Mentos

Dostępna aktualizacja globala

Recommended Posts

Jak wam trzyma bateria na 9.2.1.0? Bo mi bez szalu. Wczesniej na miui 8 mialem sot nawet 11h... A teraz troche ponad 7h. Dodam ze po aktualizacji nie robilem resetu do ustawien fabrycznych.

2 godziny temu, kilgor napisał:

Czy po zrobieniu resetu do ustawien fabrycznych strace dane tzn smsy, polaczenia, zdjecia itp? 

Tak, stracisz wszystko co masz na pamięci wewnętrznej, to co jest na karcie SD zostanie. Zrób sobie kopie programem MyPhoneExplorer, a później wszystko przywrócisz z powrotem.

Ten skaner to jedna wielka ściema. Dziwne że jak ustawiłem odcisk na odblokowanie urządzenia to każdy z domowników mógł go odblokować.

Jak jest uszkodzony to jest ściema. Kolega w Samsungu miał uszkodzony i jak wyżej. Każdy mógł odblokować. U mnie działa jak należy. Błyskawicznie na czterech palcach.

Edited by slawek.n
  • Like 1

16 godzin temu, TomoS napisał:

Ten skaner to jedna wielka ściema. Dziwne że jak ustawiłem odcisk na odblokowanie urządzenia to każdy z domowników mógł go odblokować.

Chyba musisz mieć coś nie tak. Ustawiałem i sprawdzalem. Działa tylko podpięty palec 

Rzeczywiście działa. Ostatnio testowałem go jeszcze na MIUI 8 i wtedy nie działał poprawnie. W MIUI 9 działa prawidłowo.

3 godziny temu, 90tomash napisał:

Chyba musisz mieć coś nie tak. Ustawiałem i sprawdzalem. Działa tylko podpięty palec 

Zarówno szybkość działania jak i cała konfiguracja odcisku jest OK. nawet mój bank ciągle mnie pyta przy logowaniu do aplikacji o palec. 

Jak w opcjach programistycznych wylaczycie zezwolenie na zdjęcie blokady OEM to po niedługim czasie certyfikacja powroci

1 godzinę temu, pq78 napisał:

Może certyfikaty to kwestia odblokowanego lub nie bootloadera?

Tak, musi być zablokowany bl.

Nawiązując do mojego pytania wyżej. Jakie objawy występują po aktualizacji? Coś ciekawego można zauważyć?

Zmieniłem na region Niemcy i wyskoczyła mi aktualizacja. (Mam Redmi Note 4 snapdragon) Poczytałem na necie że po tej aktualizacji jest bootloop więc póki co nie aktualizuje. 

1 godzinę temu, Zulwiczek1983 napisał:

Zmieniłem na region Niemcy i wyskoczyła mi aktualizacja. (Mam Redmi Note 4 snapdragon) Poczytałem na necie że po tej aktualizacji jest bootloop więc póki co nie aktualizuje. 

Możesz podać źródło tych nowinek?

Wreszcie informacja o nieodebranych połączeniach jest przetłumaczona na polski

c03fc6d0d349a5c7d76486599d66cdec.jpg

Po aktualizacji MIUI do wersji 9.5.4.0 po wybraniu kontaktu (naciśnięciu na ikonę kontaktu) otwiera mi się całe okno a nie jak poprzednio tylko małe okienko na środku, czy to tak ma być czy jakiś błąd u mnie wystąpił ? Można gdzieś przełączyć żeby znowu pojawiało się tylko małe okno wyboru czy chcę dzwonić czy wysłać sms na środku ?

Jest możliwość żeby zainstalować najnowszą wersję przez TWRP? Jak miałem Redmi 4A to na oficjalnym forum były dwie wersje, pod fastboot i pod TWRP.