Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. @karol3w A usługa VoWiFi na tym numerze na karcie jest w Play uruchomiona (przez bok, albo czat w play24)?
  2. Ta teraz jest zawsze potrzebna. Serwis, lub zdalna płatna usługa kogoś z autoryzowanym kontem. A może jakimś cudem fastboot uda się odpalić i bl się nie zablokował. Wtedy w fastboot zadziała.
  3. Może tylko nieliczni ten problem mają. Osobiście nie widziałem takiego problemu na żadnym Xiaomi, a trochę w ręku miałem i konfigurowałem. Na Mi Note 10 Lite niestety tego nie sprawdzałem.
  4. Większość Xiaomi ma chyba czujniki zbliżeniowe optoelektroniczne i wykorzystywane równolegle do pomiaru oświetlenia. Dlatego soft ma tu duże znaczenie. W moim Mi9Lite Aida64 pokazuje że to jest tmd3702, ale tu działa prawidłowo. Nowsze droższe modele (np seria Mi10T) mają już ultradźwiękowe, i chyba dwa dodatkowe czujniki oświetlenia (360stopni) W tych powinno być dużo lepiej. A niezależny oficjalny serwis to najchętniej płyty główne wymienia, bo najwięcej kasy od Xiaomi za to dostaje. Problemy softwarowe olewają.
  5. Wszystko jedno byle fastboot. Może też być Indonezja (będziesz miał dialer z kontaktami od Xiaomi i nagrywanie rozmów).
  6. Spóźniłeś się, chwilowo wycofali. https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/surya/roms-eea-stable/
  7. Bez przesady. Czujnik zbliżeniowy jest. Rzeczywiście w niektórych telefonach jego działanie mniej lub bardziej zależało od czujnika światła, ale to raczej błąd oprogramowania.
  8. To nie problem. Tak ma być.
  9. FromWP

    Tryb Nocy

    A włączenie automatycznej jasności nie wyłącza tego? Nie widzę nigdzie planowania trybu nocnego, jedynie ustawienie jasności w tym trybie.
  10. Tak, ta opaska ma działający pulsoksymetr (MiBand 5 miała mieć, ale nie działa) i to może być to.
  11. Oprócz poprawek bezpieczeństwa z 1.12.2020 AOD z Supertapetami działa lepiej i dodali MiHome do centrum kontroli
  12. W sieci o tym routerze piszą że totalny badziew jeśli chodzi o wifi. Nie wiem czy nie będziesz musiał dokupić czegoś lepszego do wifi i podłączyć z tym zte kablem.
  13. Przy wysokim ISO i bardzo długich czasach dochodzą przypadkowe szumy matrycy. To nie muszą być hot piksele. Co do grzechotania, sprawdź czy jest takie samo przy włączonym i wyłączonym głównym aparacie. Jak to dochodzi z OIS to dźwięk powinien się zmieniać.
  14. Lepiej WPA2, a co to za router?
  15. @Mikkellos to normalne w telefonach z optyczną stabilizacją obrazu (OIS). W tym są ruchome elementy i jak aparat nie pracuje to mogą luźno latać. Normalne.
  16. Jak takie sama, a tylko z jedną problemy to na logikę wadliwa. Chyba że przekroczyłeś liczbę urządzeń które można podłączyć do routera. Jak tu można pomóc?
  17. Mam podobne dylematy, jeszcze nie ściągałem. Z poślizgiem nie powinno być problemu, ale obawiam się że naklejają fabrycznie folię bo zrezygnowali z powłok oleofobowych na ekranie (ta folia też nie ma, palcuje się i poślizg taki sobie). Tak prawdopodobnie jest taniej, a Huawei robi to już id dawna. Po zerwaniu trzeba by chyba jakieś szkło z dobrymi powłokami nakleić.
  18. Czyli nic nie zablokowałeś, bo to w tym przypadku nie działa. Nawet jakby działało to też bez sensu blokować możliwość odblokowania bl który już jest odblokowany.
  19. Raczej błędny trop. Chyba że dotyczy tylko niektórych tel. (romów) co jest oczywiście możliwe. Mam Whatsappa, Skypa, synchro z Google, MiCloud a problemu brak
  20. A próbowałeś public bety telefonu? Mam tą i w duecie z tą wersją kontaktów jest ok. Ale to Mi9Lite
  21. To akurat chyba nie ma znaczenia (ma w telefonach nie wymagających zgody producenta na odblokowanie BL), ale trzeba dodać konto w zakładce Stan odblokowania Mi, czego też nie zrobisz.
  22. @dino46 a jaki to router? Z niektórymi są problemy. Zmienić, dołożyć inny przynajmniej do WiFi.
  23. Nie naruszy. To oficjalna najnowsza aktualizacja którą i tak dostaniesz przez OTA. Tu strona z linkami do romów dla twojego telefonu. Pobierz pełny rom recovery (nie ota). Tylko jak to uszkodzenie fizyczne (w diagnostyce szwankuje) to nie pomoże. https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/apollo/roms-eea-stable/
  24. Bez odparowania zadziała. Wystarczy na nowym telefonie w MiFit zalogować się na to samo konto. Oczywiście w starym musi być wyłączony bt. Dane są na koncie, nie w opasce, ale resetować jej nie trzeba. A najlepiej od razu zainstalować zamiast MiFita, Zepp-a i w nim zalogować się kontem Mi.
  25. FromWP

    Fastboot/TWRP

    Pomoże. Nie musisz chińskiego, może być global, byle nie blokować bl.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...