Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. FromWP

    Wifi calling nie działa

    W T-mobile vowifi i volte nie działa na kart, tylko w abonamentach.. Zapytaj w bok czy w tym Mix działa. W RN9pro to w T-mobile działa, w RN9 chyba też powinno.
  2. Musisz zalogować się w Zepp tym samym kontem co w MiFit, bez rozparowania opaski w MiFit. MiFita można odinstalować. Wtedy Zepp powinien znaleźć.
  3. Nie wiem dlaczego, ale sprawdziłem u siebie (Mi9lite) i po wymuszeniu tylko LTE VoLTE znika. Mam ustawione preferowane LTE i praktycznie nigdy nie widzę 3G i zawsze jest działające VoLTE. Fakt że w miejscach w których przebywam mam dobry sygnał LTE.
  4. A nie wystarczy Ci ustawienie preferowanego LTE? Jak wybierzesz tylko lte to nie będzie działać VoLTE.
  5. To spróbuj ją wyjąć i ponownie założyć. Może zacznie kontaktować. Nie masz nic do stracenia.
  6. Youtube pomoże, "Redmi S2 disassembly", albo inny podobny model. Redmi 3, 3s, 4x otwierałem posiłkując się YT.
  7. Zdejmij tylną obudowę i sprawdź czy tasiemka od czytnika palca jest dobrze włożona. To najczęstsza przyczyna nie działania.
  8. Nie wiem, tu nie pomogę.
  9. Jak zalogujesz się w Zepp tym samym kontem Mi co w MiFit to wagę powinno widzieć.
  10. Z jakiego powodu zmieniłeś Mi9T na RN9S? Z reguły seria Mi ma lepsze modemy i obsługuje, agreguje więcej pasm od Redmi.
  11. W kontaktach powinieneś mieć. Nie ma w dialerze (telefonie).
  12. Ile, dwa miesiące? Ze względu na dialera z kontaktami i wiadomościami od Xiaomi wybrał bym Mi9T. Jak używałeś dotychczas tych programów, to przeżyjesz mały szok po przesiadce na programy Googla. Przekonasz się i zrozumiesz dopiero zaczniesz używać.
  13. Skąd ty wziąłeś emui? W Xiaomi jest Miui.
  14. Pierwszy zrzut jest bez rozmowy, czyli mam dostępne. Tak na vowifi też mam rozmowy video dostępne w stanie usługi IMS. Tylko że to Mi9Lite.
  15. Suwaczki mam chyba tak samo i rozmowy video działają. Wklejam zrzut w trakcie rozmowy.
  16. No nie masz, bo masz włączone vowifi. Wyłącz vowifi, włącz volte i wtedy sprawdź. W danym momencie może być aktywna tylko jedna z tych usług, albo volte, albo vowifi.
  17. U mnie nie jest przekreślona, ale po próbie pobrania komunikat, że nie udało się pobrać. W starszych wersjach Saturn był wbudowany, możliwe że będzie do pobrania jak Ziemia i Mars.
  18. @esem Mi9T o ile jeszcze gdzieś dostaniesz. Ostatni z dialerem miui, nagrywaniem rozmów. 9Tpro ma to już od Googla.
  19. Dostępny, tu link do fastboot https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QJOIDXM/merlin_id_global_images_V12.0.1.0.QJOIDXM_20200807.0000.00_10.0_global_b1a2750067.tgz Jest też jakaś wersja turecka dla tego telefonu, ale nie wiem jak tam z dialerem.
  20. Nie można tego zmienić, zwalniać nie powinien.
  21. To już nie jest ta sama stajnia. Rozstali się i Yi działa samodzielnie z własnymi aplikacjami. Jedynie kilka starszych kamer obsługuje MiHome. Rozwiązania nie znam, sam używam dwóch aplikacji.
  22. To normalne. Jak kasujesz z PC, to tylko z pamięci a w chmurze zostaje, dlatego wraca po synchronizacji. Jak kasujesz w telefonie z poziomu galerii to kasuje również w chmurze, bo galeria ma taką możliwość.
  23. Kliknij w Pokaż podsumowanie, to może będzie wiadomo jaka wtyczka i czego ten błąd dotyczy. Sam komunikat niewiele mówi.
  24. Nie. Kabel do edl niczego nie rozwiąże. Instalacja w edl bez specjalnego konta jest zablokowana. Miflash tylko w fastboot, oczywiście rom fastboot musisz mieć.
  25. Na kartę tylko Play i z Mi10lite powinno działać. Nie wiem czy automatycznie, ale po ręcznym uruchomieniu tak.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...