Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Telefon po drugiej stronie nie powinien mieć znaczenia (może dlatego że "Xiaomi lepsze"?). Ale skoro twierdzisz że na początku było lepiej, to może dziurki od mikrofonów się zapchały, bo są mikroskopowej wielkości i o to chyba nietrudno.
  2. Gorzej jest jak używasz obu, czy jak jednej? Mnie rozmówcy słyszą nieźle. Mi True Wireless Earphones 2 Basic to te same tylko inaczej je nazwali w naszej dystrybucji.
  3. Mam Mi True Wireless Earphones 2 Basic i każda ma nawet dwa mikrofony.
  4. Nie wiem czy to znaczy że przeszedł w tryb edl. W edl jest z reguły czarny ekran i Miflash powinien go wykrywać.
  5. Nie wiem jak to jest w telefonach Xiaomi z czystym Androidem. Możliwe że tryb edl (download) nie jest blokowany, bo z Miui jest. Wgranie romu w trybie edl to chyba jedyne rozwiązanie.
  6. Masz zablokowany bl, "bootloader unlocked no". Tak jak pisałem nic sam z tym nie zrobisz, nawet w trybie edl jakby udało się w taki tryb go wprowadzić. Jak masz z oficjalnej dystrybucji i gwarancję to powinni Ci w ramach gwarancji naprawić. Jak nie, może Micenter pomoże. Co do oem unlock, to nie spojrzałem że to A1 i by prawdopodobnie zadziałało gdyby w opcjach programistycznych było odhaczone.
  7. Nie są brandowane, przynajmniej w polskich sieciach. Ale ostatnio pojawił się nowy problem, czyli blokowanie telefonu zakupionego u operatora za którego nie są spłacane raty, po numerze IMEI i na to trzeba uważać. Tak, wgranie custom romu wymaga odblokowania bl, ale nie trzeba obecnie niczego zgłaszać, jedynie odczekać chyba 172 godziny. Ten telefon całkiem przypadkowo ma chyba najmniej zbugowane oficjalne romy. W Play po uruchomieniu volte i vowifi nawet rozmowy wideo po sieci komórkowej w nim działają.
  8. Komenda "fastboot oem unlock" nie działa w telefonach blokowanych przez producenta. Ta komenda nie sprawdza stanu bl, tylko go odblokowuje. To co zwraca po tej komendzie o niczym nie świadczy, oprócz tego że komenda nie działa. Do sprawdzenia czy bootloader odblokowany, można użyć komendy "fastboot getvar all". Prawdopodobnie masz jednak bl zablokowany i sam niewiele zrobisz, bez konta z uprawnieniami do wgrania romu w trybie edl (download).
  9. @Oldsnake Ustawienia, dodatkowe ustawienia, asystent dotyku. Chyba że w poco tego nie ma.
  10. Czego oficjalnego byś nie zainstalował to gwarancji nie stracisz. A to oficjalne aktualizacje. W ramach gwarancji naprawiają nawet telefony popsute nieoficjalnym softem.
  11. FromWP

    Czy jest inny soft?

    @arpico jest oficjalny global indonezja, Do wgrania przez fastboot, trzeba odblokować bootloader, potem można zablokować
  12. Może to dodatkowo kwestia romu i telefonu. U mnie Miui 12 Mi9Lite. Z tego co pamiętam tej opcji kiedyś nie było. Jedyna rada z tym co masz, to zaimportowac kontakty z sim i nie używać SIM do kontaktów.
  13. Tak w m365 bo zero amoryzacji. Ta ma amortyzatory przodu i tyłu z regulacją. Sam nie porównywałem, ale recenzenci pisza że mniej trzęsie od m365 pomimo mniejszych i litych kół.
  14. Prawdopodobnie masz jakąś starą wersję kontaktów. Ja mam 3.31.1 i mam tak Na apkmirror znajdziesz nowszą, może być beta.Widget blockquote
  15. Nigdzie. W ustawieniach przy zaznaczeniu opcji "zawsze" jest napisane że w ciemności i tak będzie gasło. Przy normalnym oświetleniu powinien świecić cały czas. Tylko że ta "ciemność" według Xiaomi jest dosyć jasna. Sama aplikacja nazywa się Ekran zawsze włączony i jak włączysz pokazywanie wszystkich aplikacji to będzie.
  16. @Leser w złym miejscu szukasz. Nie w ustawieniach tylko w opcjach wyświetlania kontaktów to jest. Klikasz trzy kropki po prawej na górze i dalej dostosuj widok.
  17. Twój telefon nie ma blokady oem bootloadera, tylko fabryczną Xiaomi. Moim zdaniem to ustawienie w telefonach Xiaomi blokowanych przez producenta nic nie zmienia. Można zaznaczyć, lub nie. To nie zablokuje odblokowanego bootloadera, tylko po co to ruszać?
  18. A miała mierzyć? Ona nie ma czujnika ciśnienia atmosferycznego, a chyba tylko w ten sposób zegarki Huami to potrafią robić.
  19. Niestety na Mi Note 10 Lite nie ma indonezyjskiego.
  20. Nie tylko tobie. Jak widać wydali nową "lepszą" wersję. Akurat Saturna nie używałem bo za jasny dla mnie i amoleda.
  21. @Paraglobularna ja bym jeszcze jako alternatywę m365 rozważał Ninebota KickScooter ES2. Ma lite opony, ale amortyzowane obydwa koła. Przynajmniej łapanie gum odpada. Z drugiej strony Xiaomi chwali się że w najnowszej serii (np w Mi Electric Scooter 1S) poprawili sporo elementów, między innymi trwałość ogumienia.
  22. Tu można zaplanować ale tylko zwykłe oszczędzanie. Ultra niestety nie, ale możesz zaplanować całkowite wyłączenie i włączenie telefonu w nocy.
  23. FromWP

    Ładowarka

    Jakieś ma (prawdopodobnie QC2.0). Jakby nie miał to ładowarka by mu nie podała 9V. Tylko telefony i ładowarki Honora i Huawei nie do końca są zgodne ze standardami Qualcomma. Ale krzywdy mu nie zrobią.
  24. Odinstaluj aktualizację Mihome. Ta wersja jest skopana. Miałem takie same komunikaty.
  25. Tak
×
×
  • Dodaj nową pozycję...