-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Jak sparowana z danym kontem Mi, to z innym bez odparowania się nie połączy, niezależnie od wersji MiFita. Notify&Fitnes powinno z taką sparowaną opaską zadziałać, po użyciu programu Fix-it for Mi Band 2. Tak czy inaczej musisz odzyskać, zmienić hasło do konta Mi, bo jak masz zalogowany telefon to bez tego wcześniej czy później będziesz miał problem.
-
MiBand 2 awaryjny? To chyba najpopularniejsza i sprzedana w największej liczbie ze wszystkich produkowanych opasek na świecie. W śród moich znajomych którzy zakupili nikomu się nie popsuła. Problemy z parowaniem i działaniem się zdarzają, ale to inny temat (może jeszcze pasek się psuje). Co do tego Amazfita, to nie następca MiBanda 2, tylko nowa jakość ze względu na pomiar ekg, jak ktoś tego potrzebuje. Ceny innych urządzeń z tą funkcją też są wyraźnie wyższe.
- 19 odpowiedzi
-
- miband3
- smartwearable
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jest nowa opaska od Huami marki zależnej od Xiaomi, Amazfit Health Band z pomiarem EKG serca. Żona już mi zapowiedziała że "must have". https://xiaomi-mi.com/news-and-actions/huami-announced-amazfit-health-band/
- 19 odpowiedzi
-
- miband3
- smartwearable
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
FromWP odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Bo to najprawdopodobniej jedno i drugie prawda. Mi4 nie ma blokowanego bl przez Xiaomi, więc na odblokowanie nie potrzebujesz specjalnej zgody. Możesz odblokować i zablokować bez zgody komendą adb: fasboot oem unlock, lub lock (o ile dobrze komendę pamiętam).- 8 785 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
ID z pl się pojawiło, czy nadal brak?
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Nie, z chromem nie można synchronizować. Ukrycia ostatnich wyszukiwań też chyba nie ma, ale można wyczyścić dane, np historię i powinny zniknąć. Masz to w ustawieniach przeglądarki. -
Logowanie się do aplikacji IKO przez Touch ID
FromWP odpowiedział(a) na Dupriś temat w Problemy techniczne
Mam tak samo w Redmi 3s. -
Z samym MBM jest lepej. Ogólnie z działaniem i powiadomieniami, bo z MiFitem niestety niezależnie od ustawień się gryzło i np powiadomienia z ID działały tylko czasami.
-
Tu temat rzeka: https://miuipolska.pl/forum/topic/9512-instalacja-systemu-na-zablokowany-bootloader/ Z tą różnicą, że przy odblokowanym bl można flashować w trybie fastboot który powinno się udać uruchomić. Dodatkowo najnowszy MiFlash 2016.12.22 masz tu: https://drive.google.com/file/d/0B5CNG_NODqE0a21vbHQwV081SUE/view?usp=sharing a najnowsze romy fastboot wraz z instrukcją wgrywania tu: http://en.miui.com/a-234.html
-
Przy Mi Band Master nie ma tragedii (bez MiFita) biorąc pod uwagę że monitorowanie tętna w czasie snu co 2 minuty i włączone nasłuchiwanie opaski (włączona funkcja reagowania na dotknięcia guzika w opasce)
-
Teraz trzeba wgrać rom fastboot MiFlashem, może być w trybie fastboot bo masz odblokowany bl. Błędem było wgrywanie globala przez twrp, bo z reguły się z nim gryzie i wisi na Mi.
-
A którą wersję Redmi 2 masz, 811, 813, czy jeszcze jakąś inną?
-
Nie ma, zdjęcie jedynie możesz zrobić.
-
Raczej nie ma szans. Jakby to były zdjęcia skasowane z karty sd to tak. Niestety chmura bywa przydatna, nawet jak skasujesz w tel to lądują w koszu i można je odzyskać.
