Jump to content

vel_diablo

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

vel_diablo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam. U mnie po odblokowaniu bootloadera i wgraniu TWRP 3.4.0.0 nie udało mi się wgrać tego ROMU. Po wgraniu zapetla się do TWRP i nie pomaga Format Data ani Wipe. W poprzednim Poco syna też miałem ten problem. Z tego co pamiętam to pomogło wgranie niższej wersji globala i potem wyższej EU. Edit. Winna jest wersja TWRP do pobrania na stronie MIUI Polska.
 2. Telefon na chodzie. Pomógł Темирхан Магомедрасулович. Koszt 20$. Polecam.
 3. Witam serdecznie. Syn zmienił telefon na nowszy. W jego Redmi Note 7 było zainstalowane Miui 11 EU i postanowiłem wgrać 12 EU poprzez TWRP / telefon miał już odblokowany bootloader /Po wgraniu nacisnąłem aby zrobić restart i telefon nie wstaje ma czarny ekran. Nie da się wejść w Fastboot ani recovery. Aktualnie po podłączeniu do komputera jest wykrywany jako Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 na porcie 10. Poczytałem i prawdopodobnie telefon jest w trybie EDL ale instalacja poprzez MI Flash nie daje rezultatu. Wyskakuje komunikat " cannot receive hello packet " przy opcji clear all zaś w opcji z zablokowaniem bootloadera wyskakuje błąd autoryzacji konta dla EDL. Pomożecie jak zwykł mawiać Gierek ? Edit : Teraz nawet jak w opcji clear all idzie to potrzebna jest autoryzacja użytkownika dla EDL.
 4. Witam. U mnie po odblokowaniu bootloadera i wgraniu TWRP 3.4.0.0 nie udało mi się wgrać tego ROMU. Po wgraniu zapetla się do TWRP i nie pomaga Format Data ani Wipe. Czekam na ściągnięcie niżej wersji i ponownie zapodam. edit 1 :Dalej to samo petla do TWRP i na v 12.0.3.0 i na 12.0.4.0. O co kaman ? Edit2 : Po wgraniu Globala po MiFlash telefon wstał ale po ponownym wgraniu TWRP i Waszego ROM-u ponowne zapętlenie do TWRP. Wcześniej po wgraniu TWRP zrobiłem Format Data aby dane nie były szyfrowane zaś po stwiedzeniu zapętlenia po wgraniu ROM-u też probowalem Format Data i Wipe Data ale nadal to samo. Aktualnie wgrany ponownie Global.
 5. Czy na wersję rozwojową MIUI 11 rev. 20.1.2 EU będę mógł wgrać Miui 12 najnowsze rozwojowe EU bez utraty danych ? Telefon żony więc wolę się zapytać aby nie wykasować danych.
 6. Miałem to samo na najnowszym MIUI 12 EU dla naczej słuchawki. Trzeba było chwilę odczekać na ogblokowanie telefonu. Może nie tak długo jak u Cienie ale nie bylo to standartowe szybkie wybudzenie. Mam telefon ustawiony na wybudzanie liniami papilarnymi ale nie to nie jest problemem gdyż tak samo się zachowywał przy wybudzaniu z klawisza power albo poprzez podwójne kliknięcie. Zauważyłem ten problem dopiero po jakimś czasie gdyż na początku wszystko działało ok. Zfleszowałem ponownie telefon i działa jak ok. Poprzezdnie wersje MIUI EU nie mialy tego problemu. Edit. Po testowaniu użytkowania jak słuchawka troche poleży do ponownie długo trzeba czekać na jej wzbudzenie. Edit 2. Problemem u mnie była karta pamięci.
 7. A ostatnią rozwojową MIUI 12: 20.10.22 ?
 8. Witam czy tą wersję stable mogę wgrać na tygodniową MIUI 11 rev. 20.1.2 ? Telefon żony więc wolę się zapytać aby nie wykasować danych.
 9. Witam. U mnie po przejściu z Miui 11 na ten rom, system nie wstał. Konieczne było formatowanie danych i postawienie na nowo. Chyba, że trzeba czekać na wgranie romu w TWRP z 15 minut bo ja miałem wrażenie iż u mnie system się zapętlił i przerwałem proces. Potem jednak wgrałem rom na nowo i ponownie nie wystartował tylko wszedł po jakimś czasie do TWRP. Pomogło formatowanie danych.
 10. Witam. Mój 1c działa bez problemu ale mam jedno pytanie. Da się do niego połaczyć korzystając z telefonu poprzez dane komorkowe ? Odkurzacz jest podłączony do domowego routera na paśmie 2.4 mhz i będąc w domu gdy jestem podłaczony do tego samego wifi to normalnie mozna nim zarządzać. Jednak gdy staram się z nim połączyć poprzez telefon i dane komórkowe nie da się tego zrobić. Innymi sprzętami takimi jak kamera z oczyszczacz da się połaczyć.
 11. Pytanie odnoście nazewnictwa romów. Miałem na telefonie wasz build o oznaczeniu PCXMIXM. Aby zaktualizować ściągnąłem z Waszej strony V11.0.7.0.PCXEUXM stable gdyż taka wersja była obecna w dniu wczorajszym na Waszej stronie. Poprzez TWRP wgrałem normalnie tą aktualizację i fon po niej nie wstał, zapętlał się i wchodził do TWRP. Konieczne było formatowanie. Po tym zabiegu miałem nowy telefon :). Potem jak przedmówcy pisali aktualizacja jest do V11.0.4.0.PCXMIXM. Czyli na nasz fonek musi być w nazwie PCXMIXM ?
 12. Witam. Pytanie odnoście modelu 8T i aktualizacji dla niego. Jak widać inne wspierane przez eu modele mają tygodniowe wypust zaś ten ma aktualizację eu jak wyjdzie global do niego. Czym to jest spowodowane ? Pozdrawiam Wojtek
 13. Witam. Chcę sprzedać telefon ale nie mogę go wyczyścić tj przywrócić do ustawień fabrycznych poprzez TWRP. Mam ostatnie TWRP dla słuchawki tj 3.3.0.10 które podczas próby formatopwania wywala błąd podobny to tego zapożyczonego screena aaaa.jfif
×
×
 • Create New...