Jump to content

mirek_smok

Użytkownicy
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mirek_smok

 1. pobrało wyświetliło motywy i nie ma tego
 2. Warto to aktualizować mam roota ? Czy ktoś się pozbył tego pulpitu po lewej w globalu ?
 3. Podziękował wszystko ładnie śmiga aktualizować nie zamierzam ominięty układ audio androida i gra o niebo lepiej . Pojawiła się jakaś aktualizacja mui i żeby zainstalować po restarcie włącza mi twrp , mam pytanko czy instalować czy zmieni mi ustawienia xpose , root itp , i gdzie zapisuje pliki to do instalacji ?
 4. Najpierw sprawdzę czy działa audio cast bo coś pisze że niechętnie na Nougat
 5. Ściągnąłem jakieś uaktualnienia programu z poziomu tego programu i chyba zagryzło mam tak Teraz pytanko czy uaktualniać do 89 czy lepiej nie ? Xpeseinstaler 3.1.5 to pomogło
 6. Wrzucę 88.2 ciekawe ci powie Dalej 88 pisze dlaczego mam napisane 20180208 uninstaller taką wersję muszę mieć ?
 7. tak zrobiłem i mam znowu 88 a w twrp widziałem jak instalowało wersja 89 moduły usunęło bez problemu
 8. https://dl-xda.xposed.info/framework/uninstaller/xposed-uninstaller-20180117-arm64.zip wrzuciłem z twrp i dajej mam xpose może inny unistaler ?
 9. Dobre naprawdę A jakiś pomysł jak go namówić na zmianę ?
 10. to ciekawe zainstalowałem z twojego linka i dalej mam 88 Ja nie mam tego na końcu Verified .... instaluje 89 a pokazuje 88 ktoś wie dlaczego ? http://dl-xda.xposed.info/framework/sdk24/arm64/
 11. Prez twrp ? A te odinstalować ? To jest ta wersja co linka dałeś to zainstalowałem .
 12. Którą wersję do andka 7,0 ? Mui global 9.2 redmi note 4x https://dl-xda.xposed.info/framework/ 27 ? Potrzebuję odblokować audio cast w Bubbleupnp
 13. Ok zrobiłem wg tego poradnika https://error24.pl/jak-odblokowac-bootloadera-w-xiaomi/ jest odblokowany , teraz najprostsza metoda na roota jaka jest . Snapdragon redmi note 4 x .A mozna np tym Kingo root? Czy tylko jak na filmiku ? I jaka jest nazwa kodowa redmi note 4x 3/16 gb na snapdragonie mido ? Mui 9.0 global . Krok 4 – Instalacja TWRP Recovery Gdy masz już odblokowany bootloader, to pora teraz zainstalować TWRP Recovery. Dzięki TWRP możesz instalować pliki z niestandardowym oprogramowaniem (np. MIUI Polska) oraz możesz zrobić roota (instalując paczkę SuperSU). Zainstalujemy TWRP i pokażemy wam, jak je wykorzystać do instalacji ROMu MIUI Polska. W końcu teraz, gdy odblokowaliśmy bootloader, dobrze byłoby wrócić do oprogramowania z obsługą języka polskiego, prawda? Pobierz paczkę ADB / Fastboot od Google Pobierz TWRP Recovery dla Redmi Note 4 Rozpakuj paczkę ADB/Fastboot od Google. Otrzymasz w ten sposób podfolder platform-tools, w którym znajdują się m.in. pliki ADB.exe oraz Fastboot.exe. Skopiuj do tego podfolderu plik .IMG z TWRP Recovery. W jednym folderze powinny teraz znajdować się pliki: ADB.exe Fastboot.exe cofface_twrp_nikel_recovery1124.img Wyłącz swój telefon, a następnie ponownie włącz go w trybie Fastboot. W tym celu uruchom go za pomocą kombinacji przycisków: Przycisk zmniejszenia głośności (Volume Down) + przycisk zasilania (Power) Trzymaj przyciski tak długo, aż na ekranie pojawi się napis FASTBOOT. Gdy to nastąpi, podłącz telefon do komputera kablem USB. Na komputerze otwórz folder platform-tools z powyższymi plikami. Wciśnij i przytrzymaj Shift na klawiaturze, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy wewnątrz folderu platform-tools. Z rozwijanego menu wybierz „Otwórz okno polecenia tutaj”. W oknie Wiersza polecenia wpisz poniższe komendy, potwierdzając każdą z nich przyciskiem Enter: fastboot flash recovery cofface_twrp_nikel_recovery1124.img fastboot boot cofface_twrp_nikel_recovery1124.img Do telefonu zostanie wgrane TWRP Recovery, a następnie urządzenie zostanie zrestartowane i włączy się TWRP Recovery. To ważne, aby od razu włączyć TWRP, gdyż dzięki temu ukończymy instalację. Na ekranie TWRP Recovery wyświetli się komunikat z zapytaniem, czy chcemy zezwolić na modyfikację partycji systemowej. Wyrażamy na to zgodę, przesuwając suwak „Swipe to allow system modification” u dołu ekranu.
 14. Wysłałem prośbę do xiaomi chyba taka procedura ciekawe kiedy przyjdzie zgoda
 15. waiting for connecting charger and turn off screen, takie coś mam przy synchronizacji z chmurą , ładowarkę podłączam i nic to samo , o co kaman z tym ekranem ? Działa wam ta synchronizacja ?
 16. Nie wiem czy dobry dział mam pytanko potrzebuje samego roota zrobić telefon redmi note 4x snapdragon , ponoć 5 minut roboty ale same poradniki jak wgrać mui ja tego nie chce .
 17. Odgrzeje kotleta a bez roota coś co współpracuje z Tidalem. Cd tidal też działa ale jest małe ale to leci po sterowniku androida czy to http://repo.xposed.info/module/com.bubblesoft.android.bubbleupnp pozwoli obejść ten sterownik , jakość po ominięciu sterownika jest lepsza sprawdzone .
 18. A jakie ustawienia ? Podpinam kartę usb i cisza wyskakuje ikona słuchawek z mikrofonem , chyba wykrywa jako słuchawki usb , ale to samo na galaxy s7 i śmiga , ustawiałem tryb usb audio bez zmiany , mui 9 global.
 19. Miszczu pomożesz ?

×
×
 • Create New...