Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Jak ściągniesz od góry ekran powiadomień to wygląda tak i na drugim gdzie jest to MTP, może to pomoże:
  2. Wszystko jedno, chyba lepiej do pamięci telefonu, bo szybsza.
  3. To pobierz ręcznie przez komputer, wgraj do telefonu i uruchom instalację z pliku w aktualizacjach. Coś tam ci się pokopało, co to nie wiadomo. Tu masz linka do najnowszej wersji, pobierasz rom recovery dla Redmi 3 :http://en.miui.com/thread-567664-1-1.html
  4. Prawie na pewno masz dev. Jakbyś się pomylił to co najwyżej stracisz dane, bo przy przechodzeniu ze stable na dev i odwrotnie robi pełny wipe danych. Niczym innym to nie grozi.
  5. Na ostatnich wydaniach global dev działa najprostsza metoda (przynajmniej z odblokowanym bl, nie wiem jak z zablokowanym, bo to też o dziwo ma wpływ na przechodzenie do edl), czyli podłączenie wyłączonego tel do kompa normalnym kablem, trzymając obydwa klawisze głośności. O dziwo kabel deepflash nie działa, ale nie potrzebny. Na global stable to nie działa. Co do czarnrgo ekranu to podobno problem występuje na tel z ekranami Tianma. Na tych z BOE i EBBG najczęściej spotykanych problemu nie ma.
  6. Mam BOE i problemu nie ma, ale w złotym znajomego z oficjalnej dystrybucjii gdzie ma ten drugi, też działa.
  7. To taki najtańszy budżetowiec od Xiaomi. Cudów nie ma, ale wszystko działa, mogło by być lepiej, ale w tej cenie bez konkurencjii. Zasięgi sieci, wi-fi, bt we wszystkich Xiaomi jest ok (no może poza GPS, ale to tylko w tych "flagowych").
  8. U mnie działa i nigdy nic z tym nie robiłem. Lepiej wklej jaki masz rom. Tak to wygląda (niestety menu po angielsku bo powiadomienia ID w mi bandzie2 wtedy mi działają)
  9. No to w twoim przypadku Error 7 znaczy błąd weryfikacji romu i w sumie dobrze ze się nie wgrał.
  10. Error 7 to inna bajka i miewa wiele znaczeń, ale nie powinien. Pisałem o zwisie na logo Mi po wgraniu twrp na globala i restarcie do systemu.
  11. A na jaki rom to TWRP wgrywałeś? Jak na globala i zrobiłeś restart do systemu to to było błędem. Trzeba od razu wgrywać rom eu/pl po wgraniu twrp bez restartu do systemu (przy globalu, bo gryzie się z twrp).
  12. FromWP

    Mi Band 2

    Musisz poczekać, a jak jesteś bardzo niecierpliwy to na en.miui jest link do z zipowanego apk tu: http://en.miui.com/forum.php?mod=attachment&aid=MTExMTQ2OXw1MDA3MWIwOHwxNDkxNDU4MTczfDE1OTg5MzQ5Mzh8NTY2MTg0&ck=548eff54 Niestety nadal brak id z polskim językiem (z angielskim jest).
  13. Jak nie używam funkcji treningu, to różnica jest minimalna. Cały czas mam spadek około 10-15% na godzinę sot. Ale jest zauważalna różnica pomiędzy Redmi 3, a Redmi 3s. W 3s bt z Mibandem mniej prądu potrzebuje.
  14. FromWP

    Problem z instalacją ROM'u

    Stable jest zacofana z aktualizacjami i dużo starsza (o 1-2 miesiące). Aktualizują ją kilka razy wolniej od dev. W dev będziesz miał aktualizacje co tydzień w każdy piątek. Chyba jesteś następną osobą nie rozumiejącą oznaczeń romów. Nazwa wersji dev 7.3.30 to od daty wydania (rok, miesiąc,dzień) i tu czasami w opisach podają że to Miui 8.3. Wersja stable którą miałeś to było jakieś stare Miui 8.1.
  15. To się wyloguj. Bo jak jesteś zalogowany, a nie znasz hasła, to może ci nie pozwolić zmienić. Tu masz odzyskanie hasła:
  16. Po prostu odzyskać hasło. Wchodzisz na stronę logowania do konta Mi. Twój login to adres mailowy którym się rejestrowałeś, lub nr telefonu jak podawałeś. Masz tam "Forgot password", klikasz w to i ci przyślą maila, czy smsa. Zapomniałeś wzoru blokady ekranu, hasła to konta Mi, ale może swój adres mailowy, czy nr telefonu jeszcze pamiętasz. Polecam więcej rozwagi (a może jakiś Bilobil?).
  17. FromWP

    Problem z instalacją ROM'u

    Może się zmienić to, że się odblokuje, to czasami wymaga czasu, poczytaj na ten temat. Na pewno łatwiej odblokujesz na dev. Nie chce ci się siedzieć na dev, a chcesz wgrać dev tylko xiaomi.eu. W twoim telefonie dev powinien być lepszy od stable i stabilniejszy.
  18. FromWP

    Problem z instalacją ROM'u

    To poczekaj, dzień, tydzień. Na tym romie odblokujesz. Tylko skąd chińskiego deva wymyśliłeś, to nie wiem. Tym bardziwj że dla Kate takiego chyba nie ma.
  19. FromWP

    Problem z instalacją ROM'u

    Gotowego dokładnie dla twojego telefonu nie znalazłem. Może być ten dla Redmi 3/pro https://miuipolska.pl/forum/topic/10752-kompendium-wiedzy-redmi-33spro-rom-bootloader-recovery-root-faq/ tylko rom fastboot musisz pobrać dla twojego czyli stąd: http://en.miui.com/a-234.html Redmi note 3 SE Global Dev. Jedynie z tym wprowadzeniem do trybu EDL możesz mieć problem, ale nie musisz. Nie wiem jak to wygląda z tym twoim romem.
  20. FromWP

    Problem z instalacją ROM'u

    Mało prawdopodobne, ale nawet jakby ci się udało to telefon nie działał by prawidłowo. Każda aktualizacja? Może spróbuj z tym ostatnim wydaniem. Jeżeli nic z tego nie wyjdzie to jeszcze MiFlash w trybie download (EDL), tylko nie wiema czy i jak konkretnie w twoim telefonie ten tryb wymusić.
  21. FromWP

    Problem z instalacją ROM'u

    A próbowałeś wgrać global dev-a stąd: http://en.miui.com/download-301.html#449 normalnie przez aktualizację z pliku? Powinno się udać, oczywiście wszystkie dane stracisz (musisz sobie kopię lokalną zrobić). Na tym romie po wpisaniu w opcjach programistycznych "Stan blokady Mi" konta, odblokowanie powinno się udać (o ile będziesz nadal chciał wgrać rom eu).
  22. To co ci pokazuje to dużo za dużo, możliwe że to błąd aplikacji monitorującej zużycie baterii. W niektórych telefonach taki błąd się pojawiał, ale raczej nie w Redmi 3. Tu narzekanie na drenaż baterii po podłączeniu opaski były, ale tak z rok temu.
  23. Normalne to nie jest. Nie wiem co może być przyczyną. Używasz tylko MiFita? Zainstaluj ze sklepu "Xiaomi Bluetooth Le Checker", to pokazuje czy bt działa w trybie "Low Energy", tylko nie wiem czy realnie, czy że telefon ma taką możliwość. U mnie z Mi band 2 pokazuje zużycie prze bt na poziomie 2% rom 7.3.30.
  24. Prawdopodobnie stary tel. ten odpinany miałeś wyłączony i o tym że jest odpięty to mógł się dowiedzieć dopiero po połączeniu z siecią. Jak się odpina z poziomu telefonu to pyta od razu czy zachować dane w chmurze i nie da się odpiąć bez dostępu do sieci.
  25. Najlepiej odpiąć od konta z poziomu telefonu, wtedy na pewno telefon będzie wylogowany. Kopię zapasową można usunąć później (jak nie potrzebna).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...