-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Są jak się zły przyłoży. Odwrotnie niż było i tak już zostanie.
-
Redmi 4 / 4 Pro - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na XiaoRén temat w Dyskusja ogólna
1. Chińskie MiPcSuite powinno zadziałać, ale tylko jak podłączysz telefon w trybie recovery (rysunek tel z kabelkiem), a tryb recovery uruchomisz trzymając wszystkie 3 klawisze (vol+ vol- i power) jak nie chce przejść do recovery z tego chińskiego menu serwisowego. Tu masz temat z kosza z przetłumaczonym chińskim ekranem: https://miuipolska.pl/forum/topic/23420-odzyskanie-blokady-telefonu/?do=findComment&comment=324876 2. Albo reset z chmury Mi jak zalogowany na konto Xiaomi 3. Reset z poziomu konta googla Find device, jak był zalogowany do googla -
Można nie czekać tylko pobrać, tylko to temat o Redmi Note 3Pro SE, a ty w stopce masz Redmi 3s i rom 8.2.5 masz tu: http://en.miui.com/download-303.html
-
Tu masz też starsze wersje dla Andka 4.3: https://apkpure.com/roidmi-driver/com.raymi.mifm
-
Global Stable V8.2.5.0 MALMIDL dla Redmi 3S/Prime
FromWP odpowiedział(a) na stan48 temat w Modyfikacje systemowe
Nie jest to jakaś kolosalna różnica, około 20-30% krócej. -
Global Stable V8.2.5.0 MALMIDL dla Redmi 3S/Prime
FromWP odpowiedział(a) na stan48 temat w Modyfikacje systemowe
Na global dev ani dev eu/pl nie miałem problemu z tym 2G, tylko że mam wersję z b20, a najczęściej problemy były z chińskimi bez B20. Co do ładowarki to zakupiłem Aukey PA T13, którą mogę polecić i na allego jest za niecałe 70zł. Ma dwa porty usb, jeden z QC3.0 drugi zwykły 5V 3A i certyfikację Qualcomma dla QC3.0. Objętościowo tak dwa razy większa od oryginalnej i mniej się nagrzewa. Pojawia się symbol szybkiego ładowania A tu wartości, to akurat max jaki zarejestrowało, bo to się zmienia w zależności od stanu naładowania, temperatury baterii itd. i z reguły jest to około 6,7- 6,9V i 1,7A -
Global Stable V8.2.5.0 MALMIDL dla Redmi 3S/Prime
FromWP odpowiedział(a) na stan48 temat w Modyfikacje systemowe
Tyle czasu tych 5-ciu użytkowników z tym przechodzeniem się męczyło? W romach dev poprawili to dawno temu i nikt już o tym nie pamięta. Najnowszy dev 7.5.4 działa bardzo dobrze, ma sporo więcej funkcji i poprawionych błędów. Nawet działa szybkie ładowanie QC3.0 (jak się ma ładowarkę która to obsługuje). Od kilku wydań zero samoczynnych restartów, czy wyłączeń telefonu, a na tym stable 8.2.5 jeszcze się niestety czasami zdarzają. Rom lepszy od poprzedniego i warto aktualizować (jak ktoś ciągle wierzy że stable to naprawdę stable). -
Mi band 2 nie jest wykrywanie na Galaxy S8 !!
FromWP odpowiedział(a) na Panczo_Dragon temat w Pozostałe urządzenia Xiaomi
Błędem było parowanie przez bt. Trzeba parować przez MiFita, bez wcześniejszego parowania w bt telefonu. A jak wejdziesz w ustawienia MiFita to tam widzi jakąś opaskę? Jak tak to trzeba tam odparować i dodać ponownie. Dodatkowo rozłącz w bt i pozwól żeby MiFit włączył bt i znalazł opaskę. Może pomoże. -
Czyli nie pisać o nowych wersjach? Bo nie rozumiem.
-
Jak chcesz, z ostatnią 2016.12.22 nie miałem problemów, to i na tej powinno być ok, ale nie testowałem. Zrobili, wyczytałem to wkleiłem. Ma działać w odróżnieniu od 2016.04.01 na win32, ale zawsze oczywiście lepiej to robić na win64bit.
-
Jak to nie ma? Twój to Redmi 3/prime i pobierz latest global dev http://en.miui.com/a-234.html a tu masz nowy mi flash 7.4.25, który powinien działać też pod win32: https://miuipolska.pl/forum/topic/3160-miflash-formatowanie-telefonu-windowslinux/?do=findComment&comment=345681
-
Nowa poprawiona wersja MiFlasha się pojawiła 7.4.25, http://en.miui.com/forum.php?mod=attachment&aid=MTE2MDA0M3xiOWViZjU0MXwxNDk0MzU1MzA4fDE1OTg5MzQ5Mzh8NTkzNTI0&ck=ba15e013 a tu temat: http://en.miui.com/thread-593524-1-1.html
-
Redmi 4 / 4 Pro - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na XiaoRén temat w Dyskusja ogólna
Jak najbardziej, nie posiada jedynie podświetlenia klawiszy funkcyjnych. Co do romu to warto spytać i ważne żeby był oficjalny, najlepiej global. Co do ramek, nie wiem. -
Najlepiej przez TWRP, ale bez żadnych wipe. Przez aktualizację z pliku też można, tylko nie zawsze działa, a i tak wszystko odbywa się w twrp.
-
Metalowa dużo szersza nie jest, ale dłuższa. https://miuipolska.pl/forum/topic/12883-mi-band-2/?do=findComment&comment=314481 a tu chyba to samo, ale z lepszym skórzanym paskiem z pl https://www.aze.com.pl/pl/p/Skorzana-opaska-do-Xiaomi-Mi-Band-2-zamiennik/1122 Teraz nie zmierzę, bo żonie oddałem i nie narzeka.
-
Redmi 4A - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Strawqens temat w Dyskusja ogólna
Na tej aukcji napisali że ma wgranego global stable, tylko sam tel to wersja chiństa bez LTE B20. Myślałem o wersji 3/32 z B20, tylko to już 779zł np tu: http://fostertechnologies.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-4X-PRO-332GB-Czarny-LTE800-International/471 -
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Dokładnie tak. Założenie nowego konta nic nie kosztuje, a nie obciąża danymi już istniejącego, lepiej założyć nowe. -
Redmi 4 / 4 Pro - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na XiaoRén temat w Dyskusja ogólna
Tu nie są sponsorowane, dlatego głównie narzekanie. Telefon jest bardzo dobry (w swojej klasie cenowej) jedyne czego bym się czepił to brak LTE b20, co pomimo różnych opinii w telefonie używanym w Europie powinno być. Właśnie uruchamiam znajomemu prawie nowego zabytkowego Galaxy S3 i widzę że każda, nawet najprostsza wersja Redmi 4 będzie działała zdecydowanie szybciej i lepiej, nawet Redmi 2 z 2Gb ramu działa sprawniej w porównaniu z byłym flagowcem S3. -
Redmi 4A - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Strawqens temat w Dyskusja ogólna
Redmi 4a powinien działać płynniej i ma lepszą baterię. J5 amoleda, ale brak czujnika światła i ciągle trzeba ręcznie regulować jasność, bo albo za ciemno, albo wypala oczy. Nakładka w Samsungu mi osobiście średnio pasuje, dosyć ciężkia i w J5 potrafi się zacinać, wolę Miui, pomimo braku kilku funkcjonalności, jak np. roaming krajowy. Tylko cenowo to J5 bliżej do Redmi 4x i ten bym chyba wybrał. ps skrótem RN określa się serię Redmi Note, a ty piszesz o zwykłym Redmi, nie powiększonym Note. -
Recenzja - wersja wstępna (uaktualniana co jakiś czas)
FromWP odpowiedział(a) na pawelll temat w Dyskusja ogólna
Chyba koledze chodziło o to dlaczego małym, a nie dużym hitem. Jakby jeszcze miał NFC i był odporny na zachlapania to byłby wielkim. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Na razie dla Redmi 3 Miui jest tylko z Androidem 5.1. Jak nie masz problemów to po co na siłę szukać jakichś customów na Androidzie 7? Wydajności to nie zwiększy, może minimalnie płynność działania interfejsu będzie lepsza, ale w Miui też trudno się do tego przyczepić. Osobiście używam najnowszych romów dev i jest ok. -
Najprawdopodobniej wina softu, albo jakiegoś błędu przy wgrywaniu firmware. Nie nazwał bym tego awaryjnością, tylko niedopracowaniem oprogramowania i sposobu wgrywania firmware, ale tak, pod tym względem MiBand2 to takie dziecko specjalnej troski.
- 19 odpowiedzi
-
- miband3
- smartwearable
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
powiadomienia sms Xiaomi Redmi 4A - Brak dźwięku sms
FromWP odpowiedział(a) na XxRomekxX temat w Problemy techniczne
Serwis nic nie pomoże. A jak masz ustawioną głośność alarmów (powiadomień)?. Jak naciśniesz klawisz zwiększenia głośności, kliknij w strzałkę po prawej. Dodatkowo wybierz dźwięk domyślny, nie plik dźwiękowy z karty sd- 4 odpowiedzi
-
- powiadomienia
- odbieranie wiadomości
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
A jak niby miało zrobić "wipe usb otg" jak nic tam nie miałeś podpiętego? Błędem było robienie (zaznaczanie wszystkiego łącznie z otg) wipe wszystkiego. Trzeba zrobić po prostu wipe, bez wchodzenia w opcje zaawansowane (factory reset). Dodatkowo tylko wipe data. Jak możesz wejść w twrp to zainstaluj ponownie zip-a romu, jak tylko w fastboot to ponownie twrp i zip-a romu.
- 3 odpowiedzi
-
- bootloop
- miuipolska
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
QC 2 obsługuje, tak samo jak Redmi 3s (nawet ikona szybkiego ładowania się pojawia). To nie musi być od razu 9v, ale wartość (po zmierzeniu) pomiędzy 5 a 9v. Zależy to np od jakości kabla.
