-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Czarny ekran po aktualizacji miui - telefon działa
FromWP odpowiedział(a) na TomoB temat w Problemy techniczne
Jak ściągniesz od góry ekran powiadomień to wygląda tak i na drugim gdzie jest to MTP, może to pomoże: -
Czarny ekran po aktualizacji miui - telefon działa
FromWP odpowiedział(a) na TomoB temat w Problemy techniczne
Wszystko jedno, chyba lepiej do pamięci telefonu, bo szybsza. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
To pobierz ręcznie przez komputer, wgraj do telefonu i uruchom instalację z pliku w aktualizacjach. Coś tam ci się pokopało, co to nie wiadomo. Tu masz linka do najnowszej wersji, pobierasz rom recovery dla Redmi 3 :http://en.miui.com/thread-567664-1-1.html -
Czarny ekran po aktualizacji miui - telefon działa
FromWP odpowiedział(a) na TomoB temat w Problemy techniczne
Prawie na pewno masz dev. Jakbyś się pomylił to co najwyżej stracisz dane, bo przy przechodzeniu ze stable na dev i odwrotnie robi pełny wipe danych. Niczym innym to nie grozi. -
Czarny ekran po aktualizacji miui - telefon działa
FromWP odpowiedział(a) na TomoB temat w Problemy techniczne
Na ostatnich wydaniach global dev działa najprostsza metoda (przynajmniej z odblokowanym bl, nie wiem jak z zablokowanym, bo to też o dziwo ma wpływ na przechodzenie do edl), czyli podłączenie wyłączonego tel do kompa normalnym kablem, trzymając obydwa klawisze głośności. O dziwo kabel deepflash nie działa, ale nie potrzebny. Na global stable to nie działa. Co do czarnrgo ekranu to podobno problem występuje na tel z ekranami Tianma. Na tych z BOE i EBBG najczęściej spotykanych problemu nie ma. -
Czarny ekran po aktualizacji miui - telefon działa
FromWP odpowiedział(a) na TomoB temat w Problemy techniczne
Mam BOE i problemu nie ma, ale w złotym znajomego z oficjalnej dystrybucjii gdzie ma ten drugi, też działa. -
Redmi 4A - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Strawqens temat w Dyskusja ogólna
To taki najtańszy budżetowiec od Xiaomi. Cudów nie ma, ale wszystko działa, mogło by być lepiej, ale w tej cenie bez konkurencjii. Zasięgi sieci, wi-fi, bt we wszystkich Xiaomi jest ok (no może poza GPS, ale to tylko w tych "flagowych"). -
U mnie działa i nigdy nic z tym nie robiłem. Lepiej wklej jaki masz rom. Tak to wygląda (niestety menu po angielsku bo powiadomienia ID w mi bandzie2 wtedy mi działają)
-
No to w twoim przypadku Error 7 znaczy błąd weryfikacji romu i w sumie dobrze ze się nie wgrał.
-
Error 7 to inna bajka i miewa wiele znaczeń, ale nie powinien. Pisałem o zwisie na logo Mi po wgraniu twrp na globala i restarcie do systemu.
-
A na jaki rom to TWRP wgrywałeś? Jak na globala i zrobiłeś restart do systemu to to było błędem. Trzeba od razu wgrywać rom eu/pl po wgraniu twrp bez restartu do systemu (przy globalu, bo gryzie się z twrp).
-
Musisz poczekać, a jak jesteś bardzo niecierpliwy to na en.miui jest link do z zipowanego apk tu: http://en.miui.com/forum.php?mod=attachment&aid=MTExMTQ2OXw1MDA3MWIwOHwxNDkxNDU4MTczfDE1OTg5MzQ5Mzh8NTY2MTg0&ck=548eff54 Niestety nadal brak id z polskim językiem (z angielskim jest).
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Jak nie używam funkcji treningu, to różnica jest minimalna. Cały czas mam spadek około 10-15% na godzinę sot. Ale jest zauważalna różnica pomiędzy Redmi 3, a Redmi 3s. W 3s bt z Mibandem mniej prądu potrzebuje. -
Stable jest zacofana z aktualizacjami i dużo starsza (o 1-2 miesiące). Aktualizują ją kilka razy wolniej od dev. W dev będziesz miał aktualizacje co tydzień w każdy piątek. Chyba jesteś następną osobą nie rozumiejącą oznaczeń romów. Nazwa wersji dev 7.3.30 to od daty wydania (rok, miesiąc,dzień) i tu czasami w opisach podają że to Miui 8.3. Wersja stable którą miałeś to było jakieś stare Miui 8.1.
