Jump to content

J1967U

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

J1967U's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. To nie był mój telefon a z rodziny ... Nie nie został rozwiązany problem .. Po restarcie telefonu i wejściu w kontakty / książkę / pojawiają się zduplikowane numery z nazwiskami które trzeba ręcznie usuwać . Scalanie nie pomaga ponieważ jedne są z prefixem i numerem kraju a duplikaty mają sam numer .
 2. Redmi 8 przestał działać środkowy przycisk włączający asystenta google . Przypisywałem do innych w menu przycisków / do lewego i prawego/ ale nic to nie pomogło . W ustawieniach mam włączonego asystenta . Wprawdzie to nie mój telefon a tylko pomagam ale sam mam dwa inne xiaomi więc mam się na czym wzorować a mimo to nie potrafię uruchomić na tej jednosce .. Na polecenie głosowe "OK GOOGLE" się bez problemu włącza .
 3. Frrancuz ... ten telefon używa starsza osoba i od czasu do czasu muszę uporządkować jego tele.. Z wszystkim sobie radzę ale z tymi dwoma zagadnieniami niestety nie
 4. Niedawno pojawił mi się dziwny mały nawias który jest wyblakły na brzegu każdej lewej strony . Gdy ten nawias przesunę na środek to zmienia się w czarne kółko a po jego stuknięciu rozwija się w czarne menu z mniejszymi po bokach nazwami skrótów ..Jak to zlikwidować . Drugim problemem jest wyskakującym komunikat / czarne literki na białym tle / . komunikat ten wyskakuje np: po czyszczeniu ramu i utrzymuje się bardzo długo do kilku minut co uniemożliwia w tym czasie chociażby pisanie sms.
 5. Witam .... posiadam redmi 4X który jest zabezpieczony odciskiem palca ..Niestety co 72 godziny chce abym wpisał kod .. dla mnie to bez sensu - no chyba ,że ktoś mi palec zaiwani :) ..Jak to usunąć o ile można .
 6. Witam . 1} pytanie ....Po skasowaniu kontaktu z książki i restarcie telefonu ponownie w książce pojawiają się wcześniej usunięte kontakty Wyłączenie wszelkich powiązań /synchronizacji / nie dało rezultatu - więc przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych i zalogowałem się na nowo utworzone konto i nic to nie pomogło - gdzie popełniam błąd ? 2} pytanie ... W książce mam jak już to pojedyncze kontakty a gdy wchodzę w funkcję czat / sms/ to tam są wszystkie podwójne .
×
×
 • Create New...