-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Nie wszystkie działają, ale te w sekcji "POBIERZ - Amazfit BIP" tak. Tu odpowiedź z działającymi linkami: https://miuipolska.pl/forum/topic/29051-amazfit-bip-oraz-mifit-modyfikacje/?do=findComment&comment=470898
-
Tak, ale to jak MiFit wykryje, N&F ma swoje własne trochę inne reguły.
-
Nie wiem czy to jest problem niedokładnego ściągania wyników, czy po prostu innej analizy tego co zarejestrował zegarek. Co do pulsu to tu raczej powinno być podobnie. Z resztą już niekoniecznie, bo MiFit ma niby jakieś własne "inteligentne" algorytmy analizowania tego co wczytał. Możliwe że stąd wynikają różnice. Tak czy inaczej to te wyniki trzeba traktować z pobłażaniem.
-
Nie wprowadzam, bo nigdzie nie napisałem że tak nie jest! Teoretycznie jest tak jak napisałeś, ale ludzki słuch to nie miernik i inaczej to odbiera. Często przyjmuje się w praktyce że dla naszego słuchu zwiększenie głośności o 10dB (a nie 6) daje wrażenie "dwa razy głośniej". Dodatkowo podanie dwa razy większej mocy do przetworników słuchawek, wcale nie skutkuje dwukrotnym zwiększeniem ciśnienia akustycznego (szczególnie w górnym zakresie mocy), bo to zależy od sprawności która też nie jest funkcją liniowa. Generalnie w słuchawkach jeśli chodzi o poziom głośności to najczęściej ich sprawność ma większe znaczenie od oporności.
-
Nic się nie stanie, a będzie się ładował najpierw szybciej potem wolniej (w porównaniu ze zwykłą ładowarką bez QC), generalnie chyba nawet bardziej optymalnie dla trwałości baterii.
-
Chyba chodziło o dwukropek, średnika jako separatora raczej się nie używa. Jeszcze baterię powinieneś chyba poprawić, bo "spada" na dół.
-
Pytanie typu "czym się różni wróbelek?". Do jakiego komputera, czy wzmacniacza chcesz porównywać, bo każdy może mieć inną moc wyjściową (przy danej impedancji). Impedancja słuchawek do sprzętów mobilnych z reguły mieści się w zakresie 30-40 Omów i taka jest odpowiednia. Podłączenie słuchawek o dwa razy większej impedancji to raptem 3dB ciszej, czyli praktycznie ledwie zauważalna dla ludzkiego ucha różnica głośności.
-
Może najpierw sprawdź ustawienia przekazywania połączeń, skoro nie masz nawet sygnału dźwiękowego. Prawdopodobnie nie będziesz tam mógł nic zmienić (bo operatorzy nie zawsze na to pozwalają z poziomu telefonu), ale powinieneś w menu telefonu jeszcze mieć zakładkę Połączenie oczekujące. Tam trzeba zaznaczyć Powiadom mnie o nowym połączeniu podczas rozmowy.
-
To się dobrze składa, 24 mam urodziny (które nie powiem), ale do Pekinu nie zaprosili.
-
Prawdopodobnie musisz włączyć gdzieś w ustawieniach systemu telefonu dostęp do powiadomień dla MiFit. Gdzie tego w LG szukać, nie wiem.
-
Spróbuj jakiś europejski, Hiszpania, Włochy, a najlepiej Szwajcaria. Najrozsądniejsza jest Szwajcaria, bo z poza UE i można na stałe tak zostawić. Będą działały motywy i kilka innych rzeczy. Indie nie są najlepszym wyborem, bo doda kilka specyficznych usług robionych specjalnie dla nich.
-
Na dev raczej nigdy same nie zadziałają, bo nie certyfikują cotygodniowych wersji u Googla. Tylko stable.
-
Powinieneś chyba tą ikonę gdzieś mieć. U mnie jest (też Miui10, ale starszy Android bo Redmi 3s). Jak nie ma to można spróbować ją dodać np programem Quick Shortcut Maker. Wyszukiwanie głosowe powinno być w działaniach Google.
-
Może po zmianie regionu by wyszukało. Jak to jest wersja globalna (telefonu) to nic złego nie powinno się wydarzyć.
-
Bootloadera do tego nie musisz odblokowywać. Powinno się przez updater z pobranego zip-a zainstalować (jeżeli jeszcze przez OTA nie znajduje).
-
To lepiej nie rób. Downgrade fw bywa ryzykowne, może się skończyć uwaleniem zegarka.
-
Czyli macie to samo, 4G=LTE, 5G to też będzie LTE. To żaden problem, wyświetla się inna nazwa tego samego połączenia.
-
Trzeba skalibrować czujnik zbliżeniowy, co w Redmi 4x robi się z poziomu chińskiego menu serwisowego. Znajdziesz na forum, bo to robi się tak samo jak we wszystkich wcześniejszych Redmi. "Czujnik światła" jest wykorzystywany do automatycznej regulacji podświetlenia ekranu, nie wygaszania przy twarzy.
-
U polskiego sprzedawcy, bo tylko od takiego dostaniesz polską FV. Zdecydowanie lepiej kupić wersję globalną. Będziesz miał możliwość instalacji miuipolska, tylko trochę na to poczekasz.
-
Mogą, ale lepszych dousznych nie miałem, a miałem i testowałem naprawdę sporo. Dodatkowo dla mnie zaletą jest brak całkowitej izolacji od otoczenia (co jest wadą dokanałowych), bo używam ich głównie jeżdżąc na rowerze.
-
Kup sobie takie od Xiaomi (o ile nie muszą być koniecznie dokanałowe). Grają bardzo dobrze, tanie, mają podwójny przetwornik, a w najnowszych romach dev już są dodane w opcjach słuchawek. https://mi-home.pl/audio/mi-dual-driver-earphones-black
-
Chyba niepotrzebnie się meczysz. Zainstaluj ze sklepu aplikację "My WatchFace" i tym wgrywaj, bo ona służy tylko do tego, a dodatkowo są w niej tarcze do ściągnięcia. Nie trzeba odinstalowywać MiFita, nawet nie należy, bo ten programik podmienia tarcze na twoje (te w MiFit). Wszystkie zostają, niestety bez podglądów i trzeba pamiętać które się podmieniło.
-
No pewnie. Jak masz sprawne gniazdo słuchawkowe, tzn działa mikrofon z innymi słuchawkami, a z tymi nie, to są po prostu popsute i powinni oddać kasę. Styki i działanie wszystkich słuchawek dla telefonów z Androidem są identyczne. Dla sprzętów Apple są inne i tu mogą źle działać przyciski, ale mikrofon w rozmowach powinien działać normalnie.
-
Dlaczego ma nie działać? To ma Miui tylko z trochę innym launcherem, ale to nadal Miui. Niestabilności GPS to chyba już czas przeszły, w nowych telefonach raczej nie występuje.
-
Może za mocno powiązana z Miui i się nie da. Robiłeś to po zainstalowaniu innej apki do sms i ustawieniu jej jako domyślnej? Z aplikacjami systemowymi może być różnie i nie zawsze można wszystkie odinstalować bez skutków ubocznych, nawet za pomocą roota.
