Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Gdzie ma być robiona kopia ustawiasz w: Ustawienia, Pamięć, na samym dole Ustawienia nośnika danych, Kopia zapasowa. Tam wybierasz SD.
  2. Tu masz dosyć tanio z Polski, obydwie wersje. Działać będzie, w najgorszym razie jakiś rozdzielacz czy przejściówkę do gniazda będziesz musiał kupić. http://fostertechnologies.pl/pl/p/XIAOMI-ROIDMI-2S-LADOWARKA-BLUETOOTH/185
  3. FromWP

    Mi Band 2

    Tak w tandemie, na razie się nie gryzą, ale podobno ma też działąć bez MiFita. Ponieważ w darmowej wersji można dodać tylko dwie aplikacje do powiadomień, a potrzebuję więcej, to resztę ustawiłem w MiFit i tak żeby powiadomienia się nie dublowały. Jedna niedoróba w ustawieniu powiadomień nagłówka czy treści, to niezmienialna ikona, może być tylko telefonu, niezależnie od aplikacji. Za wcześnie na podsumowania, ale na pewno lepsza od N&F. W tej chwili mogę tylko powiedzieć, że bardziej mi się podoba od N&F, działanie sprawdzam.
  4. FromWP

    Mi Band 2

    Ja testuję, ale dopiero godzinę. W porównaniu do N&F o niebo lepiej poukładana, logiczniejsza i ładniejsza. Zero problemów przy uruchomieniu (N&F wywala błędy już przy pierwszym uruchomieniu, kupiłem i nie używam). W darmowej wersji (pro kosztuje 3,20USD) tylko dwie aplikacje poza telefonem i sms, można dodać do powiadamiania, ale powiadomienia dosyć rozbudowane. Jak działa w praktyce to napiszę, za parę dni. Jak się sprawdzi to kupię pro. Na razie mi się podoba.
  5. Na pewno wgrać rozpakowany folder z romen bezpośrednio ma c:/. Nie dość, że masz za długą ścieżkę dostępu, to jeszcze po drodze spację w nazwie folderu. A masz odblokowany bl? Bo wgrywasz w trybie fastboot.
  6. To chyba już nieaktualne, na tym stable 8.2.3 i dev-ach powinno się dać odblokować oficjalnie. Romów eu/pl nie było, teraz już są. Jak jest odblokowany bl i można uruchomić twrp (nie trzeba instalować), to i na globala można wgrać supersu.
  7. Czasami tak się zdarza że się zawiesi i nie chce. Może jakiś błąd w pliku pobranego romu. Jeżeli tak to możesz spróbować recznie pobrać rom, wgrać do telefonu i uruchomić aktualizację z pliku. Albo poczekasz do następnego wydania (to już jutro) i może przejdzie. Jak nie to trzeba wgrać cały rom fastboot MiFlashem z opcją flashall i potem odtworzyć dane z kopii lokalnej. Link do ostatnich romów: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=576469&highlight=rom%2B7.4.13
  8. Romy fastboot do Mi4c to chyba tylko chińskie. Chińskie masz tu po chińsku, ale najnowsze. Stable jest chyba na Androidzie 5.1 a dev na 7.0. Gdzie znaleźć na 6 nie wiem. http://www.miui.com/shuaji-393.html a konkretnie do twojego, stable: http://bigota.d.miui.com/V8.2.1.0.LXKCNDL/libra_images_V8.2.1.0.LXKCNDL_20170110.0000.00_5.1_cn_c60ccb13c7.tgz dev: http://bigota.d.miui.com/7.3.30/libra_images_7.3.30_20170330.0000.00_7.0_cn_51cf4186b2.tgz
  9. Bo ten plik powinien być w rozpakowanym folderze romu. I cały ten folder wskazujesz w miflashu. Rom musi być fastboot z rozszerzeniem .tzg tylko rozpakowany (najczęściej trzeba dwa razy rozpakować, najpierw do .tar, potem masz cały katalog z plikami i folderwm images), nie recovery z rozszerzeniem .zip.
  10. Chyba chcą żebyś się zarejestrował na forum en.miui. Jak to zrobisz, powinno być miał po angielsku. Co do romu, to śmieciowy ( jak masz Redmi 4), a na ile straszny to trudno powiedzieć.
  11. FromWP

    Mi 6 bez jacka?

    A gdzie o tym amoledzie, bo ja wyczytałem że na szczęście IPS fullhd. Osobiście z różnych względów wolę dobre LCD. Jacek obecnie nie jest do szczęścia potrzebny, byle by jeszcze w Miui przynajmniej korektor po BT działał. Odporność na zachlapanie to duży plus i tego od dawna brakowało w Xiaomi.
  12. FromWP

    Zakup ładowarki

    Ale tam piszą o ładowarkach HTC i LG, które nie są do końca zgodne z QC3.0. Z Blitzwolfem i Aukey nie powinno być problemów.
  13. Nie ma i raczej nie będzie. Trzeba odblokować bl i wgrać rom eu/pl. Na zablokowany to co najwyżej china dev, tylko po to żeby odblokować.
  14. Tak może, przeszedłeś na dużo starszą i inną wersję. Może reset do ustawień fabrycznych pomoże, jeżeli nie, to może jeszcze raz wgranie tej samej wersji.
  15. FromWP

    Mi Band 2

    Nie
  16. Spróbuj programem Quick Shortcut Maker ze sklepu. To potrafi zrobić skrót (ikonę) na pulpicie z zainstalowanych aplikacji, ukrytych ustawień itd.
  17. Tak, zakomunikuje ci po chińsku na czerwono, że nie może zweryfikować, wgrać i nie wgra. Nic nie powinno się stać.
  18. FromWP

    Mi Band 2

    To sprawdź jaką masz wersję MiFita. Najnowsza to 2.4.1, jak masz starszą i nie znajduje aktualizacji to możesz pobrać apk z apkmirror i ręcznie wgrać: http://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&s=mi+fit Przy pomiarze pulsu powinna świecić od dołu na zielono, jak nie świeci to nie zmierzy.
  19. Bo to musi być chińska wersja MiPcSuite, angielska jest za stara i nie działa z romami powyżej androida 4.4. Telefon trzeba podłączyć w trybie recovery (rysunek tel z kabelkiem) i można wgrać rom z pliku zip na komputerze https://miuipolska.pl/forum/topic/24308-czarny-ekran-po-aktualizacji-miui-telefon-działa/?do=findComment&comment=335642 Ale nie ma pewności czy to też zadziała. Na pewno zadziała rom fastboot wgrany MiFlashem w trybie download (edl). Tylko nie wiem czy uda ci się ten tryb wymusić na twoim romie.
  20. Mam pytanie. Czy nie wystarczyła by podmiana tego pliku modemu NON-HLOS.bin od razu w paczce instalacyjnej całego romu? Na przykład w romie fastboot dla Kenzo zastąpienie NON-HLOS.bin z Kate w katalogu images?
  21. Na ostatnim global dev 7.4.13 wszystko się synchronizuje bez problemu. Przypuszczam że na eu/pl też. Niestety nie wszystko co się ściąga ze stron .ru jest bezpieczne. Nie wiem jak ten rom, ale tak ogólnie.
  22. Nie ma, ale nic to nie zmienia, bo romu z pl też dla niego nie ma.
  23. Nie da się bo nie ma Miui na Androidzie 7 dla 3s, możesz nie szukać. Kiedy i czy będzię nie wiadomo. Na razie z tym 7 na miui jest więcej problemów niż korzyści, a wersja Androida ma w miui drugorzędne znaczenie. Poziom poprawek Androida na romie 7.4.13 jest z kwietnia 2017 bez Androida 7.
  24. Takie pobieranie nie ma sensu i cały czas będzie pobierało ostatnią wersję dostępną przez ota.. Przez aktualizacje ma sen pobieranie tylko jak znajdzie nową aktualizację. Nie wiem czy to bug, ale tak jest. Jedynym sensownym wytłumaczeniem jest to, że w razie problemów zainstalowanie ponownie tej samej pełnej wersji romu czasami naprawia błędy.
  25. Tam zawsze coś się ściąga, okaże się co. Jakby było dostęne dla ciebie przez ota to by wyszukało po kliknięciu wyszukaj. Tylko przez ota nie wszyscy dostają równocześnie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...