-
Jak miałeś włączoną kopię w chmurze Mi to tam powinny być. Wejdź przez przeglądarkę na kompie do chmury i zobacz. Jak tego nie miałeś, to raczej nie do odzyskania.
-
Nie ma takiej opcji. Możesz spokojnie pobierać aktualizacje. Najnowszy rom global stable dla twojego telefonu to teraz V8.1.6.0.MBCMIDI (MIUI8). Tu masz link z najnowszymi romami global stable i developer (jak widać po angielsku nie chińsku) http://en.miui.com/download-302.html
-
Trzeba kliknąć, pobrać i aktualizować. Języka polskiego nie utracisz. To oficjalna wersja romu global, a twój telefon to Mi Max, bo napisałaś w dziale zupełnie innego telefonu, Mi Mix-a.
-
Wiem że tak miało być, ale osobiście wolę polegać na swoim smart, nie Googla. Na razie z tego smart zrezygnowałem.
-
Jak włączasz telefon przytrzymaj wszystkie 3 przyciski vol+ vol- i power, powinno się uruchomić twrp (jak się wgrało). Jak się uruchomi, jeszcze raz wgraj rom, czyli install i zip romu wgrany do telefonu. Prawdopodobnie zrobiłeś wipe system w twrp i nie masz systemu, bo się po takiej operacji czasami nie instaluje. Jak nie ma twrp, to musisz wgrać chński rom fastboot MiFlashem, ponownie twrp i rom eu/pl, tylko bez wipe system! Jedynie po prostu wipe (factory reset).
-
A co się dzieje jak uruchomisz telefon trzymając wszystkie 3 przyciski vol+ vol- i power? Nie uruchamia się twrp?
-
Wygląda na to że w Miui nie wszystkie widżety działają i chyba nie da się z tym nic zrobić. Sprawdziłem i na CM 13 którego mam na tablecie Samsunga, widżety map są.
-
Nie ma takiego widżetu i żaden wipe nie pomoże, możesz sobie darować (na romach global też nie ma). Nazwa skrótu dodana z map ma nazwę od adresu i chyba nie można tego zmienić. Jedyną opcją z widżetem od Googla który pokazuje info z map jest widżet z kartami. Tylko to działa jak chce i nie zawsze pokazuje to co się ustawi. Tak to u mnie wygląda z info o dojeździe do pracy:
-
Nie wiem czy Redmi note 3 pro obsługuje jakikolwiek QC2, lub 3. Ma coś co Xiaomi nazywa fast, czyli większy prąd przy 5v. Qc2 to napięcia od 5 do 9v, a Qc3 od 5 do 12v. Trzeba by podłączyć i sprawdzić. Wstecz jest to kompatybilne i jak nie obsługuje do dostanie tylko 5v. Np. Redmi 3s obsługuje QC2, a Redmi 3 nie.
-
Nie pomyliłeś się? HM 2LTE-CT to chyba China Telecom i ma oznaczenie HM2014812. Jak masz teraz wgrany rom od 811 i działa to bym pobrał dla Redmi 2 Prime bo tak nazywają 811 stąd: http://en.miui.com/a-234.html
-
Ja kupiłem taką i jest ok, kabel w komplecie http://allegro.pl/ladowarka-2xusb-kabel-qc3-0-35w-aukey-pa-t13-i6620106713.html?snapshot=MjAxNy0wNC0yMFQxNDoxNjozOS45MjhaO2J1eWVyOzQzOTZmZmQ1N2EyYWY4MmY1NjYxNmUwZjRlYzBkNGVjMGNlZTliNzUwYTdlZGM0MTIwOTVjMjhkNmFlM2ZhNGE%3D Aukey to ta sama klasa co Blitzwolf. Kabel to najlepiej dwustronny Blitzwolfa ale na alledrogo teraz tylko jakiś jeden samotny jest: http://allegro.pl/kabel-blitzwolf-dwustronny-microusb-2a-quickcharge-i6796685927.html
