szablix

Użytkownicy
 • Content Count

  134
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About szablix

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam W pkt. 5.2.6 - Szukamy "Stan odblokowania Mi" (Mi Unlock Status) i klikamy "Dodaj konto" (Add account and device), gdy wybiorę dodaj konto i urządzenie otrzymuję taki komunikat zwrotny : "połącz się z siecią i spróbuj ponownie" Rozumiem, że to jest wtedy ta opcja - Jeśli pojawia się błąd sieci (connect to the network and try again): musimy wylogować się (Logout) z naszego konta Xiaomi (w ustawieniach jest zakładka konta Xiaomi) i zalogować się bezpośrednio tak jak w podpunkcie 6 w Mi Unlock Status. Wolę się upewnić zanim zacznę działać dalej. Mi unllocka udało mi się pobrać, próbuje odblokować RN4X. Z góry dzięki za odpowiedzi.
 2. @Jasiek jeżeli się nie mylę, wersji chińskiej nie sparujesz z aplikacją z GP. Musisz pobrać zmodyfikowaną wersję chińską.
 3. @Bajlif, proponuję przeprowadzić procedurę parowania na nowo, lub nawet reset ustawień fabrycznych. U mnie po aktualizacji z 1.3.0 do 1.3.6 nie działały powiadomienia. Dopiero po resecie możliwość ustawień powróciła i zadziałało. Bo objawy o, których piszesz nie są normalne. U mnie połączenie trzyma stabilnie ale mam tylko zegarek podpięty nic innego z BT nie korzysta.
 4. @Bajlif spróbuj ustawić pełną widoczność BT, mam sparowany zegarek z RN4X i zegarek traci połączenie wyłącznie w momencie gdy znika zasięg lub są jakieś przeszkody. Tap to wake działa dobrze imo, podwójne tapnięcie w wyświetlacz zawsze wybudza zegarek do aktywności. FW zegarka mam taki sam i taka sama wersja zegarka global.
 5. Wejdź na https://amazfitwatchfaces.com/ i wpisz w wyszukiwarkę driffex lub stratos i sobie wybierz jaką chcesz
 6. @k.dygnos, i teraz pobierasz interesującą Ciebie tarcze np z https://amazfitwatchfaces.com/ zmieniasz nazwę pobranej tarczy na identyczną jak w folderze watch_skin. Następnie kopiujesz tarczę ze zmienioną nazwą do folderu watch_skin i zamieniasz pliki. Kolejno uruchamiasz mifita wybór tarczy i wskazujesz odpowiednią tarczę. (w aplikacji tarcza się nie zmieni po synchronizacji będzie zmieniona w zegarku.
 7. @davidoss92 pobierasz interesujący Ciebie fw i res. Łączysz zegarek z GB w telefonie. Za pomocą menadżera plików w telefonie wybierasz fw przenosi Ciebie do GB tam potwierdzasz instalację, analogicznie robisz z res. Jeden folder czy jeden plik i podaj o jakim oryginalnym folderze mówisz dokładna lokalizacja.
 8. @davidoss92, miałem podobny przypadek z tym, że w mifit, musiałem w mifit rozparować zegarek i na nowo przeprowadzić procedurę łączenia zegarka z telefonem.
 9. @fido, jak wciśniesz ok to nic się nie zmieni na układzie tarczy. Jak wciśniesz fix to powinieneś zobaczyć zmiany w rozłożeniu elementów o których mowa.
 10. @fido, dwukropek pewnie masz narysowany na tarczy plik 000.png tam musisz zmienić lokalizację. Co do błędów to na moje program che poprawić ich lokalizację bo coś mu nie pasują
 11. Mam wgranego tego samego mifita i nie miałem problemu z podmianą.
 12. Spróbuj synchronizować inna tarczę, na początku miałem ten sam problem. Jak zsynchronizowałem tarczę watch_skin się pojawił
 13. Procedura podmiany tarczy wygląda następująco: Za pomocą aplikacji mifit instalujesz jakąś tarczę. Pobiera się ona do lokalizacji: android/data/com.xiaomi.hm.health/files/watch_skin i ma jakąś nazwę. Pobierasz interesującą tarczę np z https://amazfitwatchfaces.com/bip/ zapisujesz na dysku. Takiej zapisanej tarczy zmieniasz nazwę na identyczną jaka znajduje się w folderze wskazanym powyżej. Teraz nadpisujesz pliki w telefonie we wskazanej lokalizacji, uruchamiasz mi fita ponownie wybierasz tą samą tarczę w aplikacji, którą pobrałeś. (Tarcza w aplikacji nie ulegnie zmianie, po synchronizacji pojawi się zmieniona w telefonie) I to wszystko.