Mario80

Użytkownicy
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Mario80

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki. Wg mnie to bledne rozwiazanie bez wymagania odblokowania.
 2. Czy na zablokowanym fonie tez mozecie oddzwonic na nieodebrany nr telefonu,. który wyświetla sie na ekranie blokady?
 3. U mnie na prawie pustej baterii czas ladowania mniej wiecej pokrywal sie z planem. Kilkugodzinne rozbieżności mialem gdy uzywalem kiepskiego kabla USB. Odkad mam kabel z wtykiem na magnes telefon za każdym razem ładuje sie szybko, zawsze w tym samym czasie, czyli jakies 2h40min.
 4. Nie. Przed aktualizacją po podłączeniu ladowarki pod kółkiem była informacja o ilosci czasu potrzebnego do naladowania telefonu.
 5. Czy po aktualizacji do najnowszej wersji zniknelo wam info o pozostalym czasie do konca ladowania? Poza tym od samego poczatku posiadania fona mam jeden wqurwiajacy problem z Facebookiem. Otorz gdy wchodze na niego za pomoca ikonki lub z powiadomien z belki to aplikacja dziala ok, natomiast gdy fejsa otwieram z linka wiadomosci ktora przychodzi mi na program pocztowy BleuMail to za kazdym razem nie mam mozliwosci udzielania odpowiedzi w podwatkach, czyli mogę pisać tylko w glownym wątku, oraz po kliknięciu na "odpowiedź" nie dodaje do mojej wypowiedzi danych innego grupowicza. Odinstalowywalem aplikacje ale bez sukcesu. Jak to rozwiązać?
 6. I co dziala ci wifi calling? Z reguły wymagana jest dodatkowa.aplikacja operatora komórkowego. Mi n r4x dziala w nju i Orange, a na drugim fonie r3 tez dziala ale brak sygnału dzwonka jak ktos dzwoni.
 7. Kolejne minusy, to przesunięcie nazwy operatora do lewego górnego rogu. Belka regulacji jasnosci ekranu - po naciśnięciu jej w dowolnym miejscu jasnosc nie zmienia sie od razu na poziom który wskazalismy palcem, tylko dopiero gdy przesuniemy belke w prawo lub lewo. Brak automatycznej informacji o pozostalym czasie ladowania. Teraz trzeba klikac na szczegóły.
 8. Strasznie syfiasta ta aktualizacja. Wyglad ma beznadziejny i zero intuicyjny. Najgorsze z mozliwych usuwanie aplikacji z pamieci. Pasek skrotow porazka, lista powiadomien jeszcze gorsza. I jeszcze ten tekst "motywy nie sa obsługiwane w twoim regionie". Jak wrocic do poprzedniego miui 9?
 9. Ja nie mogę podzielić twojego entuzjazmu. U mnie po pol roku użytkowania zywotnosc baterii spadla jakies 30%. Szczegolnie widoczne przy używaniu transmisji danych, gdzie w pracy mam problem ze stabilnym zasiegiem nju. Na wifi jest lepiej ale bez szalu.
 10. Niestety zmieniam zdanie. Czujnik swiatla pracuje tak samo kiepsko jak wcześniej, bateria zauwazlnie tez słabiej.
 11. U mnie w koncu czujnik oświetlenia zaczął lepiej dobierac podświetlenie ekranu i w kancelarii nie rozjasnia juz ekranu na maxa w średnim świetle. Na minus to bateria szybciej leci w dol.
 12. Przez 1szy tydzien mialem wrazenie ze jest lepiej, ale teraz zdecydowanie gorzej, glownie gdy uzywam TD a nie WiFi, bo wtedy jest w miare OK.
 13. Hmmm, początek byl obiecujacy. A teraz bez rewelacji.
 14. Ja mam ją od wczoraj i mogę powiedzieć WoW odnośnie baterii. W tych samych warunkach na 9.2.2.0 mialem zjazd na ok 70%, teraz na 88%, czyli bateria zdecydowanie na plus - oby tak zostało. Na minus to zmienił się domyślny dzwiek kalendarza to gorszy ;( Powiadomienia teraz zajmują wiecej miejsca i zawieraja tresc wiadomosci np. z messengera. Zamiast wolnej 1.2GB RAM, teraz mam 1.4GB przy tych samych odpalonych programach.
 15. Ja mam ją od wczoraj i mogę powiedzieć WoW odnośnie baterii. W tych samych warunkach na 9.2.2.0 mialem zjazd na ok 70%, teraz na 88%, czyli bateria zdecydowanie na plus - oby tak zostało. Na minus to zmienił się domyślny dzwiek kalendarza to gorszy ;( Powiadomienia teraz zajmują wiecej miejsca i zawieraja tresc wiadomosci np. z messengera. Zamiast wolnej 1.2GB RAM, teraz mam 1.4GB przy tych samych odpalonych programach.