Sniper

Użytkownicy
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Sniper

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Leszno

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 9 Pro

Recent Profile Visitors

365 profile views
 1. Hejka ponownie. Pytanie z innej beczki, mam wgrane TWRP, ale chcę zainstalować ROM Global, czy jest taka możliwość bez usuwania TWRP? EDIT 2020-09-03 Drugie pytanko, czy posiada ktoś operatora Orange i ma włączoną funkcję WIFI Calling? Z tego co czytam w sieci, w zeszłym roku Orange wyłączyło tą usługę dla urządzeń Xiaomi, czy nadal jest to wyłączone? Testował to ktoś?
 2. Myślę, że na nowsze wersje MIUI 11.x (a co dopiero MIUI12) dla joyeuse musimy cierpliwie poczekać (pół roku, może rok). Xiaomi dba o aktualizacje dla flagowców (co jest zrozumiałe), a co do xiaomi.eu na chwilę obecną nie ma nawet w pełni działającego recovery TWRP i nie zapowiada się aby w najbliższych miesiącach została takowa wersja wypuszczona, no niestety... cierpliwość moi drodzy... duuużo cierpliwości i zapewne zanim wyjdzie działająca aktualizacja 11.0.5 od xiaomi.eu, myślę, że w tym czasie MIUI wypuści kolejną aktualizację (żeby tylko jedną albo aż jedną ). Ja zainstalowałem 11.0.4 po przebojach z aktualizacją i chwilę obecną oprócz SMS'a za 31gr w celu aktywacji karty (na języku angielskim, bo na polskim nie idzie... z resztą nie tylko na tym modelu, bo na MI5 mam to samo) i zrywającego WIFI (po odblokowaniu telefonu muszę się ręcznie łączyć z siecią) nie narzekam. No nic... czekamy...
 3. Log z aktualizacji jest bez błędów. update.txt
 4. Przez fastboot po aktualizacji od razu pojawia się fastboot, a cmd pokazuje status jak w załączniku, nie chce nic logować.
 5. Do tego punktu wszystko rozumiem, pytanie jakim sposobem mam zacząć wgrywać aktualizację? Czy przy pomocy ręcznych komend czy z pliku windows_fastboot_update_rom.bat w katalogu z ROMEM? Czy może wrzucić .zip na telefon i wtedy z poziomu aktualizatora?
 6. Xiaomi.eu już wydało wersję zmodyfikowaną ale na chwilę obecną są jakieś błędy w nim, bo po flashu telefon łapie boot-loop, przy aktualizacji jak i przy świeżej instalacji.
 7. Develpoerzy Xiaomi.eu parę dni temu naprawili problem z voice match przy google assistant, po paru postach na ich forum.
 8. Pobrać możesz ze strony xiaomi, zawsze są dwie wersje fastboot i recovery, przy aktualizacji przez recovery danych nie tracisz.
 9. Nie ma takiej możliwości... przynajmniej mi się nie udało.
 10. Wow... wersja Global ma już 11.0.8? EEA jest dopiero 11.0.4 i to też trzeba ręcznie zainstalować... BTW może spróbuj zmienić ROM na wersję EEA (jeżeli dla 9s jest taka dostępna) albo spróbuj wgrać starszą wersję Globala, rozumiem, że resetu do fabrycznych próbowałeś? Do globala nie jest konieczne odblokowanie bootloadera co za tym idzie nie będziesz musiał czekać minimum tygodnia czasu, najlepiej wszystko ogarniesz programem XiaomiMiTool 2, jedynie musisz włączyć debugowanie USB w opcjach programistycznych. Ja posiadam rom EEA (tyle, że na telefonie Redmi Note 9 Pro) i na operatorze Orange... SMS działa prawidłowo, ale szczerze napiszę, że nie mogę znaleźć w tej dziadowskiej aplikacji "SMS Google" ustawień od centrum usług sms...
 11. Pasuje od modelu Curtana, ale niektórzy mają problemy z dotykiem - nie ma na to reguły. Ja przez chwilę miałem u siebie, działało dobrze, ale wracając na EEA siłą rzeczy odinstalowało, jednak czy jest sens to instalować skoro xiaomi.eu jest jak narazie i tak na wersję fastboot? Jedynie co to zyskasz możliwość utworzenia pełnej kopii nand...
 12. Ja zainstalowałem ręcznie - ściągnąłem paczkę zip dla recovery, wgrałem na telefon i zaktualizowałem przez aplikację aktualizacji w telefonie.
 13. Witam, czy któryś z użytkowników RMN9P ma zainstalowany rom od xiaomi.eu i ma problemy z uruchomieniem (komunikat o niewspieranym języku) voice match przy asystencie google? Spędziłem nad tym wiele godzin i bez rezultatu od kasowania cache w aplikacjach google przez zmianę języka po zmianę domyślnych aplikacji w systemie nic nie pomaga... myślałem, że to kwestia odblokowanego bootloadera, jednak na MI 5 z xiaomi.eu voice match działa prawidłowo. Frustracja sięgnęła zenitu i zainstalowałem z powrotem rom EEA i tutaj voice match działa prawidłowo (przy odblokowanym BL). Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie z tym proszę o podpowiedź (fora xiaomi.eu milczą niestety).