Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Niestety mogę tylko z użytkownikiem który też to ma. Czyli użytkowo tylko ciekawostka, ale sprawdzone i z jakimś Samsungiem i innym Mi9Lite w Ply działa. Ikona jest cały czas, a jak druga strona nie ma video to po kliknięciu dostaję komunikat że opcja niedostępna. W Mi9T pro widziałem zgłoszenia, że nie ma id dzwoniącego z volte. Możliwe że u Ciebie po zmianie modem config to volte nie działa (jakby działało prawdopodobnie nie było by id).
  2. Jak wyłączysz wifi przy włączonym volte w trakcie rozmowy nie masz znaczka LTE? Jaki masz telefon? Możliwe że w twoim to nie działa, ale w Mi9Lite działają obie funkcje, ikony volte i vowifi nie zmieniają się, nie migają. Dodatkowo działają rozmowy video, na którą można się przełączyć w trakcie trwającego połączenia. Nie jest to Duo, nawet nie mam zainstalowanego. Ikony volte nie widać bo się nie mieści, ale jest po rozwinięciu ekranu powiadomień.
  3. Oczywiście że ma. Nie ma przesyłania kablem po USB HDMI. Projekcja uruchomiona kafelkiem z szybkich ustawień może nie działać. Spróbuj Ustawienia, Połączenia i udostępnianie, Ekran bezprzewodowy i tam powinien znaleźć tv.
  4. Nie da się. To jest zapisane poniżej romu, żaden reset, flash nie pomoże, przynajmniej z Miui i z zablokowanym bootloaderem. Zawsze przy pierwszym uruchomieniu zapyta o hasło do konta.
  5. Nie ma innej opcji, jedynie odzyskanie hasła.
  6. Jak chodzi Ci o weryfikację numer to tak, sms jest wysyłany do Chin i musisz mieć możliwość wysłania takiego sms-a. Jak nie zweryfikowało numeru, to nie ma opcji żeby przywróciło stare sms-y. Na nie działającą weryfikację czasami pomaga zmiana języka w telefonie na angielski, możesz spróbować. Uprawnienia i czyszczenie danych masz w Ustawienia, aplikacje, tylko musisz zaznaczyć pokazywanie systemowych aplikacji (chmura jest chyba systemową).
  7. Ja się nie dziwię twojemu rozczarowaniu. Tylko opaskę masz od Huami, jedynie firmowaną przez Xiaomi. Na razie wygląda na to że Xiaomi się z tą firmą powoli rozstaje. Xiaomi niestety też coraz bardziej olewa klientów serwując masę błedów w oprogramowaniu.
  8. Odpowiedź jest prosta. Oprogramowanie czyli MiFit, Amazfit (teraz Zepp) jest uniwersalne dla różnych produktów, opasek i zegarków, dlatego zawiera dużo więcej opcji. W Zepp jest chyba trochę lepiej bo pokazuje tylko dane które dany produkt potrafi zbierać. Reszta jest nieaktywna i widać czego nie potrafi. Nie bronię opaski tylko napisałem jak to wygląda. Możliwe że coś zmienili, zepsuli i teraz nie potrafi danych wysokościowych pokazywać. Pokazuje tylko z urządzeniami które mają barometr.
  9. FromWP

    Zapętlony fastboot

    Musisz wymusić żeby uruchomił się w fastboot. W fastboot nie ma znaczenia czy miałeś włączone debugowanie czy nie. A potem jak nie ma innego wyjścia to miflash, rom global w fastboot i wszystko od nowa.
  10. Może chmurze Xiaomi odmówiłeś dostępu do sms. Sprawdź i ewentualnie nadaj uprawnienia. Funkcje czatu to inny temat i może nie działać, zależy to również od operatora.
  11. To co tu pokazuje, nie ma znaczenia.
  12. Chyba Ci jednak nie włączyli. Uruchamiałem znajomemu na Mi9Lite, potem wymienił go na Mi9T i nadal mu działa, zarówno volte jak i vowifi. Z volte pokazuje ID dzwoniących, rom global Miui12.
  13. Czyli co? Dają sobie wciskać wadliwe wyświetlacze od Samsunga, albo kupują je za pół ceny?
  14. Spróbuj zaktualizować MIUI Always-on display do najnowszej wersji alpha, powiadomienia powinny być o ile masz wszystko w ustawieniach popawnie skonfigurowane. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/always-on-mode/always-on-mode-alpha-2-6-551-09151653-release/miui-always-on-display-alpha-2-6-551-09151653-android-apk-download/
  15. Na razie to działa chyba tylko na Pixelach Googla. Prawdopodobnie jakieś zmiany w romie (Miui) dodatkowo są potrzebne
  16. We wszystkich telefonach z Miui 12 wywalili ten kafelek. Nie ma to związku z przywracaniem ustawień.
  17. Prawdopodobnie problem ze sterownikami USB, może trzeba aktualizować, albo reinstalować. Może jakieś nowsze chipset driver's są od AMD. Niestety Ryzeny miewają problemy z USB.
  18. Czyli dane się nie wyświetlają. Prawdopodobnie jakby telefon miał barometr to mogły by się wyświetlać.
  19. Chyba tylko z nieoficjalnymi programami które odczytują dane wysokościowe z map. Z MiFit, czy Amazfit chyba nie ma wysokości. Na przykład Bip ma czujnik ciśnienia ale uruchamiany razem z gps. Jak uruchomię trening z poziomu zegarka to mam dane wysokościowe, a jak z poziomu MiFita nie, bo wtedy nie działa gps z barometrem zegarka.
  20. A laptop na Intelu, czy AMD? Jeżeli jest jak napisałeś to problemu trzeba szukać w laptopie.
  21. Poszukaj w opcjach programistycznych. Coś z dźwiękiem po USB powinno być.
  22. Jak widzisz jest na oficjalnej stronie yi to chyba bezpieczna. Śledztwa dlaczego jej nie ma w sklepie nie będę przeprowadzał.
  23. Bo to do kamer domowych. Dla twojej chyba stąd pobierzesz http://www.xiaoyi.com/download/sports
  24. To jakaś anomalia. Jakby tak było to każdy uceglony można by postawić do życia, a niestety bez odblokowania bl MiFlashem nie można.
  25. Niestety do instalacji romu fastboot np MiFlashem musi odblokować. Jedynie romy recovery z tej samej linii można z zablokowanym instalować, ale nie MiFlashem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...