Jump to content

cr00x

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

cr00x's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Nie twierdzę, że wszystkie zdjęcia wychodzą źle. Większość jest ok. Ale część jest rozmazana. Część (szczególnie wieczornych) jest z ziarnem. Są S7 to wypada dużo lepiej. Obiektyw jest czysty. Da się zainstalować aplikację aparatu z S/8/9 na Mi8 ?
 2. Android: 8.1.0 MIUI: Global 10.0.2.0 Wydaje mi się, że to kwestia ustawień (lub używanej aplikacji) Zdjęcia wykonane domyślnym aparatem mam wrażenie że są gorsze od tych wykonanych aplikacją: Open Camera Stąd moje pytanie, co należy skonfigurować i jak używać. W ustawieniach aparatu nic nie grzebałem - a więc są domyślne Usuwanie szumów kreskowych : 50 Hz Kontrast, Nasycenie, Ostrość: Domyślnie Oświetlenie w domu było mizerne (chciałem uwiecznić dziecko jak wycinało dynię). Ziarno rzeczywiście jest - więc te domyślne ustawienia chyba nie są najlepsze (dla zwykłego użytkownika/pstrykacza). Mogę prosić o poradę, jakiego softu używać? Czy może czekać na aktualizację (tego z MIX3) czy może GCAM? Jak skonfigurować soft do zdjęć? Jak skonfigurować do filmów?
 3. Cześć, przyszedł do mnie właśnie Mi8. Śmiga aż miło - to trzeba mu przyznać. Jednak jestem rozczarowany jakością zdjęć/filmów. Wieczorem (w mieszkaniu, przy neutralnym oświetleniu) zdjęcia są zwykłe (nie specjalnie różnią się od tych z Mi5). Filmy przy ruchu się rozmazują. To samo robiłem S7 (żony) - zdjęcia bardzo ładne, filmy również. Coś źle robię? Coś muszę ustawić? Zainstalować? W recenzjach/testach na necie czytałem, że zdjęcia i filmy robi wyśmienite (teraz mam wrażenie, że te recenzje były sponsorowane).
 4. Cześć, czytałem ostatnio o tym, że telefony kupione ze źródła które było przeznaczone na chiny (a nie EU) - po aktualizacji softu mogą stać się bezużyteczne. W takim razie pytanie gdzie teraz kupować, żeby było bezpiecznie. Idealnie byłoby gdybym na telefon mógł dostać FV. Kolejna sprawa, to czy później będę miał możliwość instalacji miuipolska, czy będę zmuszony do korzystania z globala? Pozdrawiam
 5. Cześć, podpowiedzcie mi proszę, gdzie mogę wyłączyć (włączanie się ekranu i wyświetlanie powiadomienia) o tym, że telefon przełączył się na inny nadajnik (roaming krajowy). Jest to dość denerwujące. W chwili kiedy nie korzystam z telefonu - on sam włącza sobie wyświetlacz. A z racji, że mam go w aucie na wysokości twarzy - sam się jeszcze odblokowuje. Pozdrawiam
 6. Podpowiedzcie mi proszę, który lepiej telefon wybrać: https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-4x-qualcomm-snapdragon-435-octa-core-3gb-ram-32gb-rom-8779.html czy https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi4-qualcomm-snapdragon-625-20ghz-3gb-ram-32gb-rom-8651.html chciałbym na nim zainstalować ROM z miuipolska.
×
×
 • Create New...