Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. To chyba nigdy nie miało znaczenia, a zgoda nie zrealizowana potrafiła się przedawnić. Jak jest teraz, nie wiem.
  2. Na razie nic nie wiadomo, a w pierwszych doniesieniach było, że Hey+ ma być tylko na rynek chiński. Bip jest chyba chwilowo najlepszym rozwiązaniem. Niestety bez oficjalnej obsługi PL. Najprawdopodobniej też za chwilę doczeka się następcy.
  3. Z tego co piszesz wynika że wystarczy pobrać MiUnlock, użyć, a potem tylko odczekać wyznaczony czas i odblokować. Znaczy odpada pisanie i idiotyczne uzasadnianie prośby o możliwość odblokowania. Tak?
  4. Znaczy każdy ma zgodę bez proszenia? Można po prostu pobrać MiUnlock, zalogować się i odblokować? To jakieś nowe podejście, masz jakieś potwierdzone źródło tej informacji? Nie neguję tylko pytam, Xiaomi bywa nieprzewidywalne i wszystko jest możliwe!
  5. Jeszcze musisz dodać Roidmi do autostartu. Nie wiem czy nie trzeba zrobić tego samego ze Spotify, czyli autostart, kłódka i bez ograniczeń w oszczędzaniu.
  6. FromWP

    Telefon zablokowany

    Chyba zwrócić. Wygląda na to że nie został prawidłowo wylogowany z konta właściciela.
  7. Nie obawiaj się, używam Miui już dosyć długo i nigdy nic nie nawiązywało jakichkolwiek połączeń, nawet bezpłatnych. Jedyny koszt na jaki możesz być narażony (albo już go poniosłeś) to jednorazowy sms do Chin przy rejestracji twojej kartę sim (numeru telefonu). Chyba to uprawnienie jest niefortunnie nazwane.
  8. Jak ją widzi MiFit to ją odparuj, wywal połączenie z opaską w ustawieniach BT telefonu i spróbuj sparować od nowa z poziomu MiFita. Najlepiej po restarcie telefonu. Często jak się rozłączy z MiFitem, a nie wywali połączenia bt w telefonie to są problemy z ponownym połączeniem z MiFit.
  9. Bezpieczniej kupować sprawdzony. Topowe najnowsze miewają problemy wieku dziecięcego, a Google zbyt szybko wydaje nowe niedopracowane wersje Androida. Jeszcze nie opanowali do końca błędów w Oreo, a już wydają następcę. Kiedyś to BT może naprawią.
  10. Często jest to równoznaczne, w Rosji raczej tak.
  11. Janusz jest prawdziwym hetero, to widać (wiem to, bo to mój "somsiad" i nie tylko mój). Prezes Xiaomi w przeciwieństwie do szefa Apple chyba też. Dwa że Apple wspiera LGBT tylko tam gdzie to jest politycznie poprawne. W Rosji już nie, bo mogli by ponieść straty.
  12. Tak powinieneś założyć kłódkę na YT w ostanio otwieranych aplikacjach, wtedy nie powinna być zamykana.
  13. Przecież jest w linku wersja bez sekundnika. Jak się wywali tarczę to będzie dziura, którą trzeba czymś wypełnić, czyli de facto przeprojektować całość. Może poproś autora. Dla mnie zdecydowanie za małe elementy i za dużo wszystkiego, łącznie z ozdóbkami.
  14. Mam zupełnie odmienne zdanie. Problemy z drenażem przez BT do najczęściej domena Huawei i Samsungów, a różne błędy zdarzają się wszystkim producentom. Nie wydaje mi się żeby tu Xiaomi jakoś się wyróżniało na niekorzyść. U mnie GB jak testowsłem miał dużo wyższe zużycie i ciągłe problemy z ponownym połączeniem po rozłączeniu BT, synchronizacją treningów itd. GB nadaje się głównie do wgrywania zasobów, bo nie ma w tym względzie większego wyboru.
  15. Jak doinstalujesz jakikolwiek inny odtwarzacz, to tak.
  16. Kalendarz Googla powinien się dać odinstalować nawet bez korzystania z adb shell. Wstawili w twoim romie jako systemowy? Może sama nazwa app jest inna, jak pisał @Orjon, W sumie nigdy nie miałem takiej sytuacji, żeby nie można było czegoś odinstalować. Co najwyżej po odinstalowaniu czegoś bardzo powiązanego z systemem pojawiają się problemy ze stabilnością.
  17. Problemu szukaj w telefonie, nie w MiFit. Mam ciągle sparowany, wszystkie powiadomienia, pomiar pulsu co minutę i zużycie baterii przez MiFita jest na poziomie 1-3%. Podobnie samego BT w zasobach sprzętowych nie przekracza 3%, a czasami używam jeszcze zestawu głośnomówiącego BT. To jest praktycznie pomijalne w ogólnym rozrachunku zużycia baterii.
  18. Musiałeś nie aktualizować systemu i masz stare recovery z ograniczoną funkcjonalnością. Anglojęzyczne MiPcSuite nie działa bo jest za stare i nie rozwijane. Zadziała tylko chińskie w którym można przywrócić do ustawień fabrycznych. Tu masz temat z linkiem do pobrania i możliwością częściowego przetłumaczenia chińskiej wersji na angielski: http://en.miui.com/thread-2238273-1-1.html
  19. Niektórym sam się rozbiera bezinwazyjnie, ale próba wymuszonego rozebrania, jak dobrze sklejony, raczej pozostawi ślady. Może serwis fabryczny ma jakieś narzędzia naprawcze, tylko nie wiem czy z powodu małej wartości Bip-ai w ogóle się w to bawią.
  20. Chyba był. Jak zupełnie czarny ekran i na nic nie reaguje to prawie na pewno cegła. Nie wiem czy jakiś serwis w PL sobie z tym poradzi.
  21. No nie zawsze. Jeszcze trzeba rozróżnić wersje stable i dev. Czasami się zdarza że wcześniej wypuszczą global dev przed china dev. Co do bezpieczeństwa, to z odblokowanym bl jest zawsze wątpliwe.
  22. Tak, ale wszystkie wątki dotyczą telefonów na które zostały wgrane romy dla innej lokalizacji. Taka walka Xiaomi, żeby nie kombinować i kupować telefony przeznaczone dla twojego regionu.
  23. To w takim razie Magia, bo na wszystkich innych telefonach (nie tylko Xiaomi) odblokowany bl powoduje negatywny test Safety Net i nie działają. Możliwe że w przypadku tego modelu tak jest, tego konkretnego przypadku nie testowałem. Używasz globala? No to wszystko jasne, w twoim romie jest inny Fingerprint z romu z zablokowanym bl, dlatego działają.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...