Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Nie wiem, nie miałem takiej potrzeby.
  2. To masz problem i chyba rzeczywiście najprostszym rozwiązaniem może być serwis. Micenter?
  3. Nie wiem czy w Indiach, ale z regionem ustawionym na Polskę, lub Szwajcarię może wyświetlać, bo z takimi sprawdzałem. Jak to udowodnić i po co, nie wiem. Nawet z wyłączoną personalizacja reklam w ustawieniach prywatności, jakieś przypadkowe mogą się wyświetlać. W aplikacjach gdzie jest ustawiona opcja Odbierz propozycje. Oczywiście można wyłączyć. Po ustawieniu regionu na Indie, potrafi nawet doinstalować jakieś aplikacje i usługi przeznaczone dla tamtego regionu.
  4. Normalnie, pobrać pełny rom, wgrać do folderu download i uruchomić aktualizację z pliku. http://en.miui.com/download-340.html
  5. To jesteś lepszy od Chucka Norrisa. Jakiś programik do zmiany VPN na Chiny powinien pomóc w dodaniu opcji odblokowania. Może aktualizacja romu do nowszej wersji też pomoże, nie wiadomo co tam teraz masz zainstalowane.
  6. Serio sądzisz że tylko Polacy używają NFC? Akcesoria z BT i niektóre od Xiaomi potrafią z tego korzystać, nie chodzi tylko o płatności. Myślę że na rynkach globalnych sporo tracą na braku tego NFC. Możliwe, że to jeszcze do ich świadomości nie dotarło, taki syndrom "mywiemylepiej" bo sprzedaż nam ciągle rośnie.
  7. Im w sensie Chiny i Indie, ale mi już tak. Nie jest to niezbędne do życia, ale może je uprościć. Jak Xiaomi nie będzie miało w swojej ofercie rozsądnego cenowo modelu z NFC, to niestety kupię inny telefon z NFC konkurencji. Na razie czują się mocni i to NFC olewają, do czasu.
  8. Ostatnim telefonem który był przeznaczony na rynki globalne bez B20 był chyba Mi6. Wszystkie następne przynajmniej z oficjalnej polskiej dystrybucji mają to pasmo. Jak będzie z Mi8 Lite, się okaże. Pasmo B20 można w miarę łatwo dołożyć, NFC raczej nie. Niestety Xiaomi ma jakąś traumę na punkcie NFC.
  9. Który Mi8 bez B20? Chiński, możliwe, ale ma być wersja (przynajmniej pro) globalna z B20. Niestety wersja Lite znowu wykastrowany, bez NFC.
  10. Sprawdziłem jeszcze raz ustawienia, rzeczywiście muszą być włączone powiadomienia żeby player był widoczny na ekranie blokady. Tylko u mnie przynajmniej z Tidalem nie ma tego problemu, nie wybudza ekranu przy zmianie utworu. Miui 10, ale dev 8.9.20. To co opisujecie wygląda na jakąś nadinterpretację aktywności aplikacji, błędnie traktowaną jako powiadomienie, powodujące wybudzenie.
  11. A potrzebujesz tych powiadomień Spotify? Wyłącz całkiem, a player zoatanie na ekranie blokady, bo to inne ustawienie nie związane z powoadomieniami. Wybudzenie ekranu blokady przy powiadomieniach można tylko po całości zmieniać. Dla wybranych aplikacji raczej nie. Ja tak mam ustawione z Tidalem i się sprawdza.
  12. A nie da się włączyć automatycznego ukrywania przycisków nawigacyjnych dla danej aplikacji?
  13. @Snajper Od dawna w oficjalnych romach, a w zasadzie programach w nich preinstalowanych mogą pojawiać się reklamy. W sumie chyba w każdym z tych programów jest opcja w ustawieniach, czy reklamy mają się pojawiać. Opcja nazywa się ?Odbierz propozycje". Dodatkowo w ustawieniach prywatności Miui można wyłączyć spersonalizowane reklamy. Na koniec odinstalować programik msa odpowiedzialny za reklamy. I to by było na tyle, reklam w programach od Xiaomi nie będzie (bez roota, odblokowania BL czy instalowania TWRP).
  14. FromWP

    Mi 8 Pro

    Tylko co Xiaomi ma z tym wspólnego. Znasz producenta który bierze odpowiedzialność za błedy przy instalacji custm romów?
  15. FromWP

    Mi 8 Pro

    Nie wiem, nigdy nie musiałem robić wipe w Xiaomi przy aktualizacji, a w tablecie Apple Air ostatnio niestety tak.
  16. Wszyscy mają bez proszenia. Proszenie zastąpili czekaniem.
  17. Najprawdopodobniej winowajcą jest telefon. Jak masz taką możliwość, spróbuj z innym.
  18. Nie, nie można. Można co najwyżej odinstalować systemową pogodę, ale lepiej zostawić w spokoju i nie używać. M8 ma od metra własnych widgetów.
  19. A resetowałeś ją do ustawień fabrycznych? https://www.yitechnology.com/support/answer/id/17/tid/3/qid/11/oid/file Próbowałeś zmieniać region? Jeżeli to nie pomoże, to chyba niewiele więcej da się zrobić.
  20. Od stażu, medali, punktów na en.miui, to czy trzeba czekać raczej nie zależy. Od farta może tak, ale na pewno od modelu telefonu, na jaki rynek był przeznaczony i aktualnej polityki i widzimisię Xiaomi.
  21. Prawda wyjdzie na jaw jak sprawdzisz. To że masz zgodę i jakiś kiedyś odblokowałeś, znaczy tylko tyle że nie musisz ponownie o nią prosić. Teraz podobno nie trzeba już prosić, ale trzeba czekać. Jak będzie w twoim przypadku trudno powiedzieć.
  22. Wyprowadziłeś się z Europy, ze piszesz o blokadzie regionalnej? Kamery Yi zakupione w Europie działają z europejską lokalizacją. Niestety nie działają z MiHome. Możliwe ze coś poszło nie tak z tą aktualizacją. Mam taką zewnętrzną i czasami miewa jakieś problemy, ale z reguły zwykły restart (odłączenie zasilania) pomaga.
  23. Jeżeli wcześniej sam odblokowałeś BL, to prawdopodobnie użyłeś ponownie MiUnlocka i dlatego mogłeś użyć MiFlasha.
  24. W takim razie BL nie został zablokowany, przynajmniej w twoim przypadku. Jakby był, niczego w fastboot nie dało by się wgrać. To by oznaczało że sam proces blokowania BL jest niemożliwy. Jeżeli tak to sporo upraszcza.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...