Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. A nie łatwiej na najnowszym dev? Nie wiem który zaonstalował, bo "MIUI 7.5.12.17 | Beta" nic mi nie mówi, chyba że to beta z maja zeszłego roku.
  2. Takie coś nie istnieje, jak napisałeś prawdę to nadal masz jakiś wynalazek.
  3. Chyba tak, nie wiem bo mi się zawsze samo instaluje. Tylko jaki rom kolega Haitoke wgrał jak pisał że ma Miui 7?
  4. Tak przy instalacji MiFlasha powinny się zainstalować i fastboot i edl, nie powinno być normalnie potrzeby dodatkowej instalacji, a tu ten LeMobile w fastboot: Miflash ma też w sobie minimal adb, można to znaleźć grzebiąc w katalogu programu.
  5. Mi też nie, ale w Redmi 3s tak sie czasami zdarzało, ale po podłączeniu do kompa już zostawał fastboot.
  6. On nie ma żadnego sterownika zainstalowanego. Jakbyś miał zainstalowany sterownik to by został w trybie fastboot po podłączeniu do komputera.
  7. A te opcje programistyczne uruchomiłeś? Jaki sterownik tam masz przy tym fastboocie, urządzenie Android niewiele mówi, wejdź w szczegółowe informacje o sterowniku.
  8. Wracasz do punktu wyjścia czyli sterowniki do fastboot. Sprawdź jak telefon jest wykrywany w tym trybie przez komputer.
  9. Bzdury wypisują, będzie działał, a jak ci źle działa czujnik zbliżeniowy to trzeba go skalibrować, poszukaj po jest w kilku miejscach jak to ztobić.
  10. Dokładnie, masz problem ze sterownikami fastboot i nawet jak uda ci się zainstalować rom w edl to i tak nie odblokujesz bez poprawnego zainstalowania sterowników w fasboot.
  11. Musisz w edl, w fastboot nic nie zrobisz bo masz zablokowany bl, ale wykrywać powinno.
  12. Logujesz się na konto Mi, wchodzisz w opcje programistyczne w ustawieniach i jak tam masz status blokady Mi to w nim dodajesz urządzenie (jak nie ma tam tego to nic nie robisz), uruchamiasz miunlock, uruchamiasz tel w trybie fastboot, podpinasz i odblokowujesz.
  13. Do jakiejś wartości, chyba 30 euro, nie ma cła ani vatu.
  14. Tak masz odłączyć i odczekać aż system się odpali, nie przerywaj. Może to troche potrwać (kilkanaście minut)
  15. Już sprostowałem, jak to 3s to nie trzeba chińskiego dev, tylko najlepiej oficjalny global dev, da się wgrać bez odblokowania, nawet dzisiaj wgrywałem znajomemu, bo miał global stable.
  16. I to jest najprawdopodobniej przyczyną. Rom jest nieoficjalny, jakieś syfmiui jak się nazywa global, bo dla tego telefonu globala nie ma i najprawdopodobniej nie będzie. Trzeba zainstalować oficjalny chiński dev i się odblokuje bez problemu. Przepraszam zobaczyłem stopkę i myślałem że to Mi 4s. W takim razie trzeba sprawdzić co to za rom tam jest, jak oficjalny, nawet global stable to powinno się odblokować, ale najłatwiel by poszło na global dev
  17. Bo jakby wszystkim udostępniali przez OTA w tej samej chwili to serwery mogły by nie wytrzymać. To robią sukcesywnie. A dwa że paczki aktualizacyjne mogą się różnić dla różnych romów i jak ktoś ma starszy to byc może dostanie ale pełny rom jako aktualizację.
  18. FromWP

    Etui i szklo do Redmi 3

    Kup dla 3pro, 3s. Pasuje, tylko będziesz udawał że masz czytnik linii, albo namalujesz tam jabłko nadgryzione przez Suareza i będziesz miał iPhona. Dzisiaj doszło do mnie szare (na razie chropowate aż za bardzo). Porównując z Nillkinem frostet minimalnie cieńsze i lżejsze.
  19. To oficjalny rom global stable, ostatnia wersja. Niedługo powinna być aktualizacja do 8.2. Nie musisz nic robić jak wszystko ci działa, tylko poczekać na nowszą wersję, sama przyjdzie.
  20. Syfmiui ci się nie będzie aktualizowało, a aplikacji bankowych na czymś takim to bym nie używał. Musisz odblokować bl i wgrać rom miuipolska bo dla twojego telefonu nie ma romu global i raczej nigdy nie będzie. Problemy moga być związane z tym romem. Twój rom nazywa się Global, a w nazwie ma CN (chiński) czyli jest to jakiś wytwór sprzedawcy.
  21. To masz jakiś inny problem, raczej z kartą sim, albo ten twój pin jest inny niz wpisywany. Tu chodzi tylko o to że pokazuje tylko trzy ukryte miejsca na pin, ale normalnie się wpisuje cztery i działa. Problem dotyczył tylko romów global i niektórych języków, w tym polskiego. Jak się ustawi angielskie menu już są pokazywane 4 miejsca. W najnowszych romach global dev już to naprawili, w stable ciągle jest pokazywane miejsce na 3 cyfry.
  22. FromWP

    System PL Redmi Note 4X

    Ale w twoim telefonie Goldway miczego chyba nie odblokowywał, bo masz oficjalny rom którego wgranie nie wymaga odblokowania. Global dev powinien się wgrać z pliku przez aktualizacje, a miuipolska, to sam musisz oficjalnie odblokować i wgrać twrp.
  23. Wyszukiwarka wyszukuje sekwencji znaków które wpisałeś we wszystkixh kontaktach niezależnie czy to w imieniu, nazwisku, czy w środku dowolnego wpisu kontaktu. Po literce wyszukuje tylko te które zaczynają się na tą literę. W zależności od sposobu sortowania, nazwisko, lub imię. Więcej filozowi w tym nie ma. Można jeszcze użyć opcji Przebuduj indeks T9, jak pojawiają się błędy.
  24. A ty chciałeś rom miuipolska przez aktualizacje na oficjalnego globala zainstalować? Musisz poczytać, jak to zrobić, Trzeba odblokować bootloader, wgrać twrp itd. Masz najnowszą wersję oficjalnego romu global stable. Jedyne co możesz ot tak od razu wgrać przez aktualizacje to co najwyżej global dev, ale tylko z utratą danych. Tu masz link do romów global dla twojego telefonu http://en.miui.com/download-303.html
  25. Ale jak na nowo. Ty nie masz Miuipolska, a nazwa wskazuje na oficjalnego globala. Chyba sprzedający nie ma pojęcia o tym co sprzedaje. Jak to jakieś syfmiui to się najprawdopodobniej nie będzie aktualizowało. Jak global to problemu nie będzie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...