bembenek

Użytkownicy
 • Content Count

  296
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

About bembenek

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak masz zainstalowane N&F, to sam musisz rozwiązać problem, to nie jest oficjalne oprogramowanie i nikt nie powiedział, że działa dobrze (kiedyś straciłem 14zł na to coś, wyjątkowo nieudany zakup). Rozwiązywanie problemów zaczyna się od przywrócenia stanu fabrycznego, zalecanego i wspieranego przez producenta.
 2. Kupiłem ten gadżet Nilkina, syf nie do opisania, kawałek twardego plastiku, wciskanie i wyciąganie opaski to męczarnia, styki raz załapią, a trzy razy nie załapią, trzeba poprawiać, dociskać, przesuwać, aż w końcu złapie kontakt. Omijać z daleka, a tego trolla, który to reklamuje, wywalić z forum. Pełno tu takich, zachwalających jakieś szity, które w ogóle nie nadają się do użytku. Straciłem kilkanaście zł.
 3. Przedobrzyli z planowym postarzaniem produktu. Miało się rozpadać po 25 miesiącach, a niektórym rozlatuje się dużo wcześniej. Może kupiłeś model, przeznaczony dla krajów, gdzie obowiązuje 1 rok gwarancji, wtedy autodestrukcja produktu po 16 miesiącach jest uzasadniona
 4. Patrząc, jak moja żona potrząsa ręką, żeby włączyć ekran (tryb "większej czułości"), powiedziałbym, że to działa 50/50, raz zadziała, raz nie zadziała. Trzeba wykonywać taki zamaszysty, teatralny gest "patrzenia na zegarek". A gdybyś chciał mieć opaskę po wewnętrznej stronie nadgarstka (ja tak noszę zegarek), to właściwie w ogóle nie działa, trzeba zapalać ekran przyciskiem.
 5. Blokada w czasie pływania to inna sprawa, zresztą też nie działa dobrze, trening potrafi się czasem sam wyłączyć, podczas pływania.
 6. Równie dobrze można ją zdejmować z ręki, ale nie o to chodzi. Czyli, krótko mówiąc, opaska nie jest wodoodporna, bo woda zakłóca jej działanie. Nawet nie jest odporna na zachlapanie, jak najtańszy zegarek.
 7. Mojej żonie większość błędów i niedoróbek przestała przeszkadzać, bo już nie używa tych niedorobionych "funkcji", szkoda czasu i zachodu, prawie nic nie działa dobrze i nie będzie działało. Została jeszcze jedna wada, która nadal jej przeszkadza: pod prysznicem włączają się jakieś przypadkowe rzeczy, najczęściej jakiś trening. Ktoś wie czy można coś na to poradzić?
 8. Wczoraj zegarek mi się zaktualizował do 1.1.6.34, ale nie zmieniło mi fontów, które miałem wgrane, dalej mam swoje (polskie pogrubione).
 9. Ja ten swój plik wgrywałem przez Gadgetbridge
 10. Jest w załączniku, to jest połączenie polskich fontów, wyciągniętych z tych "od Janusza" i oryginalnych. Jak nie potrzebujesz chińskich/japońskich, to wgraj te "od Janusza", bo nie będziesz widział różnicy, a samo wgrywanie trwa koszmarnie długo. Oczywiście wszystko się mieści, o to się nie bój. Mili_chaohu_moje.ft
 11. Czcionki "od Janusza" są niekompletne, dlatego plik jest taki mały. Kompletny plik, do którego dodałem polskie fonty, nie usuwając np. chińskich, ani żadnych innych, ma prawie 1MB. 995386 lut 18 2019 Mili_chaohu_moje.ft
 12. Mam w telefonie język angielski i chyba dzięki temu nie wgrało mi tego syfa. Ciekawe, czy jak ktoś już to ma, to jak przestawi telefon na angielski, czy zrobi mu downgrade FW do wersji 1.1.5.56, w której można mieć wgrane swoje czcionki i nie są nadpisywane.
 13. Kto powiedział, że ta szybka jest "odporna"? U mnie po paru dniach była porysowana, to jakiś tandetny plastik, ale nakleiłem folię i rysy są niewidoczne.
 14. Nie, to jest bieda. Zanim wgrałem pogrubioną czcionkę PL, to nie mogłem patrzeć na te malutkie, pokraczne literki, jak pomniejszony font z ZX Spectrum. A na rowerze bez zatrzymania niczego nie mogłem przeczytać. Czyli ten nowy soft do bani.
 15. Ta czcionka jest całkiem czytelna, chyba lepsza, niż oryginalna bez polskich znaków. Chociaż tu nie widzę polskich znaków, ale rozumiem, że akurat ich nie było w tekście.