Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Myślę że warto, a link podany wcześniej jest oficjalnym podanym przez moderatora. Mogli jeszcze nie wyrzucić w miejsce które wkleiłem, często tam pojawiają się z opóźnieniem.
  2. Wszystko jest ok. Nie zawsze wyświetla sukces. W tym przypadku paused znaczy że skończyło i wszystko się wgrało prawidłowo.
  3. Trzeba ręcznie.
  4. Nie dla mnie, tylko tak Chińczycy nazywają wczesne wersje global stable wysyłane losowo przez ota. Ja tej nazwy nie wymyśliłem. Jak się sprawdzą to wysyłają wszystkim i wtedy jest to stable. Nie ja to wymyśliłem. Jak to pisałem to w oficjalnym linku tej wersji jeszcze nie było, dlatego napisałem że to może być właśnie beta stable. Teraz widzę że ta wersja pojawiła się już w miejscu oficjalnych wersji, czyli nie jest to beta: http://en.miui.com/download-320.html
  5. Nic raczej nie zrobisz. To chyba model z własnym procesorem od Xiaomi i komendy dla Qualcomma nie działają.
  6. Może kropki w nazwie twrp. Zmień nazwę pliku twrp na recovery.img to będzie łatwiej. A kombinacją klawiszy przy włączeniu tel też nie wchodzi? Vol+ vol- i power przytrzymane równocześnie powinny uruchomić w twrp (może vol+ i power też). Czasami nie chce wchodzić z poziomu aplikacji aktualizacje.
  7. Pobierasz rom recovery (format pliku .zip) kopiujesz do telefonu i dalej jak napisałeś, czyli "Potem aktualizuję przez --> zaktualizuj z pliku zip i wszystko dzieje się z automatu". Tylko to jest chyba jeszcze wersja beta stable.
  8. Ale romy global stable dla większości telefonów Xiaomi to padaka, dla tych na snapdragonach też. Tu rzeczywiście jest problem, bo ludzie z takimi kupują i się męczą. Stable powinny być dopracowane, a niestety nie są i ze stable tylko nazwa romu jest stable.
  9. Ale to co napisałeś to chyba nie wina Mediateka, tylko starego niedorobionego romu. Masz nowsze wersje dev, global, czy eu/pl. Powinno być lepiej
  10. Może zapytaj w dziale dla twojejo telefonu. A chyba chodzi o to, że nie ma nowszej wersji, a twoja to też beta global stable. Tu masz link do oficjalnych wydań dla twojego telefonu: http://en.miui.com/download-309.html
  11. Tak ale dla romów dev, ty masz stable i tu aktualizacje są rzadziej. Przez ota nie wszyscy dostają w tym samym czasie, musisz poczekać, albo ręcznie pobrać rom, skopiować do tel i uruchomić aktualizację z pliku. Jak wciśniesz pobierz aktualizację to prawdopodobnie pobiera to co masz, a być może nowy rom, jak przerywasz proces to się nie dowiesz co pobiera.
  12. Musiał byś jeszcze napisać która to wersja, 811, 813, czy jeszcze inna (pod baterią powinno być jaka wersja). Jaki rom wgrywałeś, global, czy eu/pl. Najlepiej wklej screena z informacji o telefonie. Jak to się stało po aktualizacji, to możliwe że problem softwarowy.
  13. Na szczęście to chiński MiPcSuite jescze trochę działa, ale niedługo też chyba przestanie, bo przestali to wspierać (angielskie już dawno przestali). Jakby działało dobrze jak na starszych telefonach i romach (chyba do androida 4.4) to tam była opcja wyświetlania ekranu tel na moniorze. Było by łatwiej.
  14. Musi być chińska, z angielską nie zadziała. Ale co dalej tam klikać to już sami musicie sprawdzić. Czasami nie chce zaakceptować pliku i wywala error.
  15. Mógł mieć to ustawione na początku przełączników. Niestety rada na przyszłość, nawet jak używa się globala, to lepiej odblokować bl. Wtedy w razie problemów zawsze można wgrać rom fastboot w trybie fastboot, a ten tryb daje się prawie zawsze odpalić, nawet bez systemu.
  16. To nic innego nie wymyślę. Masz ustawione w ustawieniach sim zawsze odbieraj mms nawet jak dane komórkowe są wyłączone?
  17. Jakiś koleś na forum en.miui poradził sobie lataką z połączeniem do telewizora przez wi-fi display (cast). Wtedy widać co się robi i łatwiej dalej działać.
  18. Zdecydowanie 4a, nowszy tel, Android, obsługuje sd do 256Gb, bt 4.1 (honor 32Gb i bt 4.0), nowszy procesor, na pewno dłuższe wsparcie. Jeszcze 4a zamiast czytnika ma jako jeden z nieliczny h Redmi wybudzenie dwuklikiem. Otwórz sobie porównanie obydwu np na gsmarena i wszystko będziesz wiedział.
  19. Tego akurat nie, ale jest tego cała masa. np "iOS9 afterglow"
  20. Procesor daje radę przy normalnym użytkowaniu. Minusy, to mniejsza bateria, brak fingerprinta, plastikowa obudowa i taki sobie ekran, w porównaniu do 4x. Ale cena sporo niższa i wszystko działa.
  21. Jak masz EBBG to możesz spokojnie instalować. Dziasiaj znajomemu z taki aktualizowałem i problemów nie było. A odradzam dla Tianma, bo zapomnieli w ostatniej aktualizacji o tym wyświetlaczu i po aktualizacji ekran jest zupełnie czarny. Dosyć poważny problem o którym piszą w różnych miejscach, na tym forum też.
  22. To może na tym romie coś nie halo. Jak nie masz wyświetlacza Tianma, to zainstaluj najnowszy 7.4.6. Nie zaszkodzi a może pomoże.
  23. Prawie, tylko tam Majster wgrywa twrp i rom eu/pl. Jest tam ewidentny błąd bo zaleca zrobić wipe system w twrp, co niektórym szkodzi. Żeby wgrać twrp i rom eu/pl, to najpierw musisz odblokować bootloader. Ty masz globala (chyba prawdziwego) dlatego napisałem jak naprawić to co masz.
  24. To wygląda na oficjalny, ale dlaczego ci się zawiesiły aktualizacje nie wiadomo. Jeszcze mówisz że nie można do ustawień fabrycznych sprowadzić. Tak jak pisałem, flash romu fastboot w edl wszystkie błędy naprawi.
  25. Jak tak, to niestety chyba jedyna opcja to wgranie romu fastboot MiFlashem w trybie edl. Na pewno masz oficjalnego globala? Tu poradnik jak to zrobić, a link do najnowszego romu fastboot już masz https://miuipolska.pl/forum/topic/10752-kompendium-wiedzy-redmi-33spro-rom-bootloader-recovery-root-faq/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...