-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Usuwanie przypisanego urządzenia z konta.
FromWP odpowiedział(a) na painball pytanie w HyperOS - korzystanie
Jakbyś usunął konto z poziomu telefonu, to by to było natychmiast, a tak to musi go znaleźć (podłączonego do sieci) i dopiero wtedy namyśli się i usunie. Co do wyróżniania to ja bym się temu przyjrzał, takie nadmierne wyróżnianie z reguły nie wróży nic dobrego . -
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Nie musisz w dowload, możesz w fastboot. W download trzeba jak jest zablokowany bl. -
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Jak nie da rady przez twrp, to tak. Masz odblokowany bl to w fastboot Miflashem ostatni global dev i wstanie. -
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
A czy ty nie wgrywasz starszej wersji na nowszą? Jak tak to trzeba najpierw zrobić wipe (faktory reset) w twrp. Niestety to się wiąże z utratą danych, ale przy cofaniu często niezbędne -
W czym ten błąd wyskakuje? W twrp? Przez twrp które masz (bo wgrałeś rom eu/pl) możesz wgrać tylko rom eu/pl pobrany np. stąd: http://miuif.celogeek.com/7.4.27/ Najlepiej robić to od razu z poziomu twrp wskazując wcześniej wgranego do pamięci telefonu zip-a romu. Jak chcesz wgrać globala to MiFlashem rom fastboot z opcją flashall, nie przez twrp.
-
U mnie działa i nie musisz kupować żeby sprawdzić, bo opcja jest w darmowej wersji. Tylko żeby przetestować musiałbyś chyba odinstalować Mi Band Tools, bo będzie się gryzło. Mi Band Tools nie znam, ale może też to gdzieś tam jest.
-
Nie ma idealnej i nie wszystko da się tak zrobić jak piszesz, bo ograniczeniem jest sama opaska. Z tych płatnych to chyba trzeba by wybierać pomiędzy Mibandtools i Mibandmaster. W Mi Band Master jest opcja pokazywania powiadomienia aż do zaakceptowania przyciskiem (ale to też bez sensu bo nie przestanie świecić jak nie dotkniesz) i wyciszanie, odrzucanie, akceptowanie połączenia. Jest sporo możliwości ustawień jak ma działać wielokrotne dotknięcie guzika. Ponownego wyświetlania powiadomienia po naciśnięciu przycisku nie ma chyba w żadnej, bo opaska nie zapamiętuje powiadomień.
-
U mnie nadal są, tylko je wyłączyłem żeby się nie dublowały. A w jakim celu miałby się rozłączać z opaską? Jedno z drugim nie koliduje, jak masz sparowane coś w samochodzie, to się połączy, bez rozłączania opaski.
-
Edl to to samo co download. Najlepiej wklej zrzut z całego okna miflasha, wtedy może będzie widać co robisz źle. Tej listy błędów co wkleiłeś nikt nie przeanalizuje. Może jeszcze zrzut z informacji o telefonie. Na pewno masz Redmi 3, a nie jakiś note 3?
-
2) na ekranie "ostatnie aplikacje” przesuwasz ikonę aplikacji do dołu, pojawia się kłódka, klikasz w nią i aplikacja nie będzie ubijana przy czyszczeniu pamięci. 4) panel sterowania, bateria, aplikacje oszczędzania baterii, klikasz w aplikację i zaznaczasz bez ograniczeń (domyślnie jest oszczędzanie miui).
-
To co z każdą inną w Miui jak ma działać nieprzerwanie, czyli: 1) autostart, 2) kłódka, 3) brak oszczędzania baterii ogólnie w Miui 4) brak oszczędzania baterii indywidualnie w aplikacjach dla MBM. Jeszcze jedna ważna rzecz, nie można robić automatycznej optymalizacji baterii w panelu sterowania, bo ci prawie wszystko automatycznie pozmienia. tak że nie będzie działało.
-
Można, ale nie robił. Są do wyboru dwie opcje łączenia, z i bez Mifita. Ale w darmowej wersji można dodać tylko dwie aplikacje do powiadomień (oprócz tel i sms), bez mifita trochę mało.
-
Jednak jest, znalazłem. W ustawieniach, działania przycisku musiałeś kliknąć + i dodało jak ma się zachowywać po jednym kliknięciu. Domyślnie dodanie tego nic nie robi, ale ustawiona jest jedna wibracja po dotknięciu. Wystarczy tam to odhaczyć, albo wywalić akcję do kosza.
