kowjanko

Użytkownicy
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About kowjanko

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co zrobić, aby z ikonki ustawień zniknęła jedynka oznaczająca aktualizację do androida 10? Nie chcę aktualizować, wszystko chodzi dobrze na 9. Edit. Ok. Wyłączyłem licznik powiadomień, teraz ikona jest "czysta".
 2. U mnie po każdym wybudzeniu ekran najpierw dwa razy mignął i dopiero ustawił zadaną jasność. Restart pomógł.
 3. Jest jakiś bezstresowy i bezpieczny sposób zrootowania Globala? Mam wersję PGGEUXM 11.0.2.0. Muszę po prostu mieć działający Titanium Backup.
 4. To zależy. Mam RNote 4 i nie zamierzam przechodzić na Miui 11. Gdybym miał więcej czasu to wróciłbym do 9. Coś się u Chinoli zacięło, aktualizacje dla sztuki mnie nie interesują. Z kolei aktualizacja bazy androida to co innego. Tego nie zamierzam blokować.
 5. Kupiłem żonie na prezent RNote 8 Pro. Pewnie będę musiał jej trochę pomóc z ustawieniami. Czy można zablokować aktualizację tak, żeby nie pokazywało ciągle ikonki koło ustawień? Chcę, żeby została na Miui 10.
 6. Wiesz, ja i tak na dniach będę musiał kupić jakiś telefon i będzie to na pewno Xiaomi. To będzie 3 z rzędu więc do 5-6 mam jeszcze 2 generacje Myślę, że jeszcze nie przyszła na mnie pora z bublem A tak na poważnie to jaki mam wybór w cenie 1000-1100 zł? Więcej za telefon nie dam, bo wg mnie nie warto. Dlatego albo Redmi Note 8 pro, albo co?
 7. Czyli wychodzi na to, że model jest udany, ale niestety rozrzut jakościowy udzielił się także Xiaomi. Z drugiej strony jeśli rzeczywiście tyle ich sprzedają to nie ma siły żeby nie trafiły się felerne sztuki.
 8. To co, wrócił z gwarancji? Wymieniony? Dawaj tu informacje
 9. A pomyślałeś może , że z tych 106 osób tylko jedna ma ten telefon?
 10. W kwestii telefonu, pomijając zonk z baterią u JamCiTo, sprzęcik jest wart polecenia?
 11. Patrz, rzeczywiście doszła jedna opcja. Można zakupić z odbiorem w sklepie ale płatność musi być internetowa. Jeśli płacisz w sklepie oni to traktują jako rezerwację i nie podlega to zwrotowi 14 dniowemu. Uzasadniają to tym, że umowa jest zawarta w sklepie. Tak że zwracam honor, ale częściowo