Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. FromWP

    Pomocy

    Są jak się zły przyłoży. Odwrotnie niż było i tak już zostanie.
  2. 1. Chińskie MiPcSuite powinno zadziałać, ale tylko jak podłączysz telefon w trybie recovery (rysunek tel z kabelkiem), a tryb recovery uruchomisz trzymając wszystkie 3 klawisze (vol+ vol- i power) jak nie chce przejść do recovery z tego chińskiego menu serwisowego. Tu masz temat z kosza z przetłumaczonym chińskim ekranem: https://miuipolska.pl/forum/topic/23420-odzyskanie-blokady-telefonu/?do=findComment&comment=324876 2. Albo reset z chmury Mi jak zalogowany na konto Xiaomi 3. Reset z poziomu konta googla Find device, jak był zalogowany do googla
  3. Można nie czekać tylko pobrać, tylko to temat o Redmi Note 3Pro SE, a ty w stopce masz Redmi 3s i rom 8.2.5 masz tu: http://en.miui.com/download-303.html
  4. Tu masz też starsze wersje dla Andka 4.3: https://apkpure.com/roidmi-driver/com.raymi.mifm
  5. Nie jest to jakaś kolosalna różnica, około 20-30% krócej.
  6. Na global dev ani dev eu/pl nie miałem problemu z tym 2G, tylko że mam wersję z b20, a najczęściej problemy były z chińskimi bez B20. Co do ładowarki to zakupiłem Aukey PA T13, którą mogę polecić i na allego jest za niecałe 70zł. Ma dwa porty usb, jeden z QC3.0 drugi zwykły 5V 3A i certyfikację Qualcomma dla QC3.0. Objętościowo tak dwa razy większa od oryginalnej i mniej się nagrzewa. Pojawia się symbol szybkiego ładowania A tu wartości, to akurat max jaki zarejestrowało, bo to się zmienia w zależności od stanu naładowania, temperatury baterii itd. i z reguły jest to około 6,7- 6,9V i 1,7A
  7. Tyle czasu tych 5-ciu użytkowników z tym przechodzeniem się męczyło? W romach dev poprawili to dawno temu i nikt już o tym nie pamięta. Najnowszy dev 7.5.4 działa bardzo dobrze, ma sporo więcej funkcji i poprawionych błędów. Nawet działa szybkie ładowanie QC3.0 (jak się ma ładowarkę która to obsługuje). Od kilku wydań zero samoczynnych restartów, czy wyłączeń telefonu, a na tym stable 8.2.5 jeszcze się niestety czasami zdarzają. Rom lepszy od poprzedniego i warto aktualizować (jak ktoś ciągle wierzy że stable to naprawdę stable).
  8. Błędem było parowanie przez bt. Trzeba parować przez MiFita, bez wcześniejszego parowania w bt telefonu. A jak wejdziesz w ustawienia MiFita to tam widzi jakąś opaskę? Jak tak to trzeba tam odparować i dodać ponownie. Dodatkowo rozłącz w bt i pozwól żeby MiFit włączył bt i znalazł opaskę. Może pomoże.
  9. Czyli nie pisać o nowych wersjach? Bo nie rozumiem.
  10. Jak chcesz, z ostatnią 2016.12.22 nie miałem problemów, to i na tej powinno być ok, ale nie testowałem. Zrobili, wyczytałem to wkleiłem. Ma działać w odróżnieniu od 2016.04.01 na win32, ale zawsze oczywiście lepiej to robić na win64bit.
  11. Jak to nie ma? Twój to Redmi 3/prime i pobierz latest global dev http://en.miui.com/a-234.html a tu masz nowy mi flash 7.4.25, który powinien działać też pod win32: https://miuipolska.pl/forum/topic/3160-miflash-formatowanie-telefonu-windowslinux/?do=findComment&comment=345681
  12. Nowa poprawiona wersja MiFlasha się pojawiła 7.4.25, http://en.miui.com/forum.php?mod=attachment&aid=MTE2MDA0M3xiOWViZjU0MXwxNDk0MzU1MzA4fDE1OTg5MzQ5Mzh8NTkzNTI0&ck=ba15e013 a tu temat: http://en.miui.com/thread-593524-1-1.html
  13. Jak najbardziej, nie posiada jedynie podświetlenia klawiszy funkcyjnych. Co do romu to warto spytać i ważne żeby był oficjalny, najlepiej global. Co do ramek, nie wiem.
  14. Najlepiej przez TWRP, ale bez żadnych wipe. Przez aktualizację z pliku też można, tylko nie zawsze działa, a i tak wszystko odbywa się w twrp.
  15. FromWP

    Mi Band 2

    Metalowa dużo szersza nie jest, ale dłuższa. https://miuipolska.pl/forum/topic/12883-mi-band-2/?do=findComment&comment=314481 a tu chyba to samo, ale z lepszym skórzanym paskiem z pl https://www.aze.com.pl/pl/p/Skorzana-opaska-do-Xiaomi-Mi-Band-2-zamiennik/1122 Teraz nie zmierzę, bo żonie oddałem i nie narzeka.
  16. Na tej aukcji napisali że ma wgranego global stable, tylko sam tel to wersja chiństa bez LTE B20. Myślałem o wersji 3/32 z B20, tylko to już 779zł np tu: http://fostertechnologies.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-4X-PRO-332GB-Czarny-LTE800-International/471
  17. Dokładnie tak. Założenie nowego konta nic nie kosztuje, a nie obciąża danymi już istniejącego, lepiej założyć nowe.
  18. Tu nie są sponsorowane, dlatego głównie narzekanie. Telefon jest bardzo dobry (w swojej klasie cenowej) jedyne czego bym się czepił to brak LTE b20, co pomimo różnych opinii w telefonie używanym w Europie powinno być. Właśnie uruchamiam znajomemu prawie nowego zabytkowego Galaxy S3 i widzę że każda, nawet najprostsza wersja Redmi 4 będzie działała zdecydowanie szybciej i lepiej, nawet Redmi 2 z 2Gb ramu działa sprawniej w porównaniu z byłym flagowcem S3.
  19. Redmi 4a powinien działać płynniej i ma lepszą baterię. J5 amoleda, ale brak czujnika światła i ciągle trzeba ręcznie regulować jasność, bo albo za ciemno, albo wypala oczy. Nakładka w Samsungu mi osobiście średnio pasuje, dosyć ciężkia i w J5 potrafi się zacinać, wolę Miui, pomimo braku kilku funkcjonalności, jak np. roaming krajowy. Tylko cenowo to J5 bliżej do Redmi 4x i ten bym chyba wybrał. ps skrótem RN określa się serię Redmi Note, a ty piszesz o zwykłym Redmi, nie powiększonym Note.
  20. Chyba koledze chodziło o to dlaczego małym, a nie dużym hitem. Jakby jeszcze miał NFC i był odporny na zachlapania to byłby wielkim.
  21. Na razie dla Redmi 3 Miui jest tylko z Androidem 5.1. Jak nie masz problemów to po co na siłę szukać jakichś customów na Androidzie 7? Wydajności to nie zwiększy, może minimalnie płynność działania interfejsu będzie lepsza, ale w Miui też trudno się do tego przyczepić. Osobiście używam najnowszych romów dev i jest ok.
  22. Najprawdopodobniej wina softu, albo jakiegoś błędu przy wgrywaniu firmware. Nie nazwał bym tego awaryjnością, tylko niedopracowaniem oprogramowania i sposobu wgrywania firmware, ale tak, pod tym względem MiBand2 to takie dziecko specjalnej troski.
  23. Serwis nic nie pomoże. A jak masz ustawioną głośność alarmów (powiadomień)?. Jak naciśniesz klawisz zwiększenia głośności, kliknij w strzałkę po prawej. Dodatkowo wybierz dźwięk domyślny, nie plik dźwiękowy z karty sd
  24. A jak niby miało zrobić "wipe usb otg" jak nic tam nie miałeś podpiętego? Błędem było robienie (zaznaczanie wszystkiego łącznie z otg) wipe wszystkiego. Trzeba zrobić po prostu wipe, bez wchodzenia w opcje zaawansowane (factory reset). Dodatkowo tylko wipe data. Jak możesz wejść w twrp to zainstaluj ponownie zip-a romu, jak tylko w fastboot to ponownie twrp i zip-a romu.
  25. FromWP

    Redmi 4 / 4 Pro - czy warto?

    QC 2 obsługuje, tak samo jak Redmi 3s (nawet ikona szybkiego ładowania się pojawia). To nie musi być od razu 9v, ale wartość (po zmierzeniu) pomiędzy 5 a 9v. Zależy to np od jakości kabla.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...