vel_diablo

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About vel_diablo

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pytanie odnoście nazewnictwa romów. Miałem na telefonie wasz build o oznaczeniu PCXMIXM. Aby zaktualizować ściągnąłem z Waszej strony V11.0.7.0.PCXEUXM stable gdyż taka wersja była obecna w dniu wczorajszym na Waszej stronie. Poprzez TWRP wgrałem normalnie tą aktualizację i fon po niej nie wstał, zapętlał się i wchodził do TWRP. Konieczne było formatowanie. Po tym zabiegu miałem nowy telefon :). Potem jak przedmówcy pisali aktualizacja jest do V11.0.4.0.PCXMIXM. Czyli na nasz fonek musi być w nazwie PCXMIXM ?
 2. Witam. Pytanie odnoście modelu 8T i aktualizacji dla niego. Jak widać inne wspierane przez eu modele mają tygodniowe wypust zaś ten ma aktualizację eu jak wyjdzie global do niego. Czym to jest spowodowane ? Pozdrawiam Wojtek
 3. Witam. Chcę sprzedać telefon ale nie mogę go wyczyścić tj przywrócić do ustawień fabrycznych poprzez TWRP. Mam ostatnie TWRP dla słuchawki tj 3.3.0.10 które podczas próby formatopwania wywala błąd podobny to tego zapożyczonego screena aaaa.jfif
 4. Witam. Mój problem polega na tym iż będąc w TWRP nie jestem w stanie przesłać do pamięci telefonu zipa z softem eu. Bootloader odblokowany i wgrane TWRP. Po wysłaniu do telefonu pliku z softem po chwili przerywa kopiowanie. Nie pomaga ponowna instalacja TWRP. A i jeszcze jedno , telefon nie uruchamia się z globala a nie czyściłem danych. Czyli zrobiłem odlokowanie bootloadera i wgranie TWRP. Ok problem rozwiązany po wyczyszczeniu zaszyfrowanej partycji.
 5. Witam. U mnie po odblokowaniu bootloadera i wgraniu poprzez TWRP Miui Polska mam problem z zakończeniem pierwszej konfiguracji. Na samym końcu wywala błąd i nie da się jej zakończyć. Jakieś rady ? Dodaję, że wgrałem ROM ponownie z wyczyszczeniem wipe DATA.
 6. Witam wszystkich. Mam pytanko odnośnie samoczynnego wyłączania się Mi Boxa gdy przełączy się tv w stan spoczynku. Chce korzystać z Spotify bez udziału tv. Box podłączony jest do amplitunera poprzez analogowego jacka . Jednak gdy przełączę tv w stan-by to box po chwili się wyłącza. Z moi LG CEC / sprawdzone z tunerem z E2 na pokładzie, wzbudzenie działa ale już wyłączanie nie / nie działa poprawnie ale zastanawiam się czy to nie wina właśnie CEC.