bembenek

Użytkownicy
 • Content Count

  288
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Excellent

About bembenek

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja ten swój plik wgrywałem przez Gadgetbridge
 2. Jest w załączniku, to jest połączenie polskich fontów, wyciągniętych z tych "od Janusza" i oryginalnych. Jak nie potrzebujesz chińskich/japońskich, to wgraj te "od Janusza", bo nie będziesz widział różnicy, a samo wgrywanie trwa koszmarnie długo. Oczywiście wszystko się mieści, o to się nie bój. Mili_chaohu_moje.ft
 3. Czcionki "od Janusza" są niekompletne, dlatego plik jest taki mały. Kompletny plik, do którego dodałem polskie fonty, nie usuwając np. chińskich, ani żadnych innych, ma prawie 1MB. 995386 lut 18 2019 Mili_chaohu_moje.ft
 4. Mam w telefonie język angielski i chyba dzięki temu nie wgrało mi tego syfa. Ciekawe, czy jak ktoś już to ma, to jak przestawi telefon na angielski, czy zrobi mu downgrade FW do wersji 1.1.5.56, w której można mieć wgrane swoje czcionki i nie są nadpisywane.
 5. Kto powiedział, że ta szybka jest "odporna"? U mnie po paru dniach była porysowana, to jakiś tandetny plastik, ale nakleiłem folię i rysy są niewidoczne.
 6. Nie, to jest bieda. Zanim wgrałem pogrubioną czcionkę PL, to nie mogłem patrzeć na te malutkie, pokraczne literki, jak pomniejszony font z ZX Spectrum. A na rowerze bez zatrzymania niczego nie mogłem przeczytać. Czyli ten nowy soft do bani.
 7. Ta czcionka jest całkiem czytelna, chyba lepsza, niż oryginalna bez polskich znaków. Chociaż tu nie widzę polskich znaków, ale rozumiem, że akurat ich nie było w tekście.
 8. U mnie od zawsze wyświetla kto dzwoni, ale może dlatego, że mam w telefonie język angielski, podobno to ma jakiś związek.
 9. Czy ten nowy "polski" font jest jeszcze mniejszy, niż oryginalny? Ten oryginalny już był nieczytelny, a tu czytam, że jest jeszcze gorzej? I druga rzecz, jeśli FW są różne dla różnych języków, to jeśli przestawię język w telefonie na polski, to mi wgra ten najnowszy, "polski" FW, a jak zmienię na angielski, to z powrotem wgra najnowszy "niepolski", czyli teraz 1.1.5.56? Czy może już zostanie ten "polski", bo ma wyższy numer? Nie ciągnie mnie do tego "polskiego", tylko wiem, że 1.1.5.56 będzie się zawieszał w czasie treningów, może w nowszym to poprawili.
 10. Dobrze wiedzieć, nie będę przestawiał telefonu na polski.
 11. tylko MiFit, najnowsze i oficjalne
 12. Nie mam niczego nowego, zaktualizowało się do 1.1.5.56 i tak zostało. Może dlatego, że mam w telefonie język angielski, a firmware jest różny dla różnych języków czy regionów? Ale może to i dobrze, skoro piszecie, że ta nowa czcionka jest kijowa.
 13. Wgrało mi 1.1.5.56, czyli ten, w którym treningi się zawieszają. Nie wiem skąd bierzecie coś nowszego, u mnie nie ma.
 14. Na spacerach/rowerze potrafi uciąć kilka km, podobno to zależy czy trening włączymy z opaski, czy z telefonu, poza tym źle liczy odległość, już nie pamiętam, zawyża, czy zaniża, ale stale, od samego początku treningu (telefon ma dobry GPS i w innych aplikacjach odległość rejestruje dobrze, np. w Locus Map). Nie pamiętam czy to jest powtarzalne, czy dzieje się przypadkowo, opaskę ma żona, na początku tylko trochę testowałem, żeby się przekonać, że prawie nic nie działa tam dobrze. Dopóki nie sprawdzisz, to będziesz zadowolony, bo przecież "coś" pokazuje, jakieś cyferki są Pływanie czasem zarejestruje dobrze, a czasem zupełnie od czapki. A pod prysznicem sam potrafi się włączyć jakiś "trening".
 15. Puściłem aktualizację, zobaczę. Nie spodziewam się niczego dobrego, ale na starym zestawie (MiFit 4.07 bez aktualizacji FW i 1.1.5.04) od 2 dni przestała mi działać pogoda, w MiFit przestało działać ręczne wyszukiwanie lokalizacji dla pogody (z GPS niby pobiera lokalizację, ale zegarek pisze, że nie ma danych dla pogody), oraz zupełnie popsuła się rejestracja snu (chodzę spać o 11, a pokazuje, że o 2 w nocy, albo, że w nocy wstałem i nie spałem 2-3 godziny, wcześniej to działało w miarę dobrze). Przeglądam oferty innych zegarków, szkoda mi już czasu i nerwów na #xiaomilepsze