- 15 odpowiedzi
-
- rom
- instalacja
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
To się wyloguj. Bo jak jesteś zalogowany, a nie znasz hasła, to może ci nie pozwolić zmienić. Tu masz odzyskanie hasła:
-
Po prostu odzyskać hasło. Wchodzisz na stronę logowania do konta Mi. Twój login to adres mailowy którym się rejestrowałeś, lub nr telefonu jak podawałeś. Masz tam "Forgot password", klikasz w to i ci przyślą maila, czy smsa. Zapomniałeś wzoru blokady ekranu, hasła to konta Mi, ale może swój adres mailowy, czy nr telefonu jeszcze pamiętasz. Polecam więcej rozwagi (a może jakiś Bilobil?).
-
Może się zmienić to, że się odblokuje, to czasami wymaga czasu, poczytaj na ten temat. Na pewno łatwiej odblokujesz na dev. Nie chce ci się siedzieć na dev, a chcesz wgrać dev tylko xiaomi.eu. W twoim telefonie dev powinien być lepszy od stable i stabilniejszy.
- 15 odpowiedzi
-
- rom
- instalacja
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
To poczekaj, dzień, tydzień. Na tym romie odblokujesz. Tylko skąd chińskiego deva wymyśliłeś, to nie wiem. Tym bardziwj że dla Kate takiego chyba nie ma.
- 15 odpowiedzi
-
- rom
- instalacja
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gotowego dokładnie dla twojego telefonu nie znalazłem. Może być ten dla Redmi 3/pro https://miuipolska.pl/forum/topic/10752-kompendium-wiedzy-redmi-33spro-rom-bootloader-recovery-root-faq/ tylko rom fastboot musisz pobrać dla twojego czyli stąd: http://en.miui.com/a-234.html Redmi note 3 SE Global Dev. Jedynie z tym wprowadzeniem do trybu EDL możesz mieć problem, ale nie musisz. Nie wiem jak to wygląda z tym twoim romem.
- 15 odpowiedzi
-
- rom
- instalacja
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mało prawdopodobne, ale nawet jakby ci się udało to telefon nie działał by prawidłowo. Każda aktualizacja? Może spróbuj z tym ostatnim wydaniem. Jeżeli nic z tego nie wyjdzie to jeszcze MiFlash w trybie download (EDL), tylko nie wiema czy i jak konkretnie w twoim telefonie ten tryb wymusić.
- 15 odpowiedzi
-
- rom
- instalacja
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
A próbowałeś wgrać global dev-a stąd: http://en.miui.com/download-301.html#449 normalnie przez aktualizację z pliku? Powinno się udać, oczywiście wszystkie dane stracisz (musisz sobie kopię lokalną zrobić). Na tym romie po wpisaniu w opcjach programistycznych "Stan blokady Mi" konta, odblokowanie powinno się udać (o ile będziesz nadal chciał wgrać rom eu).
- 15 odpowiedzi
-
- rom
- instalacja
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
To co ci pokazuje to dużo za dużo, możliwe że to błąd aplikacji monitorującej zużycie baterii. W niektórych telefonach taki błąd się pojawiał, ale raczej nie w Redmi 3. Tu narzekanie na drenaż baterii po podłączeniu opaski były, ale tak z rok temu. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Normalne to nie jest. Nie wiem co może być przyczyną. Używasz tylko MiFita? Zainstaluj ze sklepu "Xiaomi Bluetooth Le Checker", to pokazuje czy bt działa w trybie "Low Energy", tylko nie wiem czy realnie, czy że telefon ma taką możliwość. U mnie z Mi band 2 pokazuje zużycie prze bt na poziomie 2% rom 7.3.30. -
Prawdopodobnie stary tel. ten odpinany miałeś wyłączony i o tym że jest odpięty to mógł się dowiedzieć dopiero po połączeniu z siecią. Jak się odpina z poziomu telefonu to pyta od razu czy zachować dane w chmurze i nie da się odpiąć bez dostępu do sieci.
-
Najlepiej odpiąć od konta z poziomu telefonu, wtedy na pewno telefon będzie wylogowany. Kopię zapasową można usunąć później (jak nie potrzebna).