-
U mnie nie wibruje i też nie widzę opcji która by tym zarządzała. Ps dzisiaj się aktualizowało do 1.08
-
A twój to 811, czy 813? Ja mam 813 i po wgraniu do niego romu dla 811 z podmienionym plikiem Non-hlos.bin od 813 (z chińskiego romu dev dla 813) wszystko działa. W ten sposób wgrałem MiFlashem global dev 7.4.13 dla 811 do 813 i działa prawidłowo. Dostał ota do 7.4.20 i nadal działa. Zrobiłem tak bo koledzy przestali wspierać Redmi 2, a Chińczycy global dev ciągle wydają (dla 811). Masz 811. Po prostu wgrany był do niego rom od 813 który różni się praktycznie tylko tym plikiem od modemu. Jak zamieniłeś plik na ten właściwy dla 811 wszystko zaczęło działać. Równie dobrze mógłbyś wgrać po prostu rom dla 811. W ustawieniach, informacje o telefonie wyświetla się model, na podstawie wgranego romu, nie hardware.
-
Wiem, ale co to ma do rzeczy? Wietnamczyk przerobił rom eu/pl pod MiFlasha (tak żeby można było go wgrać na zablokowany bl) i dodał od razu supersu. Nie zmienia to faktu że nadal masz zablokowany bl.
- 744 odpowiedzi
-
- bootloader
- gps
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Musisz odblokować jak chcesz wgrać twrp i rom eu/pl. Żeby to zrobić musisz wgrać oficjalny rom, najlepiej global dev. To czy się uda na win 32 zależy też od wersji romu, za starszymi to przechodziło.
- 744 odpowiedzi
-
- bootloader
- gps
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Najlepiej jakbyś użył win 64bit i MiFlasha 2016.04.01 bo to sprawdzone. Na 32bit to może jeszcze najnowszy 2016.12.22 da radę. Tu link do pobrania https://drive.google.com/file/d/0B5CNG_NODqE0a21vbHQwV081SUE/view?usp=sharing i temat o nim na en.miui: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=519835&highlight=miflash%2B2016.12
- 744 odpowiedzi
-
- bootloader
- gps
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Może pomóc tylko kabel deepflash, ale też nie ma gwarancji że zadziała. Jak jest tam rom z Miui powyżej 8.1 to raczej nie zadziała. Po odblokowaniu bl zaczyna działać przechodzenie do download, ale wtedy można też flashować w fastboot.
-
Ten dodatek no norma, przytrzymaj wszystkie 3 klawisze to się uruchomi twrp. Vol+ i power zawsze uruchamia menu serwisowe.
-
Ja też tylko niestety u mnie Mi6 chyba nie wystarczy, Żeby to "wow" usłyszeć, muszę kupić takie cudo (też z matrycą Sony, link pierwszy z brzegu, przypadkowy) http://www.spidersweb.pl/2017/04/sony-a9-opinie.html
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Nie usunie. Dla 200% pewności możesz wyjąć SD przy flashowaniu, ale to raczej zbędne. -
Akurat dżem jadłem (poprawione)
-
To prawda, a właśnie przed chwilą pojawiła mi się aktualizacja (Mi Band Master 1.07) i już wszystko jest po polsku (do tej pory była tylko częściowo spolszczona). Powiadomienia działają, jedynie drobne błędy i nie gryzie się z MiFitem (o ile ustawienia się nie dublują i nie są sprzeczne). Zdecydowanie lepiej (w porównaniu z MiFitem) działa monitoring snu i wykrywa drzemki. Są dodatkowe funkcje uruchamiane przyciskiem opaski, sterowanie muzyką itd, łącznie z wywołaniem sygnału alarmu budzika (odnajdywanie telefonu) i to działa! Działa też prawidłowo info o zostawieniu telefonu (rozłączenie z opaską). Nie ma klasycznego trybu treningu, ale to jest w MiFit. Na pewno bateria w opasce będzie bardziej drenowana, ale coś za coś. Coraz bardziej mi się podoba, ale po zbyt pochopnym nabyciu N&F, poczekam z zakupem płatnej wersji i jeszcze potestuję. Podobno Mi Band Tools też ma nową wersję i działa ok, ale trzeba kupić, żeby przetestować, a to trochę bez sensu, nie zakupiłem, nie mam porównania. Warto pobrać i przetestować MBM, bo nawet darmowa wersja dodaje sporo w funkcjonalność Mi Bandowi 2.
-
Redmi 3S - Podstawowe pytania dla nowego użytkownika
FromWP odpowiedział(a) na kubekherbaty temat w Dyskusja ogólna
Taki motyw i fo chyba funkcje dodatkowe motywu. Może jest to gdzieś w ustawieniach samego motywu. Te motywy, to w większości przerost formy i tylko w nielicznych wszystko działa prawidłowo. Zmień na jakiś domyślny i będzie ok. Albo poszukaj jakiegoś innego.
