Jump to content

lockerek

Moderatorzy lokalni
 • Content Count

  737
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

lockerek last won the day on March 14 2018

lockerek had the most liked content!

Community Reputation

78 Excellent

About lockerek

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 10/12/1990

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MIX2s

Recent Profile Visitors

1,570 profile views
 1. To ja pisałem.. chyba wina miui bo raz jest raz nie ma.. Dalej nie ma rozwiązania niestety. Chyba że ja coś nie wiem.
 2. Chodzilo mi o to brak reakcji na dotyk dymka albo zawiesił się dymek przy którym trzeba było zablokować i odblokować telefon żeby znów działało. Na tej wersji na razie ok. Spotify na androidzie 11 też dziwnie działa czasami nie ma w ogóle panelu sterującego po przeciągnięciu z belki palcem w dół. Dopiero jak się zresetuje apke to się pojawia..
 3. Czekam na opinie jak z dymkami z Messenger bo jest tragedia na poprzedniej wersji
 4. Nie wiem jak z wydajnością do A10 ale nie odczuwam jakieś dużej różnicy. Wszystko płynnie chodzi ,tylko wkurzają mnie dymki. Od czasu przejścia na 11 mam problem z powiadomieniami z aplikacji flashscore są przycięte..
 5. Od jakiegoś czasu nie mam paska do przewijania i przycisku Play na pasku zadań jak i na ekranie blokady. Specjalnie w apke muszę wejść żeby zmienić piosenkę.. Ma ktoś jakiś pomysł ? Edit: Dobra można zamknąć wątek poradziłem se, trzeba było wyłączyć tryb pełnoekranowy. Edit2: I znów to samo samo się zmieniło nie wiem czemu wina miui?
 6. U mnie na Mi9t pro czasami też mam problem z dymkami.
 7. Od Whatsapp jakieś problemy są z nim spróbuj odinstalować i wtedy zobacz .
 8. Zapomnij że będą znów normalne dymki wina androida 11
 9. Jestem ciekaw jak z gestami czy się zawieszają po odblokowaniu telefonu
 10. Na mi9t pro czasami gesty "zawieszają" trzeba gdzieś w inne pole nacisnąć żeby odwiesilo się. Druga sprawa czasami, ale rzadko tapeta dostaje freeza jak się odblokuje telefon i jest "zablurowana" Powiadomienia czasami są w połowie z cięte, są w połowie tekstu. (Zauważyłem w aplikacji flashscore)
 11. Jak dzwoni budzik to pojawia się ekran żeby wpisać kod odblokowujący a nie godzina budzika ,może nie takie potrzebne ale irytujące troszkę..
 12. Włącz debugowanie USB i zainstaluj z USB z opcjach programisty mi tak pomogło ukryć
 13. Tez to zauwazyłem przed spaniem mialem 4h SOT a rano juz mialem 2h
 14. Też mnie trochę denerwuje że nie ma na pasku zadań ikonek. Ludzie piszecie że macie problem z dźwiękiem itp,np. ja nie mam może dlatego że zresetowalem telefon jak wyszło aktualizacją do andka 11 i może tutaj tkwi problem
 15. U mnie na mi9t pro działa normalnie YouTube vanced i Spotify popatrzę jeszcze później i nic nie zamula.
×
×
 • Create New...