działał fastboot (na całe szczęście). Jednak wole romy miui. I to mnie boli.
 4. No ja BL odblokowałem, najpierw problemy z wgraniem miałem TWRP. Po walce udało się niestety w dziale tutoriale pod instalacja miui.eu pisałem jaki błąd podczas instalacji mi wyskoczył, bo nie udało się wgrać. Jednak nie otrzymałem odpowiedzi. RN9P robił chwilowo za przycisk do papieru. Przez miflash udało się go ożywić. Brałem nówkę do rn9p bo w rn4x nie miałem nano tylko micro i wymieniałem. I restarty miały miejsce.
 5. A skąd takie informacje, że jest cała partia ?? Masz może numery tych partii albo daty produkcji telefonów ? Na chwilę obecną swój problem rozwiązałem biorąc moto g5g plus zamiast rn9p, jednak przyzwyczajenia do miui zrobiły swoje i nie potrafię jeszcze zaakceptować kilku rzeczy.
 6. Witam Po długiej walce udało mi się zainstalować TWRP na Redmi Note 9 Pro, przystąpiłem zgodnie z poradnikiem do wgrywania Romu i niestety wyrzuca mi następujące błędy: Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie popełniłem błąd i jak to naprawić ??
 7. Witam Od wczoraj walczę z wgraniem poprawnie działającego TWRP i za każdym razem kończy się [quote]your system has been destroyed[/quote] Próbowałem wgrać twrp z tego linku dokładnie twrp_joyeuse.img oraz z tego linku TWRP RN9P BY CUVETTO.img Metodę wgrywania brałem z Instalacja Xiaomi.eu - poradnik + małe FAQ (dla telefonów 2016-2020 i nowszych) 1. fastboot flash recovery nazwa_naszego_pliku.img 2. fastboot reboot Po próbie uruchomienia z przycisków recovery wywala bład jak na wstępie. :/ i za każdym razem kończy się na wgraniu romu przez mi flasha Czy ktoś może powiedzieć co robię źle ?? albo może podesłać działające w 100% twrp ? Problem rozwiązany Jakby ktoś miał takie same problemy jak powyżej opisałem. Z tego tematu wg punktów podanych poniżej, niech spróbuje zainstalować. U mnie poszło za pierwszym razem. (Miałem standardowe recovery) Dodatkowo jakby ktoś się przestraszył języka rosyjskiego to wg tej strony bez problemu zmieni na angielski
 8. Witam Mam pytanie czy aby pobrać oryginalny rom do Redmi Note 9 Pro pod miflasha aby powrócić z xiaomi.eu to pobieram wersję ze stron https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/joyeuse/ Global Stable ROM czy EEA Stable ROM ? Pobierany romy ma być jako wersja fastboot ? Wolę dopytać i potwierdzić niż popełnić błąd.
 9. No i niestety pomimo FR i ponownej konfiguracji telefonu restart nastąpił po ok 72h :/ nie mam już cierpliwości :/ rozpocząłem procedurę odblokowywania BL jednak 168h trzeba odczekać :/ co nie jest na rękę. Przełączę się na 3g jeśli to pomoże to telefon leci na rękojmie.
 10. Takie szybkie pytanie z innej beczki. Czy u was też w kółko można pobierać aktualizację 12.0.1.0. QJZEUXM ?? Pomimo tego, że jest zainstalowana ?? W RN4x jak byłą pobrana najnowsza aktualizacja to wyskakiwało, że wszystkie najnowsze aktualizacje są zainstalowane.
 11. No to widzę, że zaliczam się do grona szczęśliwców, bo mój w ciągu 3tygodni +/- tydzień bo nie pamiętam kiedy kupiłem zrestartował się 4 razy. Ciągle mam włączoną lokalizację, BT i dane komórkowe naprzemiennie z wi-fi Działać działa, na chwilę obecną jest ponad 70h, jak wytrwa do 240 to stwierdzę, że jest jakiś połowiczny sukces. Edit: Telefon leżąc na biurku zaliczył samoczynny restart. Teraz zrobie factory reset i zobaczymy jakie będą rezultaty. Jak się zrestartuje po fr to ten idzie do szuflady i wracam do starego jak naprawią to wrócę do niego. Po FR zauważyłem kilka zmian, Kupując telefon miałem miui11 później aktualizacja do 12 i teraz co zauważyłem to brak preinstalowanych dodatkowych aplikacji jest mniej tego badziewia i jeżeli dobrze pamiętam to na 11 miałem nagrywanie rozmów tutaj nie ma zobaczymy jak będzie działać.
 12. Dopiero minęło 48h. Zobaczymy jak będzie później, jak po tygodniu się nie zrestartuje to powiem, że jest połowiczny sukces.
×
×
 • Create